Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayı 'Başak' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında başak burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

HAZİRAN AYI BAŞAK BURCU YORUMU

Kariyerinizle ilgili 4 Haziran’daki yeni ay döneminde bir haber alabilirsiniz, bu nedenle de Haziran ayının ilk yarısında yeni bir unvan veya yeni bir pozisyon teklifi almanız mümkün. İşiniz iletişimle ilgili becerilerinizi kullanmaya başlamanıza neden olacağı için, daha fazla yazım, çizim, sağlama, konuşma araştırması, düzenleme, çeviri, halkla ilişkiler, satış veya pazarlama yapabilirsiniz. Nakliyat, acele posta veya seyahat endüstrisiyle ilgili bir iş de olabilir. Bunlar en başarılı olacağınız alanlar; örneğin iletişim yönü çok ağır basan bir meslekte değilseniz ya da ofis yönetimi veya insan kaynakları işindeyseniz bile, bir seminer veya konferanstaki bir panelde diğer kişilerle bakış açınızı veya yeni yöntemleri tartışabilirsiniz.

Bu ay yıldızınızın yükselmeye başlayacağını göreceksiniz. Venüs Güneş’in yanında olduğundan ve yeni ay olacağı için, VIP’ler ve ayrıca altınızda çalışanlar arasında da popüler olacaksınız. Mali ve özellikle işle ilgili teklif edilen yan fırsatlar da, özellikle 13 Haziran’da yapılan teklifler için aşırı derecede cömert olacaktır.

Yine de bu kariyer fırsatıyla ilgili bazı sorunlar bulunabilir. Neptün yeni ayla ters bir açı yapacağı için işin sosyal yardımlarını yanlış anlayabilirsiniz. Bu bağlamda, iş tanımına veya ödemelerin ölçeğine olduklarından daha iyimser yaklaşabilirsiniz. Bu durumda işi kabul etmeden önce işvereniniz veya müşterinizle detayları yazılı olarak incelemeniz doğru bir hareket olacaktır. Ayrıca Mars’ın gerileme hareketini Haziran ayında da devam ettirmesi ve ilerlemeye ancak 29 Haziran’da başlaması da diğer bir endişe verici durum. Mars geri giderken, (işi aldığınızda) dört başınız mamur kalacağı için yeni bir iş teklifini kabul etmek hiçbir zaman tavsiye edilmez. İşi Mars gerileme halindeyken, yani zayıf bir durumdayken kabul ederseniz bu işin doğasını zedeleyecek ve sizin başarılı olmanızı zorlaştıracaktır. En azından işi Temmuz’a kadar ertelemeye çalışın.

Ayrıca Satürn yeni aya karşıt açı yapacağı için evdeki yükümlülüklerinizin de altını çiziyor. Bu iş de oldukça zaman ve yoğun çaba gerektirecek. Daha fazla sorumluluk ve yeni bir unvan almayı kabul etmezseniz, bu ayrıca fiziksel alanınızla ilgili bir konudan, örneğin başka bir yere taşınmak veya aileniz veya anne babanızdan biri gibi, sizin bakımını üstlendiğiniz bir kişiden kaynaklanabilir. Bu kariyer fırsatı bu veya benzer sebeplerden ötürü hallolmazsa, bunun nedeni bu yeni ayın kusurlu olmasıdır. 2 Eylül veya daha bir sonraki sene, ki bu kesinlikle daha iyi bir fırsat olacaktır, Nisan sonunda Haziran 2017’nin başlarına kadar önünüze diğer kariyer fırsatları da çıkacaktır. İşler biraz beklemeye değer görünüyor.

Evinizle ilgili çok fazla faaliyet varmış gibi görünüyor ki bu faaliyetler de 20 Haziran’daki dolunayda tamamlanacak. 21 Mayıs’taki dolunay, haritanızın aynı bölgesinde ancak bu sefer farklı bir açıdaydı. Bu durum oldukça ender rastlanır, geçen ay neler olduğuna bir dönüp bakarak 20 Haziran’da hangi konuların üstünün kapanacağını görebilirsiniz.

Güneş ve Uranüs’ün 14 Haziran’da dostane sinyaller yaydığı gün bankanızda ev kredisi, kredi marjı veya limiti, evdeki onarımlar veya diğer borçlara ilgili güzel bir haber alabilirsiniz.

Romantik açıdan kendinizi flört sahnesinde en iyi göstereceğiniz dönem ise Venüs 17 Haziran’da uyumlu Yengeç’e geçerek 11 Temmuz’a kadar on birinci evinizde; arkadaşlar, insanlar, aktiviteler ve umutlar ve dileklerin evinizde parıldayacağı dönem. Jüpiter ve Plüton gökyüzünde harika bir dizilim içinde olacağı için 25-26 Haziran hafta sonuna da dikkat. Jüpiter şu anda Başak burcunda ve sizin gerçek aşk evinizi aydınlatıyor. O yüzden bu hafta sonu aşk sizi ele geçirebilir. Bir ilişkiniz varsa sayfiye yerlerinden birinde oldukça çekici ufak bir pansiyonda partnerinizle birlikte harika vakit geçirebilirsiniz. Eğer bekarsanız, mahallede ufak tefek işlerinizi bile hallederken oldukça etkileyici görünün; ilgi çekici biriyle karşılaşırsanız kalbiniz çarpmaya başlayabilir. Jüpiter (on iki ayda bir tekrarlayan) sizin burcunuzda olduğu için, kaderin ağlarını öreceği o önemli karşılaşmayı yaşamak için de son on sene içerisinde en olası dönemden geçmektesiniz. Sevgili Başak, hayatınızı bir kişi bile değiştirebilir.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş