Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Yay' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında yay burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Yay' burcunu yorumluyor

EKİM AYI YAY BURCU YORUMU

Geçen ay kariyerinize odaklandınız. Ama bu ay, daha hafif ve şiirsel bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla buluşacağınız, spor yapacağınız, romantizm yaşayacağınız Ekim ayı, sizi kariyer stresinden biraz kurtaracak. Bu trend 30 Eylül'deki yeniayla başladı ve 10 Ekim'e kadar da etkisini sürdürecek.

Merkür ve Jüpiter 10-11 Ekim'de buluştuğunda akıldan çıkmayacak heyecanverici iki gün sizi bekliyor olacak. Bir arkadaşınızın kalpten ilgisi sizi çok mutlu edebilir.

15-16 Ekim'de sevgiliniz ya da eşinizle aranızda beklenmedik bir gerginlik yaşanabilir. Dolunay Uranüs'le karşı karşıya geliyor ve sürpriz gelişmelerin yaşanmasına sebep oluyor. ne kadar denerseniz deneyin, bu dolunayın ne getireceğini öngörmeniz mümkün değil. Duygularınıza hakim olmaya çalışın. Dolunaylar sonuç getirir. Bu konu da burada kapanacak ve bir daha açılmayacak. Bu dolunay aynı zamanda para konularına da etki ediyor. Ay ortasında bir masraf ortaya çıkabilir, birlikte olduğunuz kişiyle para konusunda anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Bu ay harcamalarınız her zamankinden fazla, dolayısıyla bu konuda özellikle hassassınız.

16 Ekim'de Güneş'in pozisyonu, uzun zamandır planladığını bir seyahatin tarihini değiştirmeniz gerekebileceğini gösteriyor. Aynı zamanda hamilelik ve çocuklarla ilgili konularda da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Tüm bu olaylara rağmen, Ekim ayı sessiz bitiyor. 30 Ekim'deki yeniay, doğumgününüz gelmeden sessizce düşünüp, hayatınızı değerlendirmenizi öneriyor.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş