Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Koç' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında koç burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Koç' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI KOÇ BURCU YORUMU

Fırsatlarla dolu, muhteşem bir aya hoş geldin. Yeni ay, 2 Ağustos'ta, sana bu yıl içinde gerçek aşkı bulabileceğin en iyi fırsatı sunmak, senin gerçek aşk evinde parlamak için, Aslan takımyıldızında olacak. Etkileyici biriyle tanışırsan, yeni flörtünle ilgili arkadaşlarının yorumlarını dinlemekle vakit kaybetme; karar vermeden önce onun kendi özelliklerini sana gösterebilmesi için ona bir şans ver. Arkadaşların bu ay sana doğru tavsiyelerde bulunamayabilirler, bu nedenle ketum davranmakta fayda var. Yıldızların açısı altındasın, bu nedenle olayların başlamasına izin ver. Hayatını değiştirmek için bir kişi yeter. İlişkin varsa, Ağustos ayı birlikte yaşayacağınız sevecen deneyimlere kapı açacak. Evliysen de aynısı geçerli; birbirinizden keyif alma zamanı.

İş hayatında, Ağustos'un birinci ve ikinci haftasında müthiş yaratıcı olacaksın, bu nedenle zamanını önemli bir proje üzerinde çalışacak değerlendir. Kariyerinde önemli bir karar vereceksen bunu, Güneş ve Satürn'ün mükemmel uyum içinde olacağı 1 Ağustos Pazartesi günü yap; vereceğin karardan memnun kalacaksın. Ün, ödül ve başarı evi olan onuncu evinin hakimi olan Satürn, 13 Ağustos’ta gerileyecek ve 7 Nisan 2017’de doğrudan gidecek. Bu nedenle, kariyerine yöne verme konusunda bu ay ne kadar erken karar verirsen, o kadar iyi olur.

Ayrıca, Merkür de 30 Ağustos’tan 22 Eylül’e kadar geri gidecek, bu nedenle bir kariyer fırsatı ile ilgili nihai cevabını vermek için Eylül sonunu beklemek için elinden geleni yap. (Bu kuralın tek istisnası, daha önce çalıştığın ve sevdiğin bir patrona ya da ofise geri dönmek olabilir. Bu durumda işi, endişelenmeden kabul et. Merkür, daha önceki bir duruma döndüğünde mutlu olur.) Ekim ve Kasım çok sağlam geçecek ve senin için 2016’nın en iyi ayları olacak.

Bu ay iş için seyahat ediyor gibi görünüyorsun, ancak kişisel bir tatil yapmayı umuyorsan, muhtemelen bu tatilde çeşitli mailler atmak ve birçok önemli arama yapmak üzere laptopunu yanına alman gerekecek. Şu sözü bilirsin “bilmediğin bir şey seni nasıl incitebilir?” Senin için, 7 Ağustos’ta bunun tam tersi geçerli olacak, çünkü iş projeleri evi olan altıncı evin yöneticisi Satürn, sisli Neptün’le karşı karşıya gelecek ve bu, senin birlikte çalıştığın insanlarca yanlış anlaşılmana ya da senin müşterinin ya da yönetimin direktiflerini yanlış anlama neden olabilir.

18 Ağustos’ta arkadaşlık evinde büyük bir tutulma olacak. Bu, ay tutulmasına yaklaşan bir tam ay olacak (ama teknik olarak gerçekleşmeyecek), fakat yine de, bu tam ay, bir arkadaşlıkla ilgili bir şeylerin sonuca ulaşacağını gösterecek ve ilişkinin durumunu değiştirecek. Arkadaşın 18 Ağustos’tan sonra 5 gün içinde evleniyor olabilir; eğlenceli bir sosyal olaya katılıyor gibi görünüyorsun. Koç’ta bulunan Uranüs büyük bir sürpriz getiriyor olmalı; neyin geleceğini bilmiyorsun ama haberler özel ve kutlamaya değer olacak. Güneş ve Ay’la enfes açılı Uranüs ile sayesinde katılacağın bir şık bir organizasyonda biriyle tanışabilirsin.

Bir sonraki ay, iki tutulma daha olacak, 1 ve 16 Eylül’de, bunlar önemli değişiklikler getirecek; senin için bu, iş projeleriyle ilgili ve muhtemel sağlık ve zindelik haberleri olacak. Yönetici gezegenlerin Mars ve Satürn’ün yakından hizalanmasıyla, 24 Ağustos’tan itibaren 4 gün içinde, özellikle seyahat ederken, düşmelere karşı dikkatli ol. Bu gezegenler, kalçaları kontrol eden Yay takımyıldızı içindeler. Bu aralar, ekstrem sporlar yapmak için doğru zaman olamayabilir. Koçlar kafa tutmayı severler ama şimdi yeni bir spor denemenin zamanı değil!

Bu ay, Merkür’ün 30 Ağustos’tan 22 Eylül’e kadar geri gidişiyle bitiyor. Konuşmaları ve başlangıçları bundan önce bitir ve kendini Merkür’ün hücum tarihinden uzakta tut.

30 Ağustos’ta geriye giden Merkür, küçük bir cin gibi davranır. Önce geri gitmeye başlayıp sonra ileri hareket eden, “kitap sonu” dönemlerindeki Afacan Dennis gibidir. Hayat yavaşlayacak ama bu sana iyi gelebilir.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş