Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayını yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ağustos ayında hangi burcu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ağustos ayını yorumluyor

Ağustos ayı koç burcu yorumu: Fırsatlarla dolu, muhteşem bir aya hoş geldin. Yeni ay, 2 Ağustos'ta, sana bu yıl içinde gerçek aşkı bulabileceğin en iyi fırsatı sunmak, senin gerçek aşk evinde parlamak için, Aslan takımyıldızında olacak. Etkileyici biriyle tanışırsan, yeni flörtünle ilgili arkadaşlarının yorumlarını dinlemekle vakit kaybetme; karar vermeden önce onun kendi özelliklerini sana gösterebilmesi için ona bir şans ver.
Devamı için tıklayın...

Ağustos ayı boğa burcu yorumu: Kiralamak, satın almak, satmak, yenilemek ya da tamirat yapmak, badana planı yapmak, detaylı bir temizlik yapmak, dekoru değiştirmek ya bir yazlık ev kiralamak niyetindeysen, 2 Ağustos’taki hoş ve cesaret verici Yeni Ay’da fırsat eline geçecek.
Devamı için tıklayın...

Ağustos ayı ikizler burcu yorumu: Ağustos ayında en çok, iletişim becerilerini en üst seviyede kullanman konusunda vurgu olacak. Yazma, düzeltme, halka hitap etme, öğretme, yazılım kodlama, reklam metin yazarlığı, araştırma, hikayeyi doğrulama, çeviri, pazarlama, sosyal medya, halka ilişkiler ve iletişim sanatlarının diğer aşamaları gündeme gelecek; kendini gösterme şansın olacak.
Devamı için tıklayın...

Ağustos ayı yengeç burcu yorumu: Ay boyunca kafanda para olacak. 2 Ağustos'taki sıcak ve arkadaşça Yeniay, kendisini izleyen birkaç gün içinde bir zam istemen için nadir bulunan bir fırsat sunacak. Kendi işini yapıyorsan, daha fazla iş yapmak için kazançlı yollar bulacaksın.
Devamı için tıklayın...

Ağustos ayı aslan burcu yorumu: Ağustos geldi ve doğum gününü kutlamaya başlamaya hazırsın. Kozmos, senin tozu dumana katmanı istiyor ve bunu yapmanın yollarını bulmanda sana yardım etmeye hazır. 2 Ağustos'ta yılın en iyi Yeniay'larından biri, hem de Aslan takımyıldızına düşecek.
Devamı için tıklayın...

Ağustos ayı başak burcu yorumu: 2 Ağustos'taki Yeniay senin sırlar evini aydınlatacak, bu nedenle oldukça gizli bir şeylerle uğraşabilirsin ve bazı şeyleri aylarca saklaman gerekebilir. Gizlilik üzerine olan bu vurgu, başka şekilde de ortaya çıkabilir, örneğin, kendini bütün ve dengede hissetmek için canını sıkan bir sorun hakkında netleşmek için bir psikoterapist görmeye karar verebilirsin.
Devamı için tıklayın...

Ağustos ayı terazi burcu yorumu: Ağustos harekete geçme ayı, bu nedenle ofiste uzun saatler geçirmeyi düşünme bile. 2 Ağustos'ta Yeniay ortaya çıktıktan sonra arkadaşların hayatında büyük bir rol oynayacaklar. Satürn, Aslan takımyıldızındaki bu Yeniay'a yardımcı olacak, bu nedenle bu ay, hayat boyu sürecek bir arkadaşlık kurabilir, ya da sana hayattaki birçok konuya dair tavsiyeler verebilecek hatta işinde sana danışman olabilecek daha yaşlı bir insanla arkadaş olabilirsin.
Devamı için tıklayın...

Ağustos ayı akrep burcu yorumu: Ağustos'ta birçok kişi tatile çıkabilir ama sen yaşadığın yerde kalmalısın; kariyerinde isim yapmak için büyük bir fırsatın olacak ve ailende, evinde ya da sahip olduğun ya da kiraladığın başka bir mülkte büyük bir değişiklik yapmak aklında olacak.
Devamı için tıklayın...

Ağustos ayı yay burcu yorumu: Hiçbir şey bir Yay'ı, yurtdışına yapılacak heyecan verici bir yolculuğun umudu kadar mutlu edemez. 2 Ağustos'ta kardeş ateş burcu Aslan'daki Yeniay, senin uluslararası yolculuk ve yurtdışındaki insanlarla ilişkiler evinde parlayacak. Keyif ya da iş için seyahat edebilirsin ama iki durumda da, yolculuğun olumlu, uzun dönemli gelişmelere sahip olacak.
Devamı için tıklayın...

Ağustos ayı oğlak burcu yorumu: Eğer Aralık'ta fazla bir şey olmayacağını düşünüyorsan, tekrar düşün. İnsanların tatile gittikleri doğru, ama sen bu ay, paranın önemli olduğu bir ay yaşayacaksın. İlk olarak, 2 Ağustos'taki Yeniay, senin başkalarına borçlu olduğun ve başkalarının da sana borçlu olduğu para hakkında düşünmeni sağlayacak.
Devamı için tıklayın...

Ağustos ayı kova burcu yorumu: Bu, önemli bir ay olacak çünkü aşk ya da işle ilgili bir birliktelik kafanı epey meşgul edecek. Neyse ki Ağustos önceki aylarda olan gecikmeleri ve yeniden yapılması gereken işleri getirmeyecek. Merkür'ün 30 Ağustos ile 22 Eylül arasında geri gidişine kadar, oldukça güçlü bir ay geçireceksin.
Devamı için tıklayın...


Temmuz ayı balık burcu yorumu: 2 Ağustos'taki çok güzel Yeniay, Ağustos'u sağlık sorunlarıyla ilgilenmek için doğru ay haline getirecek. Doktorunu ya da dişçini görmeyi ertelediysen, gerekli aramayı yap. Bu harikulade açılarla, özellikle uzun dönem getirilerinin gezegeni olan Satürn'den gelenlerle, medikal deneyimlerinin olumlu olduğunu göreceksin.
Devamı için tıklayın...


Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş