Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayı 'İkizler' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında ikizler burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

HAZİRAN AYI İKİZLER BURCU YORUMU

Genellikle yeni ay İkizlerde olduğunda bu sizin için önemli bir girişimi başlatmak için harika bir zamandır, ancak bu sefer zamanlama çok doğru değil; sabırlı olmanız gerekecek. Mars 17 Nisan’dan beri gerilemede ve 29 Haziran’da gerileme hareketinin sonuna gelecek. Mars’ın tüm rekabetçi durumları itici bir güce sahip olduğu göz önünde bulundurulursa, ileri adım atmak için Mars’ın güçlü bir konumda olması lazım. Mars doğru ilgi ve yakınlığı görebilmek için itici güçtür ve bu, hem kariyer hem iş, hem de önemli romantik ilişkiler için geçerli. Geçtiğimiz Nisan ayından beri adeta olduğunuz yere yapışıp kalmış gibi hissediyorsanız hayal görmüyorsunuz. Herkes aynı konumdaydı. Kariyerinizde yeni yollar açmanız mümkün ancak gerekli onayları almak ve doğru bir biçimde uygulamaya geçirebilmek için çok çaba sarf etmeniz gerekecek.

Yeni ay Satürn’le resmen çatıştığı için, karşınıza büyük ihtimalle zorluk çıkaran, size göre aşırı tutucu ve en ufak riski almak istemeyeceğini düşündüğünüz bir rakip veya partner çıkabilir. Bu arada kariyer evinizdeki Neptün bilinmediği, henüz mevcut olmadığı için veya birileri sizden sakladığı için şu anda tüm bilgilere sahip olmayabilirsiniz. Er ya da geç bu bilgi açığa çıkacak; sadece o, bu ay olmayabilir. Bu arada Mars iş sektörünüzü dinamikleştiriyor, ancak geri gittiği için geçmişteki projelerinize bakıp içindeki hataları ayıklayabilir veya müşterinizin yön değişikliği kararına uymak zorunda kalabilirsiniz.

Bu ay gökyüzünde harika karşılıklı bir geçiş belirecek, yani sizinki gibi değişken burçları (İkizler, Başak, Yay ve Balık) temsil eden gezegenler bir kutu şeklinde, her biri birbirine 90 derecelik açı yaparak dizilecek. Kapalı güveçte bir sineği düşünün. Sinek deliler gibi uçup duruyor, kaçacak yer arıyor ama bulamıyor, bulamadıkça da sinirleniyor. İşte aynen bu geçiş de buna benzer ve her zaman biraz gerginlik yaratır. Ancak bu geçiş her zaman çözülmesi kolay bir ikileme işaret eder. Değişken burçlar iletişim kurmayı severler, aynı zamanda sanatta da uzmandırlar. Bu nedenle sevgili İkizler; kendinizi içinde bulacağınız tüm zorlu durumlardan aslında ikna yeteneğinizle sıyrılabilirsiniz. Ki bu da sizin için oldukça iyi bir haber; sonuçta en iyi yaptığınız şey tartışmak ve istediğinizde rekabetin de üstesinden gelebilirsiniz.

20 Haziran’daki dolunay yine Mayıs’ın üçüncü haftasında olduğu gibi karşıt burcunuz Yay’a düşecek ama en azından burcun son derecesinde, 29 derecede, tamamlanma derecesinde belirecek. (Geçen ay dolunay 1 derecede Yay burcunda idi.) Bu iki dolunayın da esas görevi; ister iş ister aşkta ciddi ilişkileri mercek altına almaktı. Bu ayki dolunayda, 20 Haziran, Satürn yönetici gezegeniniz Merkür’e karşıt duracak; bu da partnerinizle ilgili duygusal bir konuyu ele alırken pratik davranmanızı gerektirecek. Kararınız ciddi ve uzun vadede ortaya çıkacak sonuçlara sahip olacak fakat ne olursa olsun alacağınız haberler iyi olacak. Uzun süredir mutsuzsanız o kişiden ayrılacaksanız, ancak mutluysanız evlenmeye karar verebilirsiniz. Bu dolunay siyah beyaz olacak, evren genelde durağan durumları fazla tolere etmez; o yüzden şimdi karar verme zamanı.

Doğum gününüz 20 Haziran ise veya bu tarihe yakınsa, bu dolunayı çok daha doğrudan hissedeceksiniz. Bir ilişki doruk noktasına ulaşabilir – işlerin nasıl gideceği ise aranızdaki anlaşmanın şu ana kadar nasıl gittiğine bağlı. Ayrıca bu dolunay doğum gününüze denk geliyorsa, şu ana kadar çalıştığımız pek çok şey yeni içine girdiğiniz sene içerisinde meyve verecek. (Tersine doğum gününüz 21 Mayıs ise, aynı durum Yay burcunda gerçekleşen geçen dolunay için geçerliydi.)

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş