Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Oğlak' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında oğlak burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Oğlak' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI OĞLAK BURCU YORUMU

Eğer Aralık'ta fazla bir şey olmayacağını düşünüyorsan, tekrar düşün. İnsanların tatile gittikleri doğru, ama sen bu ay, paranın önemli olduğu bir ay yaşayacaksın. İlk olarak, 2 Ağustos'taki Yeniay, senin başkalarına borçlu olduğun ve başkalarının da sana borçlu olduğu para hakkında düşünmeni sağlayacak. Ev, başkalarının parasının kurallarıyla dönüyor, bu nedenle bir kredi, mortgage, yeniden yapılandırma planı ya da üniversite finansal yardımı için başvurman oldukça olası. Ya da, medikal bir sigorta ya da ev sahibi/kiracı sigortası için tazminata başvurman mümkün.

Bu Yeniay, finansal fırsatlarla dolu olacak. Yönetici gezegenin Satürn, bu Yeniay'la güzel bir açı içinde olacak; bu da paraya yoğunlaşman için mükemmel bir zaman yaratıyor. Kredi arayışındaysan, aldığın cevaplardan cesaret kazanabilirsin ya da borçlu isen, vergi ya da öğrenci kredisi gibi, istediğin ödeme planını düzenleyebilirsin. Bu Yeniay'ı takip eden on gün içinde yapacaklarının sonucu, yılın geri kalanı için senin daha güvende ve kararlı hissetmeni sağlayacak, Satürn sayesinde işe başla! Bir boşanma sürecindeysen ve adil bir mal dağılımına ihtiyacın varsa, bu Yeniay, iyi tarafın da kabul edebileceği bir anlaşmaya kapıları açacak.

Daha büyük bir finansal an, 18 Ağustos'taki Dolunay'da ortaya çıkacak; bu, senin dikkatini maaşına ve birikimlerine yöneltecek. Finansal bir konu nihai sonucuna ulaşıyor ve bir kez sonuç alındığında, bu konuyu kapatman mümkün olacak. Ayrıca, birdenbire yeni bir gelir kaynağı da ortaya çıkabilir. Beklenmeyen gelişmelerin gezegeni Uranüs, aktif ve arkadaşça olacak; bu nedenle, bir zam aldığın haberini alabilir ya da gelirini destekleyecek yeni yollar bulabilirsin. Bu noktada, bir mülk satacağın ya da bir evin içindekileri satacağın yönünde güçlü bir gösterge var - bu senin ya da başkasının, örneğin bir akrabanın olabilir. Fırsat, oldukça rastgele, alışıldık olmayan biçimde gelecek. Aslında, kendini doğru zamanda doğru yerde, hepsinin avantajından faydalanabileceğin doğru yeteneklerle birlikte, bulabilirsin.

Mars'ın Satürn'le topuk topuğa karşılaşacağı 24 Ağustos'ta çok zorlama. Bu tarihte, dişlerini ve kemiklerini koru; yürüdüğün yere dikkat et ve yolların ve merdivenlerin temiz ve iyi kurulanmış olmasını sağla. Diş minene zarar verebilecek herhangi bir şeyi ısırma; buz ya da sert şeker dahil. Bunu yaparak dişlerine zarar vermen, pahalıya patlayabilir.

Eğer bu ay mezun oluyorsan, diploma töreninde şeref belgesi alabilirsin. Bu sene Merkür'le Jüpiter'in ilk kez kesiştiği 22 Ağustos'un olduğu hafta, yurtdışına yolculuk yapmak şahane olabilir. 22 Ağustos, altın değerinde, nadir bir gün ve bu iki gezegen senin gibi bir toprak burcu olan Başak'ta olacakları için, çifte mutluluğun içine düşeceksin. Bu enerjiyi, tezini savunmak ya da medyada, büyük bir hikayenin öznesi ya da bunu yaratan gazeteci/yapımcı olacak bir atılım yapmak gibi amaçlarda başarılı olmak için kullanabilirsin.

Bir Oğlak olarak, üne çok önem veriyorsun ve kariyerinin düzenli bir şekilde ilerlediğini görmeye ihtiyacın var. Bu nedenle, ayın sonu sana güzel haberler getirebilir - ün, başarı ve şöhret evi olan onuncu evin yöneticisi, popülerlik ve kârı, ödülleri ve başarıları yöneten Venüs, 26-27 Ağustos'ta iyi şans gezegeni Jüpiter'le birleşecek. Sana fırsatlar getirecek günler geliyor; tüm teklifleri ciddiye al.

Ağustos'ta görüşmeleri olabildiğince erken bitir. Merkür 30 Ağustos'tan 22 Eylül'e kadar geri çekilecek. Bu sürede tatil yapmak isteyebilirsin. Herkes seni özleyecek ama, hayatını yaşayacaksın.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş