Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Aslan' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında aslan burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Aslan' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI ASLAN BURCU YORUMU

Yepyeni bir para kaynağı ufukta görünüyor. hem de daha önce kazandığınızdan çok daha bonkör bir miktar. Jüpiter, Merkür, Güneş ve yeniay, kazanılan parayı temsil eden ikinci evinizde. Bu paraya ulaşmak için önünüzde birkaç engel var ama aşılması güç değil. Pürüzleri hallettiğiniz takdirde ödülünüz büyük olacak.

Yeniay Başak burcunda doğacak. Bu burç iletişim becerilerini temsil eder. Kazanacağınız paranın, yazı, edit, pazarlama, halkla ilişkiler, sosyal medya gibi alanlardan gelmesi olası.

16 Eylül'deki dolunay da maddi konuları su yüzüne çıkarıyor. Bu kez başkalarının parasını temsil eden sekizinci evinizden. Bir yarışmayı kazandığınızı öğrenebilir, mirasa konabilir, tazminat ya da komisyon alabilirsiniz. Şimdi Jüpiter'in 2016 için söz verdiği parayı toplama zamanı. Tek sorununuz elinize geçen bu yeni kazancı nasıl değerlendireceğinize karar vermek.

Bu kararı Merkür'ün gerileme hareketinden çıktığı 22 Eylül'den sonraya bıraksanız iyi edersiniz. Merkür gerilerken aldığınız kararlar yanlış bilgi, eksik evrak gibi sebeblerle sekteye uğrayabilir. Kendinize düşünmek için biraz zaman verin.

9 Eylül'de Jüpiter, seyahat ve iletişimi temsil eden üçüncü evinize giriyor. Ekim 2017'ye kadar da buarada kalacak. Bu zaman boyunca yeni bir alanda, yepyeni bir iletişim biçimi geliştirme fırsatı yakalayacaksınızi. Bir blog yazmaya başlayabilir ya da bir TV programı sunabilirsiniz. Eğer bir yazarsanız, yeni bir kitaba başlayabilirsiniz, ki bunu yapmak için en ideal dönemdesiniz. 25-26 Eylül'de Jüpiter Güneş'le buluştuğunda olacaklara dikkat edin. Yılın en şanslı bu iki günü, iletişim, seyahat alanlarını fırsatlarla donatıyor.

Bu sıralar yakın mesafelere sık sık yolculuk etmeniz gerekebilir. Belki otomobilinizi yenilemeyi düşünebilirsiniz. Eğer böyle bir fikriniz varsa Merkür'ün düzelmesi için 22 Eylül'ü bekleyin.

Venüs de üçüncü evinizde. Bu da aşk hayatınızın en çok seyahat sırasında renkleneceği anlamına geliyor. Bir haftasonu kaçamağı ayarlamak için en doğru zaman.

Mars, Mart ayından beri aşk evinizdeydi. Uzun zamandır romantik hayatınızda güzel günlerin tadını çıkarıyorsunuz. Fakat aşk hayatınız her zaman güllük gülistanlık değil. Satürn de üçüncü evinizde. Dolayısıyla sevdiğinizle uzun süre ayrı kalmak zorunda kalmış ya da ilişkinizin test edildiğini hissetmiş olabilirsiniz. 27 Eylül'de Mars buradan ayrılıyor. İlişkiniz çok yakında daha yumuşak bir hal alabilir. Hala bazı önemli kararları vermekte güçlük çekiyor olabilirsiniz (bebek sahibi olmak gibi). Maalesef bu durum Satürn 2017'nin sonunda aşk evinizden çıkana kadar sürecek. O zamana kadar Satürn, aşk meseleleri konusunda sizi eğitmeye devam edecek.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş