Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Başak' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında başak burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Başak' burcunu yorumluyor

EKİM AYI BAŞAK BURCU YORUMU

Uranüs'ü 2011'den beri sekizinci evinizde ağırlıyorsunuz. Bu da beş senedir maddi durumunuzun neden inişli çıkışlı olduğunu açıklıyor. Önümüzdeki yıl bütün bunlar değişecek. Hayatınızın maddi olarak en bereketli yılına giriyorsunuz. 30 Eylül'deki yeniay bu trendin startını verdi. Ekim'in ilk haftasında mutlaka zam konuşması yapın. 3 ve 4 Ekim bunun için en ideal tarihler. 10 Ekim de Merkür ve Jüpiter'in maaşı temsil eden evinizde buluşması sebebiyle harika. Bu buluşma 2004'ten beri ilk kez gerçekleşiyor.

Para söz konusu olduğunda her gününüzün böyle güzel geçeceğini söyleyemeyiz. 16 Ekim'deki dolunay beklenmedik haberler getirecek.

Fakat para konusunda yılın en şahane günleri de bu ayın içinde. 10-11 Ekim'de ev alabilir, satabilir, miras edinebilirsiniz. Eylül sonunda karşınıza karlı bir fırsat çıkmıştı; şimdi bu trend genişliyor.

Mars 27 Eylül'de aşk evinize girmişti. Bu ay da aşk konusunda size güç vermeye devam edecek. Gizemli havanız başkaları tarafından farkediliyor. Eğer bekarsanız ve aşk arıyorsanız, karşınıza her an yeni biri çıkabilir. Mars bu eve gelmeyeli iki yıl oldu. Dolayısıyla bu ay sosyalleşerek fırsatı iyi değerlendirin. 13, 20 ve 28 Ekim'de ilişkinizle ilgili bazı sorunlar yaşamanız mümkün ama genel olarak Mars 9 Kasım'da ayrılana kadar sosyal hayatınızın şaşırtıcı derecede eğlenceli olduğunu göreceksiniz.

30 Ekim'deki yeniay sırasında seyahat edebilirsiniz. Bu büyük ihtimalle bir iş seyahati olmayacak, sevgiliniz ya da eşinizle yalnız kalacağınız romantik bir kaçamak yapacaksınız.Yeniay ve Neptün evlilik ve ortaklıkları temsil eden evinizde geziniyor. Ay sonundaki bu kaçamak, ilişkinizde bir sonraki ciddi adımın yolunu açabilir. Neptün suyu temsil eder. Bu tatilinizde su kenarı bir yeri terccih ederseniz, çok daha büyülü anlar yakalayabilirsiniz.

Aynı yeniay yazı yazma konusunda da size ilham verecek. Burcunuz iletişim alanında mükemmeldir. İçinizdeki eleştirmeni susturun ve kaleme sarılın sevgili Başak!

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş