Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Koç' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında koç burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Koç' burcunu yorumluyor

EKİM AYI KOÇ BURCU YORUMU

Ekim başlarken, geçen ayın son gününden kalan yeniayın etkisi ilk 10 güne izini bırakıyor. Bu yeniay sizin evlilik evinizde doğdu. Dolayısıyla buaralar, nişan ya da düğün planları yapıyor olabilirsiniz. Bu planlar için ideal bir dönemdesiniz. Çünkü iyi şans gezegeni Jüpiter de bu evinizde. Jüpiter yeniayla birleşince her türlü kısmetin önü açılıyor. Venüs de Neptün'le pozitif bir açı içinde olunca, üzerinize yıldız tozu serpiliyor sevgili Koç!

Mars nadir görülen altı haftalık bir ziyaret için kariyer evinize girdi. 8 Kasım'a kadar burada kalacak. Bu dönemde yöneticilerinize gerçek potansiyelinizi gösterme fırsatı yakalayacaksınız. Fakat bu zam istemek için doğru bir zaman değil. İki ay sonra, 29 Aralık'taki yeniayda çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız.

16 Ekim'de biraz çetrefilli bir dolunay var. Önünde ve arkasındaki dört günü etkisi altına alıyor. İş yerinde bir proje konusunda gerginlik yaşayabilir, üstlerinizden biriyle anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Bu ay başkalarının dikte ettiği şeylerden kaçma isteğiniz özellikle yüksek. Eğer yaratıcı bir alanda çalışıyorsanız, bu sıkıntıya en az hasarla atalacaksınız. Çünkü sanat gezegeni Neptün yanınızda. Aynı zamanda Uranüs de Güneş'le karşı karşıya geliyor. Eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinizin hiç olmadığı gibi davrandığını görebilirsiniz. Aynı evde yaşıyorsanız, evinizle ilgili bazı problemler yaşanabilir ve taşınmak isteyebilirsiniz.

Ayın sonunda, yeniay Akrep burcunda olacak. Siz de para meselelerine odaklanacaksınız. Ama söz konusu çalışarak kazandığınız para değil, başka yollarla elinize geçen para. İkramiye, komisyon, miras, vergi iadesi, ödül gibi... Yeniaylar fırsatların kapılarını aralar. Bu sıralar şirketinizin sunduklarından maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

Aşk hayatınızda Yay burcundaki Venüs'ten yardım alıyorsunuz. Ay ortasındaki zor dolunayı göz önünde bulundurarak fevri hareketlerden kaçının. Çabuk karar vermeyin. Sosyal hayatınız Kasım ortasında yeniden canlanacak, sabırlı olun.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş