Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Aslan' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında aslan burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Aslan' burcunu yorumluyor

EKİM AYI ASLAN BURCU YORUMU

Yazmak, konuşma yapmak, çeviri, edit, pazarlık ve iletişimle ilgili tüm beceriler ay başında odak noktasında olacak. 30 Eylül'deki yeniay bu aktiviteler için inanılmaz fırsatların kapısını açtı. Birini seçin ve işe koyulun. Ekim başında çıkacağınız seyahatler de harika geçecek. Evden çok uzak olmayan bir destinasyon seçin ve romantik bir kaçamak yapın. Kontrat imzalamak için 5 ve 10 Ekim ideal tarihler.

Jüpiter Güneş'e yakın geziniyor, bu da en büyük girişimleriniz için size gereken cesareti veriyor. Güneş sizin yönetici gezegeniniz, bu yüzden 1,3,4 ve 5 Ekim heyecanverici olacak.

16 Ekim'deki dolunayda da seyahat fırsatı ortaya çıkabilir. Ama ayın ortası evde oturmak daha iyi bir fikir olabilir. Öyle olsa da, yalnızca seyahat ederek ulaşabileceğiniz bir hedefiniz olacak gibi görünüyor. Dolayısıyla, yolculuk için ideal tarih olmasa da, kritik bir karar vermeniz gerekebilir. Uranüs, bu gergin dolunaya bir de belirsizlik katıyor. Uçuşunuz rötar yapabilir, iş seyahatinizden beklediğiniz pozitif etkiyi elde edemeyebilirsiniz.

Dolunaylar çoğunlukla yüksek enerjilidir. Doğduğu günü çevreleyen dört gün etkisini sürdürür. Ama sonra hemen sonuca bağlanır ve uzamaz. 19-20 Ekim'de Merkür ve Uranüs'ün birleşmesi sebebiyle herhangi bir sözleşmeye imza atmaktan kaçının. Sonuçları hayalkırıklığına uğratabilir.

Bir süredir, nerede ve ne tarzda yaşamak istediğinizi düşünüyorsunuz. 30 Ekim'deki yeniay buna cevap bulmanıza yardımcı olacak. Hatta 2016'nın bu konuları çözümlemek için en ideal zamanındasınız. Bu yıl ev sektörünüzde doğan tek yeniay bu. Neptün de işin içine girince tasarım projeleriniz harika sonuçlar veriyor. Eğer doğru organize olursanız, evinizle ilgili işleri yıl sonuna kadar bitirebilir, sonuçlarından şaşırtıcı derecede memnun kalabilirsiniz.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş