Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Boğa' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında boğa burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Boğa' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI BOĞA BURCU YORUMU

Eğer gerçek aşkı arıyorsanız, bu ay o sizi bulacak sevgili Boğa! Şüpheci olabilirsiniz ama inancınızı yitirmeyin. Bu ay yıldızlar gözkamaştırıcı bir biçimde diziliyor. Şans gezegeni Jüpiter, iletişim gezegeni Merkür, heybetli Güneş ve 1 Eylül’de Başak burcunda doğacak etkili yeniay… Daha mükemmeli hayal edilemezdi. Jüpiter’in Merkür’le buluşması sayesinde iyi haberler alabilir ya da bir seyahat planlamaya karar verebilirsiniz. Jüpiter 12 yılda bir aşk evinize girer, şimdi o şanslı yılın en güzel dönemindesiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinizden daha çok ilgi, sevgi göreceksiniz. İlişkiniz bir bebek haberiyle daha da güçlenebilir. Eklipsler büyük değişiklikler getirir. Bu seferki de aşk hayatınızda kalıcı etkiler bırakmaya geliyor. Sağlık konusunda da şanslısınız. Jüpiter 9 Eylül’de sağlığı temsil eden evinize giriyor ve önümüzdeki 13 ay burada kalacak. Eğer uzun zamandır tedavi aradığınız bir şikayetiniz varsa, tıptaki yeni gelişmelere sevindirici bir biçimde şaşırabilirsiniz. Hatta mucize bir tedaviyle şifa bulabilirsiniz.

Ayın ilk yarısında Başak burcundaki uyumlu gezegenler kariyerinize ivme kazandırıyor. Yaratıcı fikirleriniz doğru isimlerle buluşuyor. Yöneticilerin ilgisini çekiyor, kendinize güveniyorsunuz. 30 Eylül’deki yeniayda, tam da sizin yeteneklerinize göre hazırlanmış gibi duran ciddi bir projeyi üstlenebilirsiniz.

Bu ay kendinizi çoğunlukla para meselelerini düşünürken bulacaksınız. Çünkü Eylül ayı masraflı geçecek. Fakat iş değiştirirseniz, yüklü bir transfer paketiyle rahatlayabilirsiniz. 22 Eylül’e kadar Merkür geriliyor. Son imzaları atmayı, bu tarihten sonraya bırakın.

Ayın son haftasını eğlenceli seyahatlere ayırın. 27 Eylül’den 9 Kasım’a kadar ilginç yerlere yolculuk etme fırsatları doğacak. Bu altı haftayı iyi değerlendirin.

9 Eylül’de Jüpiter Terazi burcuna girdiğinde, sizin de iş projelerini temsil eden altıncı evinizde olacak. Ekim 2017’ye kadar önünüze heyecanverici görevler gelecek, işlerin altondan daha kolay kalkacaksınız.

25-26 Eylül iş için yılın en şanslı günleri. Bu dönemde teslim edeceğiniz projeler çok kazançlı olacak.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş