Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Balık' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında balık burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Balık' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI BALIK BURCU YORUMU

2 Ağustos'taki çok güzel Yeniay, Ağustos'u sağlık sorunlarıyla ilgilenmek için doğru ay haline getirecek. Doktorunu ya da dişçini görmeyi ertelediysen, gerekli aramayı yap. Bu harikulade açılarla, özellikle uzun dönem getirilerinin gezegeni olan Satürn'den gelenlerle, medikal deneyimlerinin olumlu olduğunu göreceksin. Çok sağlıklı olmakla sağlıksız olmak arasındaki fark, randevu için bu telefon konuşmasını yapmanı zorlayacak. Ayrıca ek olarak, 16 Ağustos'ta Uranüs (sürpriz gezegeni) Güneş'e (sağlık ve canlılık) eriştiğinde, sağlığın ve zindeliğinle ilgili şaşırtıcı güzel haberler alabilirsin.

2 Ağustos'taki Yeniay'da, kendi işini yapıyorsan yeni bir iş bağlama şansın olacak ya da, başka birinin yanında çalışıyorsan, bu ay, istersen departmanın en çekici, istenen işinin sana verilmesi şansını yakalayacaksın. Bu ayki performansınla ilgili üst düzey yöneticilerden ve iş arkadaşlarından alacağın takdir uzun süreli olacak ve senin gelişen, büyüyen ününe katkı sağlayacak. Ün evinde Satürn varken, çok önemli bir zamandasın; kendini alanında bir uzman haline getirebilir ve Aralık'a kadar beğeni ve şöhret kazanabilirsin.

18 Ağustos'ta Kova'daki Dolunay'la, sosyal aktivitelerden çekilmek ve kendine sessiz bir yalnızlık hediye etmek isteyebilirsin. Balıklar en iyi yalnızken düşünürler; çünkü başkalarının hislerini kolayca, bir sünger gibi, çekebilirler. İç dengene dönebilmen için, kendini başkalarının kaygılarından temizlemen gerekli. Bu Dolunay, yavaşça egzersiz yamak, dua etmek, düşünüp taşınmak ve kendi becerilerin üzerinde sakince çalışmak için iyi bir zaman olacak. Zeka gezegeni Uranüs, Dolunay'la güzel bir açı içinde, sana parlak fikirler verecek. Oldukça kârlı bir fikirle geri dönebilirsin. Uranüs senin, kazanç ve kişisel sağlık evin olan ikinci evde konumlanıyor. Fikirlerini paylaş.

Evin, mülkün ya da aileden biri, Merkür'ün iyi şans gezegeni Jüpiter'le iyi açı yaptığı 22 Ağustos günü, heyecan verici haberler getirebilir. Ciddi bir ilişki içinde olduğun, muhtemelen evlilik ya da iş ilişkisi içinde olduğun partnerin ya da bir aracı, 22 Ağustos'ta mutluluğunun ve başarının anahtarını elinde tutuyor.

İlişkini/evliliğini yaşadığın ev, 27 Ağustos'ta Venüs ve Jüpiter'in buluşmasıyla yine oldukça neşeli ve parlak bir şekilde aydınlanacak. Şu şarkıyı hatırlıyor musun, "Kova?" - Şu kısmı düşün, "Jüpiter yedinci evdeyken" (sende bu var) "ve Jüpiter Mars'la aynı hizadayken" ... Evet, Jüpiter'le Mars aynı hizada değil ama, daha güzeli var, Jüpiter, senin evlilik evin olan yedinci evde, aşk gezegeni Venüs ile birlikte.

Bu şu anlama geliyor; şarkıdaki gibi, "Sonra barış gezegenlere yol gösterecek ve aşk, yıldızları yönlendirecek." Bu, olabileceği kadar iyi, sevgili Balık. Şu aklında tut: bu, on iki yılda, Venüs'ün senin evlilik ve beraberlik evinde Jüpiter'le birlikte olacağı ilk an; o nedenle bu günler, pırlanta kadar değerli. Uzun süredir biriyle birlikte olsan bile, bu yine de ikiniz için de oldukça yumuşak, duygusal bir an olabilir. Birbiriniz için zamanı biçimlendirin ve bu hafta sonunda, özel bir şey yapın. Bütün dikkatini, hiçbir dikkat dağıtıcı etken olmadan tamamen sevdiğin insana vermek, verebileceğin en büyük hediyedir.

Tüm planlarını ay sonuyla beraber bitir. Merkür, 30 Ağustos'tan 22 Eylül'e kadar geri gidecek. Eylül'ün yavaşlığının keyfini çıkar. Düşünmek, eski arkadaşlarla yeniden buluşmak için, ayrıca yeni bir flört başladıysa ilişkinin geleceğine karar vermek için zamanın olacak. Devam eden bir aşk ilişkinin sana uygun olmadığına karar verirsen, ayrılacaksın. Yine de ne olursa olsun, duygusal şeyler yaşayacaksın; bu ay gözlerinde sadece aşk olacakmış gibi görünüyor.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş