Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Terazi' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında terazi burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Terazi' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI TERAZİ BURCU YORUMU

Son yıllarda kor ateşlerin üzerinde yürüdünüz. Hayat hiç kolay değldi. Bazen mücadele hiç bitmeyecekmiş gibi hissettiniz. Zorluklar 2009'da başladı. Her insan yaşamı boyunca böyle zor dönemler yaşar. Ama sizinkiler konsantre bir şekilde kısa bir aralığa sıkıştı. Şimdi Jüpiter'in burcunuza girişiyle bu sıkıntılı dönem sona eriyor. 12 yıldır ilk kez şans gezegeni 9 Eylül'den itibaren 13 ay boyunca sizinle. Şimdi hayatınızın en iyi yıllarından birine başlıyorsunuz. Dilek listenizi çıkarın. Önümüzdeki yıl neler olmasını istediğinizi sıralayın. Bu yıl büyük aşkı yakalayabilirsiniz. Astrologlar, Jüpiter'in bir burca girdiğinde müthiş bir aşk enerjisi yarattığına inanırlar. Aynı zamanda işte başarı, sağlık, uzak seyahatler ve doğru zamanda doğru yerde kendinizi bulacağınız pek çok şanslı an sizi bekliyor.

Yılın en şanslı iki günü 25-26 Eylül. Jüpiter ve Güneş 12 yılda bir kez bir araya gelir ve işte şimdi o nadir anı yaşıyoruz. Bu iki günde sınırlarınızı zorlayın ve daha önce başaramayacağınızı düşündüğünüz bir şeyi yapın. Güç yanınızda, başarı yakın.

30 Eylül'deki yeniay yılın en büyülü olaylarından biri. yeniaylar çok istediğiniz bir şeye ulaşmanız için 10 günlük kapılar aralar.Bu kez Jüpiter de Ay'ın arkasında. Uzandığınız her şey altına dönüşüyor. Şimdi ektiğiniz tohumlar, ileride hızla büyüyen fırsatlara dönüşecek. İşyerinde sunacağınız teklifler herzamankinden çok ilgi ve kabul görecek. Yöneticilerin gözü üzerinizde olacak.

Bu ay 1 Eylül ve 16 Eylül'de iki eklips gerçekleşecek. İlkinde, kurtulmak istediğiniz bir alışkanlığınız sebebiyle bir yaşam koçu ya da terapistten yardım alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Eklipsler kararlılık getirir. Geçmişte deneyip başarısız olduysanız, şimdi başarma şansınız çok yüksek.

16 eylül'de ise dolunay sağlığınıza ve işinize odaklanıyor. Bu sıralarda işlerin sıkıştığını, ofiste yoğun günlerin sizi yorduğunu hissedebilirsiniz.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş