Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'İkizler' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında ikizler burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'İkizler' burcunu yorumluyor

EKİM AYI İKİZLER BURCU YORUMU

Eğer hayatınızda romantizmin eksikliğinden şikayetçiyseniz, Ekim'e bayılacaksınız! 30 Eylül'deki yeniay, Ekim'in ilk 10 gününde etkili olmaya devam edecek. Aşk meleği bu 10 gün içinde oklarını cömertçe kullanıyor. Bekarsanız ve özel birini arıyorsanız, bulmak için 2016'nın en iyi dönemindesiniz. İlişkisi olan İkizler de ay başının romantik havasından etkilenecek. Bu yılın kariyer odaklı havası biraz hafifleyecek, sizi gülümsetip rahatlatacak.

Bu ay normalden fazla para harcayacaksınız. Ama birkaç lüks harcama için elinizde yine de bir miktar ekstra kalacak. Eğer mahkemede mal paylaşımıyla ilgili bir durumunuz varsa konu biraz gerginliğe sebep olabilir. Çünkü Mars tam bu sıralar ortak mülkü temsil eden evinize giriyor. Merkür de Pluto ile zır açıda. Dolayısıyla, 15-16 Ekim'de çatışmaya hazırlıklı olun.

İş yerinde yaratıcı günler geçiriyorsunuz. Eğer bir sanatçı ya da tasarımcıysanız, orijinal fikirlerinizle etrafınızdakileri etkileyeceksiniz. Güneş, Merkür ve Uranüs beşinci evinizde. Nüfuzlu birinin size 'dahi' demesi bile mümkün! Fakat ay ortasındaki dolunaya dikkat edin. Önemli projeniz bir anda raydan çıkabilir.

Aynı zamanda, bu sıralar, sevgiliniz ya da bir arkadaşınız tuhaf davranabilir. Karakterinin sizi rahatsız eden bir yüzünü gösterebilir. Bu dolunay Uranüs'e çok yakın. Bu yüzden yakınınızdaki bir kadın fevri davranabilir, uç duygular yaşamanıza sebep olabilir. Bir meselenin kaynama noktasına geleceği, duygusal bir dönem sizi bekliyor.

30 Ekim'deki yeniaya gelirken ortalık biraz daha sakinleşecek. Rüyaların ve yaratıcılığın gezegeni Neptün, kariyer evinizde yeniayla müthiş bir açı yapıyor. Kendinizi ifade edişinizde boyut atlıyorsunuz. İş yerinde üzerinde çalıştığınız proje, terfinin ya da bonusun yolunu açıyor.

Aşk hayatınız da altın gibi sevgili İkizler. Yılın aşk için en güzel günleri 10-11 Ekim. Merkür ve Jüpiter Terazi burcunda bir araya geliyor. Bu 12 yıldır ilk kez olan bir buluşma ve her türlü mutluluğun anahtarı. Evli ya da bekar olan, bu günler her türlü tatlı romans için yaratılmış.

Jüpiter geçen ay gerçek aşkı temsil eden beşinci evinize girmişti. Burada bir yıl kalacak. Ay ortasındaki dolunayda biraz sarsılsanız da, aşk için son on yılın en harika dönemindesiniz. Hakettiğiniz aşkı bulmanız için önünüzde hiçbir engel yok. 26 Ekim'de Venüs ve Jüpiter güçlerini birleştiriyor. Bu gün haftaiçine gelse, akşam için bir şeyler planlamayı ihmal etmeyin.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş