Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Başak' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında başak burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Başak' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI BAŞAK BURCU YORUMU

Bu ay, burcunuzda doğacak yeniayla açılıyor. Önünüzde yeni bir yol var. Kendinizi yeni bir ışıkta görüyorsunuz. Şimdi daha cesur olmalı, niyetinizi net bir şekilde belli etmelisiniz. Bu ay dış görünümünüzü değiştirmeye karar verebilirsiniz. Merkür 22 Eylül'e kadar gerilerken önemli değişimler yapmaktan kaçının.

Eklipsler evrenin değişim için en önemli aracıdır. Bu ay da 1 Eylül'deki ay tutulmasıyla büyük değişimler kendini gösteriyor. Merkür ve Jüpiter'in bu tarihte buluşması, kişisel bir konunun açıklığa kavuşmasına yardımcı oluyor.

İkinci eklips ise, 16 Eylül'de Balık burcunda gerçekleşiyor ve ilişkinizde büyük bir karar almanız için sizi cesaretlendiriyor. Nişanlanabilir, evlenebilir ya da sözlenebilirsiniz. Eğer ilişkinizde mutsuzsanız ayrılmaya karar verebilirsiniz. Eklipsler üç dolunay gücündedir ve yüksek duygular uyandırır. Verilen kararlar sondur ve tüm hayatınızı etkiler. 16 Eylül'de yalnızca sizin partnerinizle ilgili görüşünüz değil, ailenizin onunla ilgili fikirleri de resme dahil olacak. Aileniz endişelerini dile getirdiğinde, eğer eşinize ya da sevgilinize güveniyorsanız, size destek olmasını, ailenizle beraber çözüm aramayı isteyin. Bu dolunay Mars'la zıt açıda. Aile hayatınızın önemli bir parçası ve sizi seviyorlar. Onlara mesafe koymaktansa, dinlemeye çalışın.

12 yılda bir gelen Jüpiter yılınızı kapatmak üzeresiniz. 2015 Ağustos'tan beri sizi taçlandıran şans gezegeni şimdi Terazi burcuna geçiyor. Ama üzülmeyin, şimdi de parasal olarak cömert bir dönem giriyorsunuz. 10 Ekim 2017'ye kadar yeni kazanç kapıları açılacak, üst düzeydeki yöneticiler fikirlerinizle yakından ilgilenecek. Bu dönemde elinize geçen para, piyango gibi havadan gelmeyecek, çalışarak kazanacaksınız. Finansal olarak yılın en şanslı günleri 25-26 Eylül'e dikkat!

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş