Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'İkizler' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında ikizler burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'İkizler' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI İKİZLER BURCU YORUMU

Yönetici gezegeniniz Merkür 22 Eylül’e kadar gerilese de, bu ay sizin için şahane geçecek sevgili İkizler! Dört görkemli gezegen ev sektöründe buluşuyor. Güneş, Merkür, Jüpiter ve yeniay aile ve evi temsil eden konuları aydınlatıyor. Yeni bir satın alabilir, kiralayabilir ya da tadilat yaptırabilirsiniz.

1 Eylül’de evle ilgili planlarınıza partneriniz itiraz edebilir. Ama İkizler, her zaman iletişim becerileriyle ikna etmeyi başarır. O yüzden bu tartışmanın da kazananı siz olacaksınız. Eğer projeleriniz için paraya ihtiyacınız varsa, yeniaydan sonra iyi haberler alabilirsiniz.

16 Eylül’deki dolunay, ilginizi bir anda kariyerinize çevirecek. Basına röportaj verebilir ya da patronunuzdan övgü dolu sözler ya da bir terfi haberi alabilirsiniz.

Eğer uzun zamandır ciddi bir ilişki içindeyseniz, bu yıl partneriniz hep hayatınızın merkezinde olacak. Bazı zamanlarda pürüzler yaşansa da, bunları unutturacak kadar şahane anlar yaşıyorsunuz. Mars ve Satürn aynı anda bağlılığı temsil eden evinizde. Birbirinizin ayaklarına basmadan uyumla dans etmeyi öğrendiğiniz bir dönemdesiniz. 27 Eylül’de Mars Güneş’le girdiği zıt açıdan çıkıyor. Böylece ilişkiniz de biraz nefes alıyor. Fakat öğretmen gezegen Satürn Aralık 2017’ye kadar aynı yerde kalmaya devam edecek. Bu dönemde eşiniz ya da sevgilinizle ilgili en doğru kararları vermeye çalışacaksınız.

Şans gezegeni Jüpiter 9 Eylül’de, 2004’ten beri ilk kez aşk evinize giriyor. Eğer bekarsanız şanslısınız, ‘aşık olmaya en yakın burç’ tacını siz kazandınız! Eğer bir ilişkiniz varsa, aranızda daha güçlü bir bağın oluştuğunu, ilişkinizin tatlı bir dönemine girdiğinizi hissedebilirsiniz. Bu trend bir yıldan fazla, 10 Ekim 2017’ye kadar sürecek. Bebek sahibi olmak istiyorsanız, önümüzdeki 13 ay planlarınızı gerçekleştirmek için ideal. Venüs de 1-23 Eylül arası aşk evinizde gezinerek bu duruma katkıda bulunuyor. Bu sıralar partnerinizle denizaşırı seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Özellikle Kasım başından Aralık ortasına kadar olan dönemde çıkacağınız bir tatil oldukça heyecanverici olacak.

Yılın en şanslı günleri 25-26 Eylül’de Jüpiter ve Güneş birleştiğinde yaşanacak. 24-25 haftasonu da bu birleşmeden etkilenecek. Bu dönemde çocuklarınız sizi gururlandırabilir. Romantik bir plan yapmak için de 12 yılda bir görülen nadir bir zamandasınız. Bunu iyi değerlendirin.

Aşk hayatınızda heyecan tüm ay boyunca sürüyor. 30 Eylül’deki yeniayda da ilişkiniz ivme kazanacak. Eğer bekarsanız yeniayı takip eden 10 gün boyunca sosyalleşin, pişman olmayacaksınız.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş