Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayını yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, ekim ayında hangi burcu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller ekim ayını yorumluyor

Ekim ayı koç burcu yorumu: Ekim başlarken, geçen ayın son gününden kalan yeniayın etkisi ilk 10 güne izini bırakıyor. Bu yeniay sizin evlilik evinizde doğdu. Dolayısıyla buaralar, nişan ya da düğün planları yapıyor olabilirsiniz. Bu planlar için ideal bir dönemdesiniz.
Devamı için tıklayın...

Ekim ayı boğa burcu yorumu: İş yerinde altın gibi parlıyorsunuz. Kendi işinize sahip olsanız da, birisi için çalışsanız da en verimli projeler kapınızda diziliyor. Müşterileriniz ya da patronunuz size güveniyor ve yanından ayırmak istemiyor. Bu trend önümüzdeki seneye kadar uzayacak. 30 Eylül'deki yeniay önünüze gelecek işlerin her zaman peşinde koştuklarınız olmasını sağlayan fırsatın kapısını araladı.
Devamı için tıklayın...

Ekim ayı ikizler burcu yorumu: Eğer hayatınızda romantizmin eksikliğinden şikayetçiyseniz, Ekim'e bayılacaksınız! 30 Eylül'deki yeniay, Ekim'in ilk 10 gününde etkili olmaya devam edecek. Aşk meleği bu 10 gün içinde oklarını cömertçe kullanıyor. Bekarsanız ve özel birini arıyorsanız, bulmak için 2016'nın en iyi dönemindesiniz.
Devamı için tıklayın...


Ekim ayı yengeç burcu yorumu: Ev, Yengeçler için her şey demektir. Eğer istediğiniz gibi değilse kendinizi huzursuz hissedersiniz. Ama bu sene yolunda gitmeyen bir şeylerin olmasına imkan yok. Son on yılın ev adına en şanslı dönemindesiniz. 30 Eylül'deki yeniay evinizle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmeniz için aydınlık bir kapı açtı.
Devamı için tıklayın...

Ekim ayı aslan burcu yorumu: Yazmak, konuşma yapmak, çeviri, edit, pazarlık ve iletişimle ilgili tüm beceriler ay başında odak noktasında olacak. 30 Eylül'deki yeniay bu aktiviteler için inanılmaz fırsatların kapısını açtı. Birini seçin ve işe koyulun. Ekim başında çıkacağınız seyahatler de harika geçecek.
Devamı için tıklayın...


Ekim ayı başak burcu yorumu: Uranüs'ü 2011'den beri sekizinci evinizde ağırlıyorsunuz. Bu da beş senedir maddi durumunuzun neden inişli çıkışlı olduğunu açıklıyor. Önümüzdeki yıl bütün bunlar değişecek. Hayatınızın maddi olarak en bereketli yılına giriyorsunuz. 30 Eylül'deki yeniay bu trendin startını verdi. Ekim'in ilk haftasında mutlaka zam konuşması yapın. 3 ve 4 Ekim bunun için en ideal tarihler.
Devamı için tıklayın...


Ekim ayı terazi burcu yorumu: Son birkaç senedir zor sınavlar veriyorsunuz. Mutluluğa giden yol ağır sorumluluklardan geçiyor. Zaman zaman hiçbir gelişme olmadığını hissetiğiniz oluyor. Ama bu doğru değil. Şimdi, kainat bazı düzeltmeler yapacak. Geçmişin sıkıntıları buharlaşıp yokolacak. 30 Eylül'deki tatlı yeniay sizin burcunuzda doğdu ve 2016'nın en mutlu penceresini araladı.
Devamı için tıklayın...


Ekim ayı akrep burcu yorumu: 30 Eylül'deki dolunayla birlikte hayatınızı gözden geçirip, neleri değiştirmek istediğinize kara vereceğiniz bir döneme girdiniz. kadim astrologlar, kendi başına kalıp düşünmenin önemine inanırlar. Yıldız haritamızda sırf buna ayrılmış bir sektör vardır.
Devamı için tıklayın...


Ekim ayı yay burcu yorumu: Geçen ay kariyerinize odaklandınız. Ama bu ay, daha hafif ve şiirsel bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla buluşacağınız, spor yapacağınız, romantizm yaşayacağınız Ekim ayı, sizi kariyer stresinden biraz kurtaracak. Bu trend 30 Eylül'deki yeniayla başladı ve 10 Ekim'e kadar da etkisini sürdürecek.
Devamı için tıklayın...


Ekim ayı oğlak burcu yorumu: Ekim kariyeriniz için fırsatlarla dolu bir ay olacak. 30 Eylül'deki yeniay yükselmenize yardımcı oluyor. Bu yeniay, prestij, itibar ve başarıyı temsil 10'uncu evinizde doğdu ve aynı yerde Jüpiter'le buluştu. Ekim'in ilk günü gözlerinizi dört açın, mutlaka sizi hedeflerinize götürecek bir kapı açılacak. Siz hırslı bir burçsunuz, çalışkan ve akıllısınız.
Devamı için tıklayın...


Ekim ayı kova burcu yorumu: 30 Eylül'deki yeniaydan sonra şahane bir yere seyahat etmek programınıza dahil olabilir. Bu yeniay sizin ayaklarınızı yerden kesip, rüya yolculuğa çıkaracak. Eğer iş için seyahat etmeniz gerekiyorsa, partnerinizi de yanınızda götürün. Yeniaynın etkisiyle parlayan alanlar arasında medya, ithalat-ihracat, hukuk ve akademi var. Ayın en harika iki günü 10-11 Ekim. Merkür ve Jüpiter Terazi burcunda nadir görülen bir birleşme yaşıyor. Yukarıdaki alanlardan birinde kutlamaya değecek bir başarı elde etmeniz an meselesi.
Devamı için tıklayın...


Ekim ayı balık burcu yorumu: Uzun zamandır kainatın yoğun çalışmalarınızı ödüllendirmesini bekliyorsunuz. Sizin zamanınız şimdi sevgili Balık! İyi haberler 30 Eylül'deki şahane yeniayın etkisiyle geliyor. Bu 2016'nın en olumlu olaylarından biri ve sizin de başkalarının parasını temsil eden sekizinci evinize denk geliyor. Bu da maaş olarak değil ama ikramiye, ödül, tazminat, avans, telif olarak elinize toplu bir para geçeceğini gösteriyor.
Devamı için tıklayın...

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş