Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayı 'Aslan' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında aslan burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

HAZİRAN AYI ASLAN BURCU YORUMU

Haziran ayı, iş dışındaki hayatınıza odaklanmak için ideal görünüyor. Şu anda arkadaşlık alanında biriken gezegenler, son dönemlerde yaptığınız gibi kariyerinize odaklanmaya biraz ara vermeniz gerektiğini gösteriyor. 4 Haziran’daki dolunayda arkadaşlarınızla görüşmek ve partilere katılmak için planlar yapacaksınız; ancak ayın karşısında Satürn bulunduğu için, üzerinize aldığınız yükümlülüklerin de, özellikle çocuğunuz varsa veya iş yerinde kreatif bir proje üzerine çalışıyorsanız, sizi istediğiniz gibi gezip tozma ve kaygısızca takılmayı engelleyeceğini unutmayın. Siz gitmek yerine arkadaşlarınızın sizi ziyaret gelmesini isteyin.

Mali açıdan yeni ay ikinci ve sekizinci mali evlerinizde bulunan gezegenlerle karşıt açı yaptığı için, ayın başlarında nakit sıkıntısı çekebilirsiniz. Bu da tüm sosyal fırsatlarınızı ince eleyip sık dokumanız ve bu fırsatlardan sizin için sadece önemli olanları kullanmak zorunda kalacağınız anlamına gelebilir. Sezgilerinize güvenerek katıldığınız aktivitelerde de zaten çok daha fazla eğleneceksiniz. Ayrıca Haziran başındaki endişenizin geçici olduğu ortaya çıkacak. Hatta şans gezegeni Plüton’la takım çalışmasına girince mali güç merkezi gezegeni Jüpiter’in iyiliğinden oldukça yararlanacaksınız; bu iyilik katlanarak da artacak. 26 Haziran ve etrafındaki günlere dikkat edin.

14 Haziran civarında da aniden seyahate çıkmanız gerekebilir; giderseniz bu her anından zevk alacağınız bir tatil olacak. Ailenizi veya satın almak istediğiniz bir mülkü veya da ailenizin satmak istediği bir mülkü görmeye gidebilirsiniz. Aslan burcunun yöneticisi Güneş olduğunu için ve bugün de Güneş, şu an sizin tatil evinizde bulunan sürprizlerin gezegeni Uranüs’le güzel bir açı içerisinde bulunacak. Bu ev ayrıca medya, yasal konular ve üniversite hayatınızda ilerlemeyle de bağlantılı olduğu için bu alanlardan birinde meydana gelecek olaylar gününüzü güzelleştirecek.

11-12 Haziran’da da romantik sebeplerden ötürü seyahate çıkabilirsiniz. 11-12 Haziran hafta sonunda bir partiye davet edilirseniz gitmeye çalışın. Venüs İkizler burcunda ve Uranüs ile çok güzel bir açıda bulunuyor, bu gezegenler sizin çekiciliğinizi arttırmanın yanında eğlenceyi getirecek. Bu aktivite için seyahat etmeniz gerekecek. Ve bu harika bir seyahat olacak, gidin!

Mars 17 Nisan’dan beri gerileme hareketine devam ediyor ancak bu ayın 28’inde ilerlemeye başlayacak. Harekete geçmek yerine plan yapın. Mars gerileme konumundayken yeni adımlar atmak genellikle proje bu girişim veya ilişkiyi harekete geçirecek gayret ve enerjiden yoksun kalır. (27 Mart 1999’da) Mars geri giderken, Jüpiter Güneş’le birleşik olduğu ve Plüton’la harika bir açı yaptığı için bunun şans getirici bir birleşim olduğunu düşünerek yeni projelere girişmiştim. Ancak her zaman gökyüzünün tamamına bakmanız gerekir. Ne var ki bu ay İkizler, Yay, Başak ve Balıktaki dört gezegen bir kutu şeklinde dizilerek değişken bir değişime işaret ettiği için gergin enerjilerde bir çıkış noktası bulmak zor. Bu nedenle de, kişisel hayatınızda dahi bir şeyler imzalamak veya yeni biri girişimde bulunmaktan kaçının.

Mars Akrep burcuna, sizin de ev ve aileyle ilgili eviniz gerileyecek. Bu da nerede, nasıl veya kiminle yaşayacağınız ile ilgili devam eden ikilemlere odaklanmanız gerekeceği anlamına gelebilir. Dördüncü eviniz ailenizi yönettiği için de anne veya babanıza nasıl daha çok yardımcı olabileceğinizin yolunu bulabilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun, özel hayatınıza çok daha fazla odaklanacaksınız. Haziran ve Temmuz aylarında evinizde ailenizden veya arkadaşlarınızdan çok konuk ağırlayacak da olabilirsiniz, bu yüzden misafir odanızı hazırlayıp yastıkları kabartmanızda fayda var. Mars kendi haritası ve sizin güneş haritanızda nerede hareket ederse oraya gürültü getirir ve sizin de ev bölgenizde bulunmaktadır. Haziran ve Temmuz’da partiler verebilir, evinizde tamiratlar veya onarımlar yapabilirsiniz, bu da evinizde daha fazla ses olacağı anlamına gelmektedir. Mars Ağustos başında Yay burcuna geçeceğinden temel odak noktanız yeniden özel hayatınız, çocuklarınız ve yaratıcı projeler olacaktır.

Ayın sonunda, 20 Haziran’daki dolunaya doğru belirli bir romantik ilişkinin doruk noktasına ulaşmasını sağlayacak ya da hamilelik veya varsa çocuklarınızla ilgili bir haber getirecek. Bu nokta 21 Mayıs’ta Yayda meydana gelen geçen dolunayda da hayatınızın aynı yönünü etkilemekteydi. Haritanızda aynı Güneş evinde arka arkaya iki dolunay çok nadir görülen bir durumdur. Evli değilseniz, romantik bağlamda bu dolunayda bazı hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Bunun dışında ister evli ister bekar olun, yaratıcılığınız da özgünlüğünüz de üst noktaya çıkacak. Büyük bir iş bitiriyor olabilirsiniz; bu sefer bu iş gerçekten de tamamlanacak.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş