Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Oğlak' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında oğlak burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Oğlak' burcunu yorumluyor

EKİM AYI OĞLAK BURCU YORUMU

Ekim kariyeriniz için fırsatlarla dolu bir ay olacak. 30 Eylül'deki yeniay yükselmenize yardımcı oluyor. Bu yeniay, prestij, itibar ve başarıyı temsil 10'uncu evinizde doğdu ve aynı yerde Jüpiter'le buluştu. Ekim'in ilk günü gözlerinizi dört açın, mutlaka sizi hedeflerinize götürecek bir kapı açılacak. Siz hırslı bir burçsunuz, çalışkan ve akıllısınız. Geçmişteki sıkı çalışmalarınız için cömertöe ödüllendirilmenize şaşırmamalısnız. Yönetici gezegeniniz Satürn, uzun vaadeli güvencenizi sağlayacak adımları atmanıza yardımcı oluyor. Bu ay 2016'nın profesyonel girişim anlamında en önemli dönemi.

Yeniaylar bir geçit açar. Henüz bir pozisyon kazanmadıysanız da, orya giden kapının anahtarı sizde. Şimdi gelecekteki işiniz için tohumları ekmelisiniz.

Mars ve Pluto da Oğlak burcunda. Bu aya tahmin ettiğinizden de güçlü damganızı vuracaksınız. Kendinizi yeni bir ışıkta göreceksiniz. Bu saç modelinizi değiştirmekten, yeni bir stil denemeye kadar hayatınızda yepyeni bir devrin gelişini haber veriyor. Şimd alacağınız kararlar önünüzdeki uzun yılları etkileyecek.

26 Ekim bu ayın en parlak günü. Venüs başarı ve itibarı temsil eden evinize giriyor. Bir iş mülakatı ya da sunum için ideal tarih.

Eviniz de bu ay ilgi alanınızda. 16 Ekim'deki dolunayda evle ilgili bir mesele tamama erecek. Bu dolunay oldukça çılgın, karmaşık, gergin etkilere sahip. Sürprizlerin gezegeni Uranüs'ün varlığı evle ilgili bir değişikliğin olacağını ya da bir aile üyesiyle ilgili gizli şeylerin ortaya çıkacağını söylüyor. Partneriniz de bu dönemde ondan beklemediğiniz biçimde davranabilir. Haberler iyi de olabilir, kötü de. Uranüs varken hangisi olacağını öngörmek mümkün değildir. Bu sıralar programınızı esnek tutun ve her türlü habere hazırlıklı olun.

Ay sonunda seyahate çıkabilirsiniz. 30 Ekim'deki yeniay romantik etkilere sahip. Üstelik şiirsel Neptün'den de olumlu ışıklar alıyor. Ay sonunda su kenarında bir yerde rezervasyon yaptırın. Neptün bunu sever, siz de seveceksiniz.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş