Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Balık' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında balık burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Balık' burcunu yorumluyor

EKİM AYI BALIK BURCU YORUMU

Uzun zamandır kainatın yoğun çalışmalarınızı ödüllendirmesini bekliyorsunuz. Sizin zamanınız şimdi sevgili Balık! İyi haberler 30 Eylül'deki şahane yeniayın etkisiyle geliyor. Bu 2016'nın en olumlu olaylarından biri ve sizin de başkalarının parasını temsil eden sekizinci evinize denk geliyor. Bu da maaş olarak değil ama ikramiye, ödül, tazminat, avans, telif olarak elinize toplu bir para geçeceğini gösteriyor.

Son bir yıldır bir menajerle ya da iş ortağıyla çalışıyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse, birlikte yaptığınız işin meyvelerini şimdi yiyeceksiniz. Eğer evliyseniz, partneriniz sayesinde geliriniz artacak.

Yeniay 10 gün etkisini sürdürür. Ama ilk doğduğu günün ertesinde en güçlü halini alır. Parayla ilgili konuşmaları Ekim'in başında yapmaya dikkat edin.

Tüm bu olumlu gelişmelere rağmen, ayın ortasında, 16 Ekim'deki dolunayda para sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bunun canınızı sıkmasına izin vermeyin, çünkü genel görünümüz hiç endişe etmenize lüzum bırakmıyor. Geliriniz yalnızca bu ay değil, 2017'de de çok sağlam olacak.

Bu ay yalnızca parayla iligili değil. Oğlak burcundaki Mars, 8 Kasım'a kadar sosyal hayatınızı kontrolü altına alıyor. Tüm bir sene görmediğiniz kadar yoğun sosyal aktivite söz konusu. Arkadaşlarınızı görmeye, gece dışarı çıkmaya, sinemaya, tiyatroya, müzeye gitmeye bol bol vaktiniz olacak. Belki birkaç parti bile verebilirsiniz.

Ayın sonuna yaklaşırken, 30 Ekim'deki yeniay yabancı yerler ve inasanlar konusunda pozitif gelişmeleri müjdeliyor. Seyahat edebilir ya da yurtdışındakilerle iş yapabilirsiniz. Bir alternatif de eğitiminizle ilgili olabilir. Yüksek lisans ya da doktora için üniversitelerle görüşebilirsiniz.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş