Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Boğa' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında boğa burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Boğa' burcunu yorumluyor

EKİM AYI BOĞA BURCU YORUMU

İş yerinde altın gibi parlıyorsunuz. Kendi işinize sahip olsanız da, birisi için çalışsanız da en verimli projeler kapınızda diziliyor. Müşterileriniz ya da patronunuz size güveniyor ve yanından ayırmak istemiyor. Bu trend önümüzdeki seneye kadar uzayacak. 30 Eylül'deki yeniay önünüze gelecek işlerin her zaman peşinde koştuklarınız olmasını sağlayan fırsatın kapısını araladı.

16 Ekim'deki dolunay ise, hayatınızın farklı alanlarını etkileyecek ama biraz gergin hissedeceksiniz. Dolunay, Uranüs'le birleşiyor. Bu sıralarda birilerinin sizden gizlediği bir sır ortaya çıkabilir. Başka bir alternatif de, siz bir sır saklamak zorunda kalabilirsiniz. Eğer öyleyse, çok dikkatli olun, çünkü ağzınızdan kaçırabilirsiniz.

Ay ortasında seyahat etme ihtimaliniz var. Bu büyük olasılıkla romantik bir kaçamak olacak. Eğer mümkünse yabancı bir ülkeye gidin. Yıldızlar uygun fiyatlı bir tatil yapmanıza yardımcı olacak.

Bu ayın ilk üç haftasında sağlık ve fitness konuları hayatınızın merkezine yerleşecek. Doktor kontolüne gidebilir ya da spora başlamaya karar verebilirsiniz. Öyleyse, zamanlama harika. 2016'nın sağlık adına en şanslı ayındasınız. Alacağınız sonuçlardan çok memnun kalacaksınız.

Ayın sonunda ilgi alanınız aşk hayatınıza kayacak. Akrep burcunda doğan yeniay, daha oturaklı, ayakları yere basan, ciddi bir ilişkinin adımlarını atmanıza sebep olacak. Venüs de bu sırada evlilik ve ortaklıkları temsil eden evinizde geziniyor. Aşk hayatınıza gül yaprakları yağıyor sevgili Boğa!

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş