Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Kova' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında kova burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Kova' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI KOVA BURCU YORUMU

Bu ay parasal olarak çok olumlu geçecek. 1 Eylül'deki yeniay eklipsiyle birlikte, başkasının parasını temsil eden sekizinci evinizdeki gezegenler harekete geçiyor. Eğer banka kredisi için başvurduysanız onaylanacak ya da girişiminiz için sağlam bir yatırımcı ortaya çıkacak. Bu sırada aşmanız gereken bazı engeller karşınızıa çıkacak ama Merkür ve Jüpiter'in buluşması sayesinde pazarlık gücü sizde olacak.

Fakat 22 Eylül'e kadar pazarlık ve ticaretin gezegeni Merkür gerilediğini unutmayın. Önemli kağıtları imzalamayı sonraya bırakın. Ay sonuna kadar elektronik alışverişi yapmayın, değerli eşyalarınızı gözünüzün önünden ayırmayın.

Ayın ortasında maaşınızı yükseltmek öncelikli hedefiniz olacak. Kazancınızın kaynağını değiştirmekten korkmayın. Bu dönemde her türlü değişim lehinize sonuçlanacak.

1-23 Eylül arası aşk hayatınız için en güzel dönemlerden biri. Venüs, Terazi burcunu turlarken, Mars da Yay burcunda geziniyor. Hava burcu Kovalar, ateş grubu Yay'larla uyumludur. 19 Eylül'de Venüs ve Mars uyumunu zirvesinde, sizin için çok özel, romantik bir gün hazırlıyor. Bir kafeye ya da hoş bir restorana gidip, bugünü değerlendirin.

Ay sonuna doğru entelektüel ufkunuzu genişletiyorsunuz. Yılın en şanslı günleri 25-26 Eylül ve şanslı yeniayın doğacağı 30 Eylül'de yabancı bir ülkeye seyahat edebilirsiniz. Ya da okula geri dönmeye karar verip akademik çalışmalara ağırlık verebilirsiniz. Yayıncılıkla ilgili önemli bir projeye dahil olabilir, birlikte çalışmaktan keyif alacağınız bir ortakla yaratıcı bir girişime adım atabilirsiniz.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş