Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Akrep' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında akrep burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Akrep' burcunu yorumluyor

EKİM AYI AKREP BURCU YORUMU

30 Eylül'deki dolunayla birlikte hayatınızı gözden geçirip, neleri değiştirmek istediğinize kara vereceğiniz bir döneme girdiniz. kadim astrologlar, kendi başına kalıp düşünmenin önemine inanırlar. Yıldız haritamızda sırf buna ayrılmış bir sektör vardır. Gelecek planı yapmanın zamanı tam olarak doğumgünümüzden bir ay öncesidir. Yani sizin için şimdi, sevgili Akrep. Bu ay başlarken sizi gerçekten neyin mutlu edeceğini düşünün.

Venüs 17 Ekim'e kadar sizinle olacak, cazibeniz zirvede. Ekim'in ilk iki ayını kış gardırobunuzu yenilemek için kullanın. Venüs, seçeceğiniz her şeyin yakışacağını garantiliyor.

İki yönetici gezegeniniz Mars ve Pluto kısa mesafeli seyahati temsil eden üçüncü evinizde. Bu sıralar bir uzun hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz. 8-11 Ekim arası bunun için ideal.

16 Ekim'deki dolunay biraz çetrefilli. Sizin iş projelerini temsil eden evinize denk geliyor. Uranüs ayla zıt açıda. Dolayısıyla elinizdeki proje bir anda yoldan çıkabilir ya da kişisel bir problem yaşayabilirsiniz. Hata sizin olmasa da üstünüze kalabilir çünkü Güneş ve Uranüs tam bu sırada kariyer evinizde zıtlaşıyor. Sürpriz gezegeni Uranüs size beklenmedik, tatsız bir sürpriz hazırlayabilir.

Eğer bir kontrat imzalamanız gerekiyorsa, dolunay etkisinin geçmesini bekleyin. Bir iki hafta sonra bir avukat eşliğinde imza atın ya da ay başında bu işi halletmeye çalışın.

26 Ekim'de elinize cömert bir miktar para geçebilir. Venüs ve Jüpiter bu tarihte bir araya geliyor.

Akrep burcundaki yeniay 30 Ekim'de parlayacağınızı söylüyor. Kainatın size doğumgünü armağanı bu enerji. Onu istediğiniz yöne kanalize edebilirsiniz. Bu tarihte romantizm de dorukta. Neptün aşkı temsil eden beşinci evinizde, ilişkinize büyülü etkisini bırakıyor. Eğer bekarsanız, yeni biriyle karşılaşmak için bu yeniayı çevreleyen 10 gününüz var.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş