Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Terazi' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında terazi burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Terazi' burcunu yorumluyor

EKİM AYI TERAZİ BURCU YORUMU

Son birkaç senedir zor sınavlar veriyorsunuz. Mutluluğa giden yol ağır sorumluluklardan geçiyor.

Zaman zaman hiçbir gelişme olmadığını hissetiğiniz oluyor. Ama bu doğru değil. Şimdi, kainat bazı düzeltmeler yapacak. Geçmişin sıkıntıları buharlaşıp yokolacak. 30 Eylül'deki tatlı yeniay sizin burcunuzda doğdu ve 2016'nın en mutlu penceresini araladı.

Bu yeniay 10 gün etkisini sürdürecek bir enrji portalını temsil ediyor. Sizin için önemli bir hedefe doğru adım atmak için daha iyi bir zaman olamaz. Bu hedef o kadar kişisel olabilir ki, en yakınınızdakiler bile duymamıştır. Şans gezegeni Jüpiter 2004'ten beri ilk kez burcunuzdayken bu fırsatı değerlendirmemek olmaz.

Şu sıralar bir de ev ve aile konularıyla ilgilisiniz. Mars 27 Eylül'de evi ve aileyi temsil eden evinize girdi ve 8 Kasım'a kadar burada kalacak. Eğer yılbaşından önce bazı tadilatlar yapmak istiyorsanız hemen işe koyulun. Kontrat imzalamanız gerekiyorsa 10 ya da 11 Ekim'de imzalayın. Merkür ve Jüpiter bu günlerde harika bir açıda olacak.

16 Ekim'deki dolunay kimsenin hayırlı gelmeyecek. Belirsizlikle gelen bu dolunay sizin evlilik ve ortaklıkları temsil eden evinize denk geliyor. Bu alanda bir konu kaynama noktasına geliyor. Bir anda bir aile fertinin yanına gitmeniz gerekebilir. Partnerinizin tuhaf davrandığını düşünebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınız konuya dahil olup fikirlerini söylerse bu sadece işleri daha karmaşık hale getirmeye yarayacak.

Çok gergin geçecek olsa da bu dolunay, sıkıntılı meseleyi bir daha ortaya çıkmamak üzere çözümleyecek.

Ayın en harika günlerinden biri Venüs ve Jüpiter'in burcunuzda buluştuğu 26 Ekim. Bu tarihte bir iş mülakatı ayarlayabilir, ürün lansmanı yapabilir ya da ilk randevunuza çıkabilirsiniz. Her ne yaparsanız yapın beş yıldızlı bir gün olacak.

Bu sıralar biraz para sıkıntısı yaşıyor olabilirsiniz. Ama bu durum da toparlanıyor. 30 Ekim'deki yeniayda zam isteyebilirsiniz. Yaratıcı bir alanda çalışıyorsanız Neptün sayesinde orijinal fikirler bulacaksınız. Planlarınızı müşterilerinize ya da patronuza anlatın, karşılığını bonkörce alacaksınız.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş