Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayını yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, eylül ayında hangi burcu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller eylül ayını yorumluyor

Eylül ayı koç burcu yorumu: Bu ay yaşanacak iki eklips, rutininizi dramatik bir şekilde değiştirecek. İlki 1 Eylül’de Başak burcundaki yeniay. Ay, iş ve sağlığı temsil eden altıncı evinizi aydınlatıyor. Dolayısıyla ofisteki projeleriniz odak noktanıza yerleşiyor.
Devamı için tıklayın...

Eylül ayı boğa burcu yorumu: Eğer gerçek aşkı arıyorsanız, bu ay o sizi bulacak sevgili Boğa! Şüpheci olabilirsiniz ama inancınızı yitirmeyin. Bu ay yıldızlar gözkamaştırıcı bir biçimde diziliyor. Şans gezegeni Jüpiter, iletişim gezegeni Merkür, heybetli Güneş ve 1 Eylül’de Başak burcunda doğacak etkili yeniay…
Devamı için tıklayın...

Eylül ayı ikizler burcu yorumu: Yönetici gezegeniniz Merkür 22 Eylül’e kadar gerilese de, bu ay sizin için şahane geçecek sevgili İkizler! Dört görkemli gezegen ev sektöründe buluşuyor. Güneş, Merkür, Jüpiter ve yeniay aile ve evi temsil eden konuları aydınlatıyor. Yeni bir satın alabilir, kiralayabilir ya da tadilat yaptırabilirsiniz.
Devamı için tıklayın...

Eylül ayı yengeç burcu yorumu: Aklınızdan geçen bir kitap fikri var mı? Eğer varsa hemen bir özet, iki örnek bölüm yazıp bir ajansa gönderin. Oyunculukla ilgileniyorsanız, hayatınızın rolü köşebaşında sizi bekliyor.
Devamı için tıklayın...

Eylül ayı aslan burcu yorumu: Yepyeni bir para kaynağı ufukta görünüyor. hem de daha önce kazandığınızdan çok daha bonkör bir miktar. Jüpiter, Merkür, Güneş ve yeniay, kazanılan parayı temsil eden ikinci evinizde. Bu paraya ulaşmak için önünüzde birkaç engel var ama aşılması güç değil. Pürüzleri hallettiğiniz takdirde ödülünüz büyük olacak.
Devamı için tıklayın...

Eylül ayı başak burcu yorumu: Bu ay, burcunuzda doğacak yeniayla açılıyor. Önünüzde yeni bir yol var. Kendinizi yeni bir ışıkta görüyorsunuz. Şimdi daha cesur olmalı, niyetinizi net bir şekilde belli etmelisiniz. Bu ay dış görünümünüzü değiştirmeye karar verebilirsiniz. Merkür 22 Eylül'e kadar gerilerken önemli değişimler yapmaktan kaçının.
Devamı için tıklayın...

Eylül ayı terazi burcu yorumu: Son yıllarda kor ateşlerin üzerinde yürüdünüz. Hayat hiç kolay değldi. Bazen mücadele hiç bitmeyecekmiş gibi hissettiniz. Zorluklar 2009'da başladı. Her insan yaşamı boyunca böyle zor dönemler yaşar. Ama sizinkiler konsantre bir şekilde kısa bir aralığa sıkıştı.
Devamı için tıklayın...

Eylül ayı akrep burcu yorumu: Akrepler yalnızlığı sever. Evinizin güveninde oturup gününüzü, haftanızı değerlendirmeyi seversiniz. Yönetici gezegeniniz Pluto, size enerjinizi tek bir amaca kanalize etmenizi öğütler.
Devamı için tıklayın...

Eylül ayı yay burcu yorumu: Yıldız haritanızın tepesinde taç gibi yıldızlar dizili sevgili Yay! İtibar, ödül, başarı ve şöhreti temsil eden 10'uncu eviniz, Jüpiter, Merkür, Güneş ve yeniayın ziyaretiyle aydınlanıyor. 1 Eylül'deki yeniayda kemerlerinizi bağlayın çünkü kariyerinizde büyük bir atılım gerçekleşiyor.
Devamı için tıklayın...

Eylül ayı oğlak burcu yorumu: Bu ay, daha önce görmediğiniz uzak bir ülkeye, heyecanverici bir seyahat planlamak için ideal. 1 Eylül'de Jüpiter, Merkür, Güneş ve yeniay uyumlu burcunuz Başak'ta olacak. Eğer evdeki sorumluluklarınız yüzünden seyahate çıkamıyorsanız, ayın ilk günündeki eklips sizi akademik kariyerinizi devam ettirmek için okula gitmeye yönlendirebilir.
Devamı için tıklayın...

Eylül ayı kova burcu yorumu: Bu ay parasal olarak çok olumlu geçecek. 1 Eylül'deki yeniay eklipsiyle birlikte, başkasının parasını temsil eden sekizinci evinizdeki gezegenler harekete geçiyor. Eğer banka kredisi için başvurduysanız onaylanacak ya da girişiminiz için sağlam bir yatırımcı ortaya çıkacak.
Devamı için tıklayın...

Eylül ayı balık burcu yorumu: Bu ay yaşanacak iki eklipsten ilki zıt burcunuz Başak'ta 1 Eylül'de gerçekleşiyor. Bu yeniayla birlikte partnerinizle ilgili bir mesele gün yüzüne çıkacak. Nişanlanmak ya da evlenmek konusunda çok ciddi karar verme aşamasına gelebilirsiniz.
Devamı için tıklayın...Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş