Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Balık' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında balık burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Balık' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI BALIK BURCU YORUMU

Bu ay yaşanacak iki eklipsten ilki zıt burcunuz Başak'ta 1 Eylül'de gerçekleşiyor. Bu yeniayla birlikte partnerinizle ilgili bir mesele gün yüzüne çıkacak. Nişanlanmak ya da evlenmek konusunda çok ciddi karar verme aşamasına gelebilirsiniz. Evlilik be ortaklıkları temsil eden yedinci evinizde güçlü gezegenler kümeleniyor. Jüpiter, Merkür ve Güneş, Başak burcunda doğan ayla buluşuyor. Fakat Mars ve Satürn bu eklipste ters açı içinde olacaklar. Bu durumda ağır sorumluluklarınız ve kariyeriniz karar vermenizi etkileyecek. Ama engelleri aşıp esas konuya odaklanmayı başaracaksınız.

Eylül'ün ilk üç haftası bağlılığınızı imzaya dökmek için pek iyi bir zaman değil. Merkür 22 Eylül'e kadar geriliyor. Merkür güçten düşmüşken plan yapmak hiç bir zaman akıllıca değildir. yeni bir işe başlamak için de doğru zaman değil. Yalnızca eski işinize dönüyorsanız sorunsuz geçebilirsiniz. O zaman bile imza aşamasında dikkatli olmalısınız.

Eylül'ün ikinci eklipsi 16 Eylül'de Balık burcunda doğacak dolunayda gerçekleşiyor. Bu da sizin için büyük önem taşıyan bir konunun tamama ereceği anlamını taşıyor. Bu konu büyük bir ihtimalle ilişkinizle, size derin duygular yaşatan biriyle ilgili olacak. Aynı zamanda Jüpiter ve Güneş'in etkisiyle, bonkörce ödüllendirileceğiniz bir görevin başına geçme fırsatı da doğuyor. Bu eklipsin bonus etkilerinden biri de sağlığınızla ilgili iyi haberler. 16 Eylül pek çok seçenekle geliyor. Bunların yalnıca biri ya da hepsi bir anda karşınıza çıkabilir.

Para konuları için en şanslı günler Güneş ve Jüpiter'in buluştuğu 25-26 Eylül. İkisi de yılın en şanslı, altın yıldızlı günleri. İsterseniz gidip bir piyango bileti alın! Birkaç gün sonra da yılın en pozitif yeniaylarından biri 30 Eylül'de doğuyor. Bu da başkalarının parasını temsil eden sekizinci evinizi aydınlatıyor. Bu günlerde elinize yüklü miktarda para geçebilir. Bir ödül, piyango, ikramiye, telif ya da komisyon alabilirsiniz.

Eğer bekarsanız, 23 Eylül'de Akrep burcuna girecek Venüs'ün ve Oğlak burcundaki Mars'ın etkisini hissedeceksiniz. Mars sosyal aktiviteleri temsil eden evinize enerji katıyor. Bol bol dışarı çıkacaksınız. Venüs ve Mars uyum içindeyken tüm gözler üzerinizde olacak.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş