Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Yay' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında yay burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Yay' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI YAY BURCU YORUMU

Yıldız haritanızın tepesinde taç gibi yıldızlar dizili sevgili Yay! İtibar, ödül, başarı ve şöhreti temsil eden 10'uncu eviniz, Jüpiter, Merkür, Güneş ve yeniayın ziyaretiyle aydınlanıyor. 1 Eylül'deki yeniayda kemerlerinizi bağlayın çünkü kariyerinizde büyük bir atılım gerçekleşiyor. Eklipsler şimşek gibi çakar, 1 Eylül'dekinde de nereden geldiğini anlamadığınız bir şekilde iyi haberlerle çarpılacaksınız.

16 Eylül'deki dolunayda ise evinizin ilgiye ihtiyacı olacak. Yeni bir eve taşınabilir ya da kapsamlı bir tadilat yaptırabilirsiniz. Eğer gayrimenkul satın alacaksanız, imza tarihini 22 Eylül'den sonraya bırakın. Merkür gerilerken önemli kağıtları imzalamak akıllıca olmaz. Öte yandan bir süredir ebeveynlerinizle ilgili endişe duyduğunuz bir konu varsa, annenize ya da babanıza bir şekilde yardım etmek istiyorsanız, bunun için doğru zamandasınız.

Şans gezegeni Jüpiter, 10'uncu evinizden 9 Eylül'de çıkarak ümitleri ve dilekleri temsil eden 11'inci evinize giriyor. Yıldız haritanızın peri masallarını barındıran bu alanında Jüpiter büyülü bir etki yaratacak. Dilek listenizi gözden geçirin, sevgili Yay. Jüpiter hayallerinizi gerçekleştiriyor. Aynı zamanda yeni arkadaşlar edinmeniz için de ideal dönemdesiniz. Bu sıralar tanışacağınız insanlar gelecekte hayatınıza etki edecek.

iş alanında da, karlı ve başarılı günlere giriyorsunuz. 2015 Ağustos'ta ektiklerinizi şimdi biçebilirsiniz. Bu sıralar elinize geçecek para, geçmişteki profesyonel girişimlerinizden kaynaklanacak.

24-25 Eylül hafta sonu ya da 26 Eylül'de lüks bir kutlamaya katılabilirsiniz. Bu tarihlerde Jüpiter Güneş'le nadir bir buluşma yaşıyor. Sonuç, büyük haberler, unutulmaz anılar!

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş