Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Yengeç' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında yengeç burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayı 'Yengeç' burcunu yorumluyor

EYLÜL AYI YENGEÇ BURCU YORUMU

Aklınızdan geçen bir kitap fikri var mı? Eğer varsa hemen bir özet, iki örnek bölüm yazıp bir ajansa gönderin. Oyunculukla ilgileniyorsanız, hayatınızın rolü köşebaşında sizi bekliyor. İletişim alanında hangi meslek olursa olsun - yazı, edit, çeviri, oyunculuk, araştırma, sosyal medya, halkla ilişkiler, reklam...- bu ay olağanüstü başarı getirecek. İletişimi temsil eden eviniz Jüpiter, Merkür ve Güneş'in ziyaretiyle ışıl ışıl parlıyor.

Seyahat de bu ayın önemli odak noktalarından biri. Eğer gitmeye karar verirseniz, kalacağınız yerler mutlaka çok şık olacak. Gideceğiniz yerin evinizden fazla uzak olmamasına dikkat edin.

1 Eylül'deki yeniay aynı zamada kardeşlerinizden bir haber de getirebilir.

16 Eylül'deki dolunayda başka bir seyahat fırsatı karşınıza çıkabilir. Fakat bu kez uluslararası yolculuk yapmanız gerekebilir. Dolunayın öğrenim alanına denk gelen güçlü etkisi, pek çok gelişmeyi beraberinde getirebilir. Okula dönebilir ya da yayıncılık alanında önemli bir projeyi bitirebilirsiniz. Dokuzuncu ev aynı zamanda eşinizin ailesini, uzak teyzeleri, dayıları temsil eder. Bir arayıp hatırlarını sormak iyi olabilir. Mars bu dönemlerde ters bir açıda olacak. Dolayısıyla yapılacak çok iş olduğu düşüncesiyle gerilmeniz mümkün.

Bu ay Jüpiter Başak burcundan Terazi burcuna geçiyor. Bu, 13 ayda bir olan büyük bir hareket. 10 Ekim 2017'ye kadar da burada kalacak. Sizin de aileyi ve evi temsil eden sektörünüze yerleşecek. Sonunda bu alanda yaşadığınız meseleler çözümleniyor. Yengeçlerin en önem verdiği konulardan biri aile olduğundan, bu gelişme sizi mutlu edecek.

Eylül 25-26 yılın en şanslı günleri. Bu tarihte bir aile fertinizden müjdeli haberler alabilirsiniz. Ev satın alabilir ya da satabilirsiniz veya bir yazlık ev kiralamaya karar verebilirsiniz. 12 yılın, ev konularını çözmek için en şanslı iki günü bunlar. Eğer ev kredisi için paraya ihtiyacınız varsa, anne-babanıza sormaktan çekinmeyin; alacağınız olumlu cevaba siz bile şaşırabilirsiniz.

Merkür 22 Eylül'e kadar, neredeyse tüm ay boyunca geriliyor olacak. İmza işlerini bu tarihten sonrasına bırakın. Bu ay işleri aceleye getirmemelisiniz.

30 Eylül'deki yeniay, bu yılın en pozitif yeniaylarından biri. Gayrimenkul ile ilgili işlerinizi halletmek için ideal bir tarih. Bu tarihte yeni bir ev alırsanız, ferah, ışıklı, geniş olacağına emin olabilirsiniz. Hatta belki de manzaralı!

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş