Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Yengeç' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında yengeç burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayı 'Yengeç' burcunu yorumluyor

EKİM AYI YENGEÇ BURCU YORUMU

Ev, Yengeçler için her şey demektir. Eğer istediğiniz gibi değilse kendinizi huzursuz hissedersiniz. Ama bu sene yolunda gitmeyen bir şeylerin olmasına imkan yok. Son on yılın ev adına en şanslı dönemindesiniz. 30 Eylül'deki yeniay evinizle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmeniz için aydınlık bir kapı açtı. Jüpiter ve Güneş ev sektörünüzde birleşiyor. Eğer taşınacaksanız ya da tadilat yaptıracaksanız, harekete geçmeniz için yeşil ışık yandı. Ekim'in ilk günleri bu planlarınız için mükemmel.

Her şeyi ayın ilk haftasına sıkıştırmak zorunda değilsiniz, önemli olan yeniayın etkisi sürerken harekete geçmeniz. Jüpiter önümüzdeki bir yıl boyunca ev sektörünüzde olacak ama böyle bir fırsat 10 yılda bir elinize geçiyor.

Eğer kontrat imzalayacaksanız bunu 10 Ekim'de yapmaya çalışın. Anlaşmaları yöneten Merkür, Jüpiter ile olumlu açı içinde olacak.

16 Ekim'deki dolunayda dikkatiniz bir anda kariyerinize odaklanacak. Alacağınız haberler sizi şaşırtacak. Uranüs dolunayla birleşiyor ve Güneş'le zıt açıya giriyor. Bu sıralarda para akışında sorunlar yaşayabilirsiniz. Pluto da yedinci evinizde bazı gergiliklerin yaşanmasına sebep oluyor. Partnerinizle aranızda bazı problemler olabilir. Fikirlerinizi kabul ettirmekte güçlük çekebilirisiniz. Aynı zamanda bir otorite figürü sizi ay ortasında hassas hissettirebiilir. Bu dolunay sırasında tüm burçlar zorluk çekecek. Ama merak etmeyin, dolunay etkileri çok uzun sürmez. Kısa zamanda tekrar toparlanacaksınız.

Ekim, ay sonundaki tatlı yeniayla son buluyor. Bu yeniay aşk ve mutluluğu temsil eden evinizde doğuyor. Neptün'ün de etkisiyle cazibeniz arttığını hissediyorsunuz. Dışarı çıkıp sosyalleşmeyi ihmal etmeyin.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş