Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Koç' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında koç burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Koç' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI KOÇ BURCU YORUMU

Bu ay yaşanacak iki eklips, rutininizi dramatik bir şekilde değiştirecek. İlki 1 Eylül’de Başak burcundaki yeniay. Ay, iş ve sağlığı temsil eden altıncı evinizi aydınlatıyor. Dolayısıyla ofisteki projeleriniz odak noktanıza yerleşiyor. Yeni bir projeye başlayabilir, yeni bir asistanı işe alabilirsiniz. Ofisinizin yerinin değişmesi de ihtimaller arasında.

Sağlık konusunda ise, yıllık kontrollerinizi bir süreliğine ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Ayın ilk haftalarında bazı testler yaptırmanız gerekiyorsa, sonuçlarda bir karışıklık yaşanabilir. Daha fit olmak için yaptığınız planlarsa iyi gidiyor. Jüpiter ve Merkür’ün buluşması sayesinde sağlık konusunda sevindirici haberler alıyorsunuz.

İkinci eklips ise 16 Eylül’deki dolunay sırasında gerçekleşiyor. Bu sefer daha içinize dönüp, psikolojik durumunuzu değerlendireceksiniz. Eğer bir terapiste gidiyorsanız, mutluluğunuzun önünü açacak bir aydınlanma yaşayabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Mars, seyahat ve eğitimi temsil eden evinize giriyor. Eğer yolculuk planlarınız varsa 17-18 Eylül haftasonunu tercih edin ve mümkünse su kenarında bir yere gidin. Eğer okulunuz başlıyorsa, bazı derslerinizin değiştiğini ya da iptal olduğunu görebilirsiniz. Esnek olun ve her şeyin lehinize sonuçlanacağına güvenin.

9 Eylül’de Jüpiter sadakat ve bağlılığı temsil eden evinize girdiğinde, evlilik ya da uzun soluklu ortaklıklar için 13 ay sürecek bereketli bir döneme başlıyorsunuz. Özellikle 25-26 Eylül’de Jüpiter Güneş’le birleşerek son 10 yılın aşk için en şanslı günlerini hazırlıyor. Bekarsanız, bu günlerde hayatınızı değiştirecek biriyle tanışabilirsiniz. Venüs de 24 Eylül’e kadar ilişkileri temsil eden evinizde olacak. Eşinizle ya da sevgilinizle aranızı yumuşatacak, günlük hayatınızı kolaylaştıracak. Eğer yalnızsanız, 19 Eylül’de kendinizi müthiş çekici hissedecek, yeni biriyle tanışmak için özgüvenli olacaksınız. Ciddi bir ilişkiniz varsa, 30 Eylül’de Terazi burcunda doğacak yeniay evlilik konusunu önünüze getirecek. Önümüzdeki yıl evliliğin bol bol gündeme geleceği bir dönem olacak. Zaten evliyseniz, eşinizle herzamankinden iyi geçineceksiniz. Bu ayın büyük bölümünde Merkür gerilemeye devam edecek. 22 Eylül’de düzelecek. Bu tarihe kadar yeni elektronik aletler almayın ve bağlayıcı sözleşmeler imzalamaktan kaçının. Önemli işlerinizi 30 eylül’deki görkemli yeniayın doğuşundan sonraya bırakın.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş