Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Akrep' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında akrep burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Akrep' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI AKREP BURCU YORUMU

Ağustos'ta birçok kişi tatile çıkabilir ama sen yaşadığın yerde kalmalısın; kariyerinde isim yapmak için büyük bir fırsatın olacak ve ailende, evinde ya da sahip olduğun ya da kiraladığın başka bir mülkte büyük bir değişiklik yapmak aklında olacak.

Kariyerin açısından bakarsak, ayın başında, 2 Ağustos'taki Yeniay sayesinde, büyük bir yükselme olacak. Bu tarihten sonraki iki hafta içinde, bir terfi ya da rakip firmadan o firmaya geçmek için bir teklif alabilirsin. Kendi işini yapıyorsan, yeni iş veya pozitif tanıtım, senin ismini sektördeki herkesin telaffuz etmesini sağlayabilir. Satürn bu Yeniay'a özellikle arkadaşça yaklaşıyor olacak, bu da senin sadece ihtişamlı bir yeni unvan almaya imkanın olmakla kalmayıp, sana oldukça rahatlatıcı bir güvenlik hissi verecek somut bir ücret karşılığı da alabileceğini gösteriyor.

18 Ağustos'taki Dolunay, senin ev, mülkiyet ve aile evini aydınlatacak ve bu Yeniay, burada kolaylıkla ani değişikliklere neden olabilir. Yaşamak için yeni bir yer arayışındaysan, ayın ortasında her şeyi halletmiş olacaksın. Yaşama alanın ya da sahip olduğun ya da kiralamak istediğin diğer mülkle (örneğin bir tatil evi) ya da bir ebeveynine yardım etmeni gerektirecek bir planla ilgili her türlü ilerlemeye hazırlıklı ol. İyi haber geldiğinde, sürpriz gezegeni Uranüs sayesinde, hızlı ve damdan düşer gibi gerçekleşecek.

Bu aya kadar, yönetici gezegenin Mars, Akrep'te hareket ediyordu. Gezegeninin kendi işaretinde olması, önemli bir artıydı. Bu aylar boyunca harcadığın çabaların karşılığı şimdi verilmeye başlanacak gibi görünüyor - hepsi değil, ama çoğu -, çünkü Mars 3 Ağustos'tan 27 Eylül'e kadar Yay'da hareket edecek. Mart'tan Haziran'a kadar harcamaların yüksekti ve Ağustos ve Eylül'de tekrar yükselmeye başlayacak. Bu, seni nakit akışını arttırmaya daha kararlı hale getirebilir. Daha fazla kazanmak için göstereceğin odaklanmış çabalar işe yarayacak ama 24 Ağustos'ta, Mars (git!) İle Satürn'ün (dur!) Aynı hizaya gelmesiyle moral bozucu bir çıkmaza girebilir. Bu karşılaşmayı Satürn kazanacak ve senin, bir geri adım atman ve alım, yatırım ya da diğer finansal bağlayıcılıklar için tekrar düşünmen gerekecek. Engel, 24 Ağustos'tan sonra kalkacak; uzaya iki gün ver.

Eğer kağıt imzalaman gerekiyorsa, bunu Jüpiter'in Mars'la aynı hizaya geldiği 22 Ağustos günü yap. Komisyon, pay, harç, satış ya da kâr içeren bir anlaşma üzerinde çalışıyorsan, anlaşmayı yapmak için doğru zaman. Aynı gün, bir arkadaşın seni gerçekten ne kadar düşündüğünü görebilirsin; arkadaşın sana sektöre dair bir ipucu ya da sana çok büyük yardımı dokunacak bir destek ya da tavsiye verebilir.

Başka bir önemli gün, Venüs'ün Jüpiter'le aynı hizaya girerek tüm yıl için önemli bir olay meydana getireceğin 27 Ağustos günü ve o hafta sonu olacak. Bu, partnerinle uzaklara gitmek için özel bir hafta sonu olacak; sonuçta, aşk çiçeklenecek ve yakınlığınız artacak.

Aşktan bahsederken; bekarsan, Venüs'ün 5 Ağustos ile 29 Ağustos arasında Başak içinde yapacağı tur senin için pozitif bir gelişme olacak. Aynı zamanda, arkadaşlarınla daha fazla zaman geçireceksin ve zamanı geldiğinde, bir arkadaşın aracılığıyla ya da bir arkadaş partisinde bu tanışma gerçekleşebilir. Açık ki, 27-28 Ağustos hafta sonu, ilişkisi olan Akreplere kozmik üstünlük verecek ama bekar Akrepler de iyi olacaklar. Bekarsan 27 Ağustos senin için, kaderini belirleyen bu tanışmayı yapman için bu mevsimdeki en iyi zaman olacak. Dikkatli bak; Başak içindeki Venüs, görünüşünün, detaylara kadar, önemli olacağını söylüyor.

Ay biterken, Merkür’ün 30 Ağustos ile 22 Eylül arasındaki geri gidişinden önce tüm planlarını tamamla.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş