Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Oğlak' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında oğlak burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Oğlak' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI OĞLAK BURCU YORUMU

Bu ay, daha önce görmediğiniz uzak bir ülkeye, heyecanverici bir seyahat planlamak için ideal. 1 Eylül'de Jüpiter, Merkür, Güneş ve yeniay uyumlu burcunuz Başak'ta olacak. Eğer evdeki sorumluluklarınız yüzünden seyahate çıkamıyorsanız, ayın ilk günündeki eklips sizi akademik kariyerinizi devam ettirmek için okula gitmeye yönlendirebilir. Yayıncılık alanında çalışıyorsanız, önünüze oldukça detaylı bir proje gelebilir. Bunun için yurtdışında araştırma yapmanız gerekebilir. Aynı zamanda evinizde de ilgi bekleyen bir mesele var. Sukunetinizi koruyarak hepsinin üstesinden gelebilirsiniz.

Bu ayın ikinci eklipsi 16 Eylül'deki dolunayla başlıyor. Yine sizi bavullarınızı toplayıp gönderecek bir etkisi var. Bu kez eve daha yakın bir yere gidebilirsiniz. Gitme sebebiniz yazı, araştırma, çeviri gibi iletişimle ilgili olabilir.

Şans gezegeni Jüpiter bu ay Terazi burcuna geçiyor, sizin de itibar, başarı ve ödülü temsil eden evinize giriyor. Siz hırslı bir burçsunuz. Yükselmekle ilgili haberler her zaman hoşunuza gider. Bu ay da sıkı çalışmanızın ödülünü bir terfiyle ya da ikramiyeyle alıyorsunuz. Eğer kendi işinizin patronuysanız, müşterilerinizin arttığını farkedeceksiniz.

30 Eylül'deki yeniayda ise prestijiniz zirve yapıyor. İsminizin ışıklı tabelalara yazılmasına hazırlıklı olun! Jüpiter ve Güneş'in buluşacağı 26 Eylül kariyeriniz için en parlak günlerden biri. Bu tarihte elinize yüklü miktarda para da geçebilir.

16 Eylül'de bir kontrat imzalamanız gerekebilir. Eğer mümkünse bunu Merkür gerilemesi bittikten sonra 25-26 Eylül'ün şansı yıldızlarının parladığı zamana bırakın. Bekleyebiliyorsanız 30 Eylül'deki pozitif yeniaya kadar bekleyin. Bu yeniay 2016'nın en şanslılarından biri, size de bol bol mutluluk getiriyor.

27 Eylül'de Mars Oğlak burcuna girdiğinde, yeni, enerji dolu bir döneme gireceksiniz. Hayatınızda uzak görünen şeylere uzanmak için cesaretlenin, büyük ihtimalle kendinizi bile şaşırtacaksınız.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş