Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Kova' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında kova burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Kova' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI KOVA BURCU YORUMU

Bu, önemli bir ay olacak çünkü aşk ya da işle ilgili bir birliktelik kafanı epey meşgul edecek. Neyse ki Ağustos önceki aylarda olan gecikmeleri ve yeniden yapılması gereken işleri getirmeyecek. Merkür'ün 30 Ağustos ile 22 Eylül arasında geri gidişine kadar, oldukça güçlü bir ay geçireceksin. Bu olana kadar çok şey başaracaksın ve ayı büyük ihtimalle, kendi tamamen yeni bir ışık altında görmenin heyecan verici umuduyla bitireceksin.

Ayın en başında işler oldukça parlak görünecek. 1 Ağustos'ta Venüs ve Uranüs mükemmel uyumda olacak. Bu, flörtöz, neşeli bir etki; biriyle tanışmak için mükemmel bir zaman. Venüs, sevgi dolu, ateş burcu Aslan'da olacak ve Uranüs, ateş burcu Koç'ta olacak; ikisi de senin hava grubu unsurunda mükemmel uyum sağlar.

2 Ağustos'ta Aslan burcunda istisnai olarak destekleyici bir Yeniay'ın olacak; bu aşkta ya da işte, bir partnerle yan yana gelmen için yolu açacak. Bu sıradan bir Yeniay olmayacak. Bir söz vermeye hazır olduğunu düşünüyorsan, bunu bu Yeniay'dan sonraki 10 gün içinde yap. Satürn bu Yeniay'la şık bir biçimde konumlanacak; bu da senin tüm hareketlerine güçlü bir devamlılık unsuru katıyor. Zaten evlilik ya da ciddi bir ilişki içindeysen, ikinizin de paylaştığı yeni bir hayali gerçekleştirmek için plan yapabilirsiniz.

İş hayatındaysan ve yeni bir temsilci, yayıncı, yönetici, avukat, iş ortağı ya da sana ilerlemende yardım edecek başka birine ihtiyaç duyuyorsan, bu Yeniay'ın işini dengede tutacağını unutma ve seçimini yap.

Eğer bekarsan ve bir ilişkin yoksa, en iyi günün, 1 Ağustos ve 16 Ağustos olacak; Güneş ve senin yönetici gezegenin, sürpriz gezegeni Uranüs, 16 Ağustos'ta yan yana olacaklar.

Kova'da Dolunay'da çok büyük bir gün olacak; bu tarihte, önceliklerini gözden geçirecek, hayal kırıklıklarını ve başarısızlıklarını, ilerleme ve zaferlerini inceleyecek ve sonra ne yapacağına karar vereceksin. Derinlerdeki değişimler için, görünüşünde de radikal değişiklikler yapmaya karar verebilirsin - derinlerdeki değişimlerin kanıtı genellikle görünüşteki değişimlerdir. Kendi yönetici gezegenin Dolunay'la böyle olumlu konumlandığından, ani bir kararı duyurabilirsin ve bu kadar arkadaşla bir Yeniay'la, bu karar ayrıntılarıyla düşündüğün ve alırken emin olduğun bir karar olabilir.

Aşkta, gördüğün gibi, ciddi bir ilişkisi olan Kovalar çok iyi bir zamana sahip olacaklar. Ancak, yukarıda söylendiği gibi, 1 Ağustos üstün nitelikli bir gün olacak; bu günde Aşk Tanrısı'nın okunu birdenbire hissedebilirsin. Ayrıca, Venüs de Ağustos'un ilk dört günü Aslan'da olacak.

16 Ağustos'ta Güneş ve Uranüs birlikte olacaklar ve sen yine aşkla ilgili konularda fayda göreceksin. Ciddi bir ilişkin olsun ya da olması, bu gün senin günü. Bu haftada seyahat ediyorsan, bu gün öne çıkacak. Ciddi bir ilişkin mi var? Güneş, senin birliktelik ve evlilik evin olan yedinci evin yöneticisi ve yönetici gezegenin senin adına Güneş'le buluştuğundan, heyecan verici sonuçlar ortaya çıkabilir. Gördüğün gibi, bu tarih, evli, bekar ya da ciddi ilişkisi olan tüm Kovalar için iyilik taşıyor.

Aşk ya da para ya da ikisi birden ile ilgili haberler, Merkür'ün Jüpiter'le kesiştiği, yılda bir kez olan bu olayın gerçekleştiği gün olan 21-21 Ağustos'ta, nefes kesici olabilir. Bekarsan, sosyal ortamlara gir çünkü bu gün, gece yarısı gökyüzünde parıldayan bir yıldız gibi parlayacak. Ciddi bir ilişkin varsa ve hamile kalmakta ya da hamileliği devam ettirmekte zorlanıyorsan, 33 Ağustos'ta ilgili doktordan randevu al.

Bir diğer güzel gün, Venüs'ün Jüpiter'le yıllık buluşmasını yapacağı 27 Ağustos olacak. Uzun mesafelerde yolculuk yapmak için ne kadar güzel bir gün. Ya da, bir gayrimenkulün satışında ya da evle ilgili varlıkların satışında kâr elde edebilirsin. Ya da, evin için muhteşem tasarım seçenekleri bulabilirsin. Ev için büyük, pahalı mobilya ya da diğer eşyaları almak için, Merkür'ün diğer ay geri gidişinin bitmesini bekle (30 Ağustos-22 Eylül). Ayrıca, araba, bilgisayar, akıllı telefon, kamera, mutfak eşyaları ve diğer büyük elektronik harcamalar dahil tüm elektronik aletlerin alımını ertele.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş