Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Akrep' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında akrep burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Akrep' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI AKREP BURCU YORUMU

Akrepler yalnızlığı sever. Evinizin güveninde oturup gününüzü, haftanızı değerlendirmeyi seversiniz. Yönetici gezegeniniz Pluto, size enerjinizi tek bir amaca kanalize etmenizi öğütler. Bu yüzden, bu ayki trend tam size göre. Jüpiter bir yıl sonra yer değiştirerek Terazi burcuna geçti. 13 ay sonra da size gelecek. Daha uzak görünebilir ama şimdiden Jüpiter Yılı'nızda ne yapmak istediğinizi düşünüp hesaplamalısınız.

Yeni bir döngüye girmek üzeresiniz. Hayatınızda nelerden memnunsunuz, hangi ilişkilerinizi tutup, hangilerine mesafe koymak istiyorsunuz? Hedefleriniz neler? Artık uğraşmak istemediğiniz şeyler var mı? Hazırlanmanız gereken yeni bir yol var. Ne kadar hazır olursanız Zümrüt Yılı'nız o kadar parlak geçer. Merkür 22 Eylül'e kadar geriliyor. Bunun getireceği iptaller ve ertelemeler sayesinde programınız açılıyor. Şimdi hayatınızı istediğiniz gibi düzenlemek için vaktiniz var.

Bu ay aynı zamanda iki eklips yaşanacak. Zodyakın sosyal burçlarından biri olmasanız da, 1 Eylül'deki eklips karşınıza şık ve güzel bir organizasyon çıkarıyor. Bu bir düğün ya da kutlama olabilir. Ay, arkadaşlık ve sosyal olayları temsil eden 11'inci evinizde doğacak. Yeniaylar, yeni kapıları aralar. Eylül'ün ilk haftası ileride size yardımı dokunacak birileriyle tanışabilirsiniz. Satürn de bu yeniayla zor bir açı içinde. Eğer bu organizasyona katılacaksınız, masraflı olduğunu düşünerek vazgeçmek isteyebilirsiniz. Fakat sınırlarınızı biraz zorlayın. Bu sosyal olay içinde pek çok fırsat barındırıyor.

16 Eylül'deki ikinci eklips ise aşk hayatınızı etkiliyor. Bu dönemde önceliklerinizi belirleyeceksiniz. Eğer ilişkinizde mutsuzsanız ayrılmak isteyebilirsiniz. Mutluysanız, nişanlanmaya ya da evlenmeye karar verebilirsiniz veya bebek sahibi olmayı düşünebilirsiniz.

30 Eylül'deki yeniayda, kararlar ve değişim rüzgarlarıyla yorulduktan sonra harika bir tatille dinlenebilirsiniz. Su kenarında konforlu bir otele gidin. 26 Eylül'de Jüpiter ve Güneş'in birleşmesiyle parasal durumunuz da rahatlayacak. Tadını çıkarın.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş