Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Terazi' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında terazi burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Terazi' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI TERAZİ BURCU YORUMU

Ağustos harekete geçme ayı, bu nedenle ofiste uzun saatler geçirmeyi düşünme bile. 2 Ağustos'ta Yeniay ortaya çıktıktan sonra arkadaşların hayatında büyük bir rol oynayacaklar. Satürn, Aslan takımyıldızındaki bu Yeniay'a yardımcı olacak, bu nedenle bu ay, hayat boyu sürecek bir arkadaşlık kurabilir, ya da sana hayattaki birçok konuya dair tavsiyeler verebilecek hatta işinde sana danışman olabilecek daha yaşlı bir insanla arkadaş olabilirsin. Bu Yeniay'ı takip eden iki haftada, öğle ve akşam yemekleri, konserler, müze gezileri, alışveriş ve sinemaya ya da partilere gitme etkinlikleri olacak. Arkadaşlarını görmek ve yeni arkadaşlar edinmek için, havanı bulacaksın.

Profesyonel ticari tanıtımlara, konferanslara ve diğer sektör etkinliklerine gidersen, bunlar heyecan verici olacak; daha iyi tanımak istediğin insanlara vermeye yetecek kadar kartviziti yanına aldığından emin ol. Girişebileceğin kazançlı yeni bir iş hakkında, ya da henüz yeni açılmış ve senin alt yapın ve deneyimlerinin mükemmel uyacağı, bu yüzden girmeyi hedefleyebileceğin bir pozisyon hakkında bilgi alabilirsin. Arkadaşın, seni tanıtma işini yapmak istiyor olabilir.

18 Ağustos'ta bir Dolunay olacak, yıl boyunca Kova'daki tek Dolunay ve senin gerçek aşk evin olan beşinci evinde parlayacak. Bu, pozitif ve romantik deneyim getirebilir. İlişkin varsa, bu ilişkiyi nereye götüreceğine karar vermek isteyeceksin. Daha ciddi, özel bir yere? Nişan? Mutlu değilsen, bu romantik ilişkiyi sonlandırmak ve mümkünse "sadece arkadaş" olmayı isteyebilirsin. Ciddi bir ilişki içindeysen, bir bebek sahibi olmayı, ya da birlikte bir plan yapmayı, uzun bir yolculuğa çıkmak gibi mesela, isteyebilirsin. Bu tatlı Dolunay, yaratıcı bir projeye önemli bir son da olabilir, çünkü yaratıcılık da beşinci evdedir. Sürpriz gezegeni olan Uranüs'ün aktif olacağını aklından çıkarma, bu nedenle sonuçtan memnun olmalısın.

Eğer yaşam alanın üzerinde çalışıyorsan, fakat başka şeyler dikkatini dağıttığı için ilerleme sağlayamıyorsan, Satürn'ün düz gittiği 13 Ağustos'ta bir değişiklik görebilirsin. Amacın ne olursa olsun; tamir etmek, yenilemek, düzenlemek, almak, satma ya da kiralamak daha az engelle karşılaşacaksın ve eline seni mutlu edecek fırsatlar geçecek.

24 Ağustos'ta Mars, Yay'da Satürn'le aynı hizaya gelecek; bu, riskli bir gün demek. Bu, uykuluyken araba kullanmaman için bir uyarı. Arabanda yeni bir lastik bulundur ve telefonunun şarjı dolu olsun. 24 Ağustos civarındaki günlerde ekstrem sporlar yapmaktan kaçın. Yürüme yollarını temiz ve iyi kurulanmış tut. Ata biniyorsan, nazik bir tanesini seçtiğine emin ol (Yay, büyük hayvanlarla ilişkilidir).

Son olarak, takviminde büyük bir yıldız hak eden, altın değerinde iki gün var. İlki, Merkür'ün Jüpiter'le birleşeceği, yıl içinde önemli bir olay olan 22 Ağustos. Bu, yolculuk yapmak, kağıtlar imzalamak ya da iş görüşmesi dahil, herhangi bir gizli görüşme yapmak için güzel bir gün.

İkinci gün, daha da parlak olacak. 27 Ağustos'ta senin koruyucu gezegenin olan Venüs, hediyeler ve şans veren Jüpiter'le birleşecek ki, bu gün de yıl içinde önem taşıyan bir olay. Bu gün, sana bir miktar paranın geleceğini haber veren bir gün olabilir ya da çok güzel geçen bir tanışma randevusu olabilir. Yönetici gezegeninin Jüpiter'le karşılaştığı bu günde, hayatın her yönüyle ilgili haberler parlak olacak. Başarılması zor olan bir işler uğraş - etkileyici, ikna edici, unutulmaz (iyi anlamda) olacaksın ve en önemlisi, bir cinden daha şanslı olacaksın.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş