Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Boğa' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında boğa burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Boğa' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI BOĞA BURCU YORUMU

Kiralamak, satın almak, satmak, yenilemek ya da tamirat yapmak, badana planı yapmak, detaylı bir temizlik yapmak, dekoru değiştirmek ya bir yazlık ev kiralamak niyetindeysen, 2 Ağustos’taki hoş ve cesaret verici Yeni Ay’da fırsat eline geçecek. Evinin değerini ve güzelliğini artırman için yapabileceğin her şeyi yapman konusunda Satürn seni cesaretlendirmek için yanında olacak.

18 Ağustos’ta Satürn ile beraber Dolunay, kariyerine önemli ve pozitif değişiklikler getirecek. Haberler birdenbire, önceden hiç uyarı vermeden gelecek. Her şey, sana gelen değişikliğin hoşuna gideceğini gösteriyor. Kararlı olmaya hazırlıklı ol. Senden açık bir evet ya da hayır cevabı beklenecek. İş görüşmeleri yapıyorsan, görüşmeler sonuca ulaşacak, o nedenle bu Dolunay’a yakın zamanlarda yaşadığın şehirde kal, tatile çıkma. Öyle görünüyor ki, seni sahne arkasından izleyen üst düzey yöneticiler performansından etkilendiler ve şimdi, ödülleri toplayacaksın.

Kapalı kapılar arkasında olanlara dair bilgiler seninle paylaşılmadıysa ve bu görüşmelere davet edilmiş olmayı diliyorsan, bilgi yakında ortaya çıkacak. Ayın hemen başında evini yaşıma ihtimalin olması durumu, gelecek kariyer değişiklikleri ile ilgili olabilir ya da ya da yükselen statün, yaşama standartlarını yükseltmene izin veriyor olabilir. Maaşın ya da ücretler dahil, para ya da önemli bir konu üzerine müzakere etmen gerekiyorsa, bunu bu iş için yılın en iyi günü olan 22 Ağustos’ta yap. Mars’ın Satürn’le birleştiği 24 Ağustos’ta herhangi bir anlaşma yapma çünkü kaybına neden olabilecek bir ya da iki hassas ayrıntıyı gözden kaçırabilirsin.

Sonraki ay, iki tutulman olacak, 1 ve 16 Eylül’de. Bunlar, aşk hayatına ve arkadaşlıklarına vurgu yapıyor. Gördüğün gibi, hayatının tüm önemli alanlarında, ev, kariyer, arkadaşlık ve aşk hayatında önemli değişikliklerin olacağı bir yoldasın. Bu ay, 5 Ağustos’ta oldukça uyumlu Başak burcuna girecek ve 29 Ağustos’a kadar senin aşk be eğlence evini aydınlatarak partiyi başlatacak. Venüs’e hediye ve şans verici Jüpiter eklenecek ve 27 Ağustos senin aşk hayatında 5 yıldızlı muhteşem bir gün olacak. Bu ay, 30 Ağustos’tan 22 Eylül’e kadar Merkür’ün geri gidişiyle sona eriyor, acele et be önemli görüşmelerini en az bir hafta öncesinden bitir.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş