Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Aslan' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında aslan burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Aslan' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI ASLAN BURCU YORUMU

Ağustos geldi ve doğum gününü kutlamaya başlamaya hazırsın. Kozmos, senin tozu dumana katmanı istiyor ve bunu yapmanın yollarını bulmanda sana yardım etmeye hazır. 2 Ağustos'ta yılın en iyi Yeniay'larından biri, hem de Aslan takımyıldızına düşecek. Hedeflerin ne olursa olsun, bu heyecan verici, sıcak ve arkadaşça Yeniay senin bunları sonuca götürmende güzelce yardımcı olacak. Satürn bu Yeniay'a ideal açıda olacak, bu nedenle aşık olmak, güzel bir ilişki sürdürmek ya da hamile kalmak ve bebek sahibi olmak istiyorsan, Satürn bu amaca ulaşmanda sana yardım edecek. Diğer yandan, amacın, Aslanların genelde yaptığı gibi, yaratıcı bir girişimde başarı göstermekse, bu Yeniay senin diğerlerinden çok üstün olmana yardım edecek.

18 Ağustos'ta Kova takımyıldızında senin ciddi ilişkinin durumunu yöneten güçlü bir Dolunay olacak. Uranüs aktif olacak, bu nedenle bir yakın ilişkiyle ilgili beklenmedik pozitif haberler gelebilir. Nişanlanabilir ya da evlenebilirsin ama mutsuzsan, ayrılmalısın. Bu Dolunay olumlu olduğundan, kötü bir sonucun çıkma ihtimali çok düşük. Şundan emin olabilirsin ki, bu Dolunay senin bir yakın ilişkinin durumunu değiştirecek.

Bu ay, birdenbire uzun bir yolculuğa çıkacağını öğrenebilir ya da yayımcılık veya radyo-televizyon yayıncılığıyla ilgili büyük bir medya projesinde ödül alabilirsin. Ya da, haberler senin bir derece almak için devam eden çabalarınla ilgili olabilir, ya da tezini savunmanın veya yeterlik belgesi almak için özel bir sınava girmenin zamanı gelebilir. Bu konuların hepsi, dokuzuncu evin yönetimindeki alanlarla ilgili, bu nedenle bunlardan herhangi biri senin tüm dikkatini alabilir. Ayrıca, bir dava açtıysan, sonuçlarını alabilirsin. Gelecek ay daha fazla tutulma olacak ve senin finansal durumuna odaklanacak. Yine de bu ay da, 22 Ağustos'ta parayla ilgili mükemmel haberler alabilirsin. Haberler bir telefon, mail ya da mektupla gelecek ve seni , zam aldığın, ya da sana daha cömert bir maaş verecek olan daha iyi bir işe girdiğin konusunda bilgilendirecek.

16 Ağustos'taki özel Dolunay'da her şey senin istediğin şekilde gidiyor gibi görünüyor; Aslan'ın yöneticisi Güneş ve sürpriz gezegeni Uranüs, mükemmel açıda olacaklar. Bu, yaratıcı bir proje üzerine çalışmak, biriyle bir makale için görüşme yapmak ya da romantik bir partner ya da iş arkadaşında ani bir yolculuğa çıkmak için mükemmel bir gün.

Eğer imzalaman gereken kağıtlar varsa, bunları ayın başında imzalamalısın. 1 Ağustos'ta, yöneticin Güneş'in, uzun dönem kazanç gezegeni Satürn'le uyum içinde oluğu bu günde, imzalayabilirsin.

Başka bir gün, yılın en parıltılı günü, Merkür'ün (alışveriş) Jüpiter'le (büyüme ve kâr) birleştiği ve senin maaş ve kişisel zenginlik evinde buluştuğu, 22 Ağustos günü olacak.

Merkür 30 Ağustos ile 22 Eylül arasında geri giderken, hiçbir kağıdı imzalamamalısın, özellikle tutulmalar civarında (1 Eylül ve 16 Eylül). Bu ay kağıt işlerini hazır hale getiremezden, sonraki aya kadar ertele; yılın en öne çıkan günlerinden olan 26 Eylül'e bırak.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş