Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Yengeç' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında yengeç burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayı 'Yengeç' burcunu yorumluyor

AĞUSTOS AYI YENGEÇ BURCU YORUMU

Ay boyunca kafanda para olacak. 2 Ağustos'taki sıcak ve arkadaşça Yeniay, kendisini izleyen birkaç gün içinde bir zam istemen için nadir bulunan bir fırsat sunacak. Kendi işini yapıyorsan, daha fazla iş yapmak için kazançlı yollar bulacaksın. Yeniay başlar başlamaz, para akışını artırma hedefin üzerinde çalışmaya başla ve zam talebinde bulunmak için cesaretini topla. Satürn, bu Yeniay'a karşı sıcak olacak ve olası görünen ve olumlu bir "evet" aldığında işinin güvende olduğunu hissetmeni sağlayarak seni rahatlatacak mars, Yeniay'la güzel bir açıda olacak, bu nedenle harekete geçmek isteyeceksin ve Mars senin ün ve başarı evini yönettiği için, üstüne bir de terfi alabilirsin. Konuş!

18 Ağustos'taki Dolunay'da parayla ilgili yeni görüşmeler olacak. Bu görüşmeler daha ciddi olacak ve senin maaşın üzerinde yoğunlaşacak, ama başkalarının sana borçlu olduğu para kadar senin de başkalarına borçlu olduğun parayla da ilgili olacak. Eğer, kendi işini yapmak, üniversiteye gitmek ya da bir ev almak (başka birçok olasılık da var) gibi bir amaç için ihtiyaç duyduğun parayı bulmak üzere başvuru yaptıysan, cevabını alabilirsin - heyecan verici bir onay olabilir bu. Hayatında işlerin nasıl yürüdüğüne bağlı olarak, bu tutulma vergilerini, kredi kartlarını ya da öğrenci borçlarını sıfırlayabilir. Bu Dolunay, duygusal olacak ama birdenbire iyi haberler de getirebilir çünkü sürpriz gezegeni Uranüs bu Yeniay'da senin kariyerinin merkezinde olacak gibi görünüyor. Bu nedenle, başka bir seçenek olarak, maaşının yanında bir sosyal hak için de (sağlık hizmeti, izin günleri vb.) Görüşme yapıyor olabilirsin.

Mars'ın Satürn'le birleştiği 24 Ağustos'ta düşmelere ya da kemiklerinin veya dişlerinin zarar görmesine karşı dikkatli ol. Bu, bir kiremitti düzeltmek için çatıya tırmanmak ya da bir uçaktan paraşütle atlamak için uygun bir zaman değil. Bu günde ekstrem faaliyetler yapmak akıllıca olmayacaktır!

Mars yakın zamanda, 28 Temmuz'da düz hareket yaptı ve ofise birçok iş, eve uzayan bir yapılacaklar listesi getirecek. Bu ay tatile gitmek için fazla meşgul olacaksın; Eylül'deki tutulmalarında sana eğlence fırsatları ve toplanıp tatile çıkma fırsatları yaratacağına güven.

En iyi ihtimalle 27-28 Ağustos'ta hafta sonu tatili yapabileceksin. "Beni sev" gezegeni Venüs, mutluluk gezegeni Jüpiter'le birleşecek ve iki günlük şirin bir tatil imkanı verecek. Ay, Yengeç takımyıldızı ile birlikte olacak. Bu, senin için her şeyin yolunda gittiği bir hafta sonu olacak. Diğer bir seçenek, tatile gitmeyip evde bir parti verebilirsin - barbekü yapabilir, akşam yemeği verebilir ya da arkadaşları kokteyle davet edebilirsin. Bu hafta sonu boyunca herkes böyle bir partiden çok hoşlanacaktır.

Merkür 30 Ağustos ile 22 Eylül arasında geri gidecek. Sana ait bir alet, kamera, bilgisayar parçası ya da başka bir elektronik eşya sorun çıkarabilir, bu nedenle hemen bir tamirciye koşmak zorunda kalabilirsin. Çalışırken verilerini yedekle ve üzülme. Bu ara yeni elektronik eşya, araç-gereç ya da araba alma.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş