Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Kova' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında kova burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Kova' burcunu yorumluyor

EKİM AYI KOVA BURCU YORUMU

30 Eylül'deki yeniaydan sonra şahane bir yere seyahat etmek programınıza dahil olabilir.

Bu yeniay sizin ayaklarınızı yerden kesip, rüya yolculuğa çıkaracak. Eğer iş için seyahat etmeniz gerekiyorsa, partnerinizi de yanınızda götürün. Yeniaynın etkisiyle parlayan alanlar arasında medya, ithalat-ihracat, hukuk ve akademi var. Ayın en harika iki günü 10-11 Ekim. Merkür ve Jüpiter Terazi burcunda nadir görülen bir birleşme yaşıyor. Yukarıdaki alanlardan birinde kutlamaya değecek bir başarı elde etmeniz an meselesi.

Mars şu sıralar perde arkası meseleleriyle ilgili evinizde geziniyor. Biraz daha stratejik düşündüğünüzü farkedebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işin biraz daha düzeltmeye, ince ayara ihtiyacı var gibi görünüyor. 30 Ekim'deki yeniaydan sonra onu gururla tüm dünyayla paylaşabilirsiniz. Bu tarih yeni fikrin sunumunu yapmak için de ideal, çünkü bir hafta sonra Mars Kova burcuna giriyor. Neptün'ün de desteğiyle yaratıcı fikirleriniz zirveye çıkıyor. Zam görüşmeleri de sizi tatmin edecek düzeyde gelişiyor.

16 Ekim, tüm tatil planlarınız üstüne kara bulutlar sarıyor. Tam bu tarihlerde mutlaka işte olmanızı gerektiren bir durum çıkabilir, işlerin çabuk hallolup hemen tekerlerin dönmesi için dua edebilirsiniz. Aynı zamanda, iş ya da aşk partneriniz tuhaf davranışlarıyla sizi şaşırtabilir. Bu ay sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Özellikle midenize. 16 Ekim'de midenizi rahatsız edecek bir şey yiyebilirsiniz.

Venüs ve Jüpiter'in buluştuğu 26 Ekim'de evinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş