Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayı 'Koç' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında koç burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.


HAZİRAN AYI KOÇ BURCU YORUMU

Bu ay belki de seyahat etmeyi düşünüyordunuz ama 4 Haziran’da gerçekleşecek yeni ay üzerine eğilmeniz gereken pek çok işiniz olduğunu gösterecek ve de tatil planlarınızı zorlaştıracak. Ufak bir kaçamak için özellikle de İkizler burcundaki Venüs Güneşe ve Aya kavuşacağı için harika bir plan yapmışsınız gibi duruyor. Belki kardeşinizi görmeyi veya onunla ufak bir kaçamak yapmayı planladınız. İşlerinizi organize etmek için elinizden geleni yapın ki yeni ayın sonrasındaki bir kaç gün içerisinde şehirden kaçmak için vaktiniz olsun.

Neptün yeni ayla ters açı yapacağı için yalnızca GPS’inize güvenmeyin; Neptün ters açı yaptığı için kafa karıştırıcı tarifler karşınıza çıkabilir; siz en iyisi bir de yanınıza kağıttan bir harita alın. Yeni aydan sonra iki hafta size harika tatil fırsatları görünüyor; tatil için en iyi hafta sonu da 4-5 Haziran. Bir sonraki uygun dönem ise 11-14 Haziran hafta sonu olacak; hele de Salı günü bu iş için tam uygun görünüyor. Bu hafta sonu Güneş Uranüs’le uyumlu olacağından kendinizi oldukça spontane ve kaygısız hissedeceksiniz.

Bu ay yazmanız veya söz almanız gereken bazı işlerle de karşılaşabilirsiniz; bunlar oldukça detaylı bir hazırlık ve yedekleme yapmanızı gerektirecek. Olguları kanıtlamanız zor olacağı için acele yetiştirmeniz gereken bir iş varsa, araştırmanızda bir asistanın yardımını almanız mantıklı olabilir. Neyse ki Jüpiter, en önemli şans gezegeni, projelerinizi imrenilecek kılacak; hem de bu projeler gelecekte de dallanıp budaklanacak gibi görünüyor. Jüpiter’in etkisi ayrıca birlikte çalışmak için de doğru kişileri bulmanızı sağlayacak; zaten bu ilave yardımı alacak bütçeniz de olacak.

26 Haziran Pazar günü Jüpiter ve Plüton doğru açıda olacaklar ve 20 ila 27 Haziran arası bu iki gezegenin parıltılarını hissedeceksiniz. Bu oldukça ender rastlanan bir durum ve meydana geldiğinde size etkileyici bir başarı yakalama fırsatı sunuyor. Plüton şu anda sizin haritanızda ün ve başarı bölgenizde (onuncu ev), Jüpiter ise gündelik işlerinizi etkilediği evde (altıncı ev), ikisi birleşince size becerilerinizi sergileyebileceğiniz görevlerin tahsis edilmesini sağlayacaklar. Mavi kurdeleye sarılmış bir ödül kazanmak üzeresiniz; bizce altın madalyayı hedefleyin. Ayrıca gayet yüklü miktarda da para kazanmak üzeresiniz; Jüpiter ve Plüton yanınızda.

Yine de bunların yanında bu yeni ay, sizin ateş-elementi doğanızla harika uyum sağlayan İkizler hava burcunda gerçekleşecek. İkizlerin yöneticisi Merkür olayların ne şekilde sonuçlanacağıyla ilgili son etapta oldukça önemli bir rol oynayacak. Yeni ayın ilk günü, 4 Haziran’da Merkür, hediye ve şans gezegeni Jüpiter ile harika bir açıda olacağından her ne kadar yapbozun tüm parçalarını bir araya getirmek için çok çalışmanız gerekse de, bu yeni ayla ilgili her şeyin sizin için çok iyi sonuçlanacak.

Ayrıca Haziran’ın başlarında bir sözleşme imzalamanız da gerekebilir ancak yeni ay civarında Neptün de güçlü bir konumda bulunduğundan, bu tüm bilgilerin size verilmediği veya bazılarının üstü örtülü olduğu anlamına gelebilir. Eğer bazı bilgilerin eksik olduğunu hissediyorsanız soru sormaktan çekinmeyin. Satürn Güneş ve Ay’a karşı açı yaptığı için elinizdeki bu iş aşırı çaba sarf etmenizi gerektirebilir. Eğer mümkünse, anlaşmayı imzalamayı yöneticiniz Mars Haziran 29’da ileri hareketine başladıktan sonraya atmaya çalışın. Temmuz bu gibi imzaları atmak için çok daha iyi bir ay olacak. Kararlılık ve azim gezegeni olan Mars uyur haldeyken yeni bir girişime başlamak yerinde olmaz çünkü tüm çabalarınız Mars güçten düştüğü için zarar görür.

Ayrıca Haziran ayında yönetici gezegeniniz Mars, haritanızın para bölgesinde geri hareket edeceği için hesap kitap işlerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Tasarruflarınızı, yatırım performansınızı, yaptırmanız gereken sigortalarınızı ve kredi kartınızda sürekli tekrarlayan masrafları gözden geçirebilirsiniz. Bu değiştirmeniz gereken şeyleri görebilmeniz açısından oldukça yerinde bir hareket olacaktır. Bütçenizi nasıl harcadığınız, nasıl para biriktirdiğiniz ve kazandığınızı da mikroskop altına almanız işinize yarayabilir. Mali akışınızın üstünde kontrol sahibi olmak hoşunuza gidiyor ve bu ay da bunu başarabilirsiniz.

20 Haziran’daki dolunay da size bu sefer daha da ileriye dönük bir zamanlama yapmanız açısından fırsat tanıyabilir. Tekrardan, kariyerinizin getirdiği kısıtlamalar ve yükümlülüklerin zorluklarını hissedebilirsiniz çünkü sorumlulukların efendisi Satürn yine Merkür’le ters açı yapıyor. Ancak bu dolunay Yay burcunda olduğu için, Jüpiter’i (Yay’ın yöneticisi) de resmin içine dahil ediyor ve de şans gezegeni Jüpiter sizin yöneticiniz Mars’la düzgün bir açı yapacak. Önünüze çıkan engelleri atlatmak istiyorsanız, bunu başaracaksınız. Ayrıca bu dolunayda, bir veya iki konu da sona ulaşacak (size hangisi uygunsa): basın veya yayıncılıkla ilgili bir konu; eğitimle ilgili yeni bir derece veya yasal bir konuyla ilgili haber.

Romantizm açısından da, aşk evinizin yöneticisi Koç burcundaki Uranüs İkizlerdeki Güneşle bağlantı kurduğu 14 Haziran oldukça heyecanlı bir gün olacak. Bekarsanız iyi görünmeye dikkat edin çünkü Aşk Tanrısı oklarını attığında oldukça şaşıracaksınız. Ayrıca bugün sadece bir değil İKİ tane romantizm potansiyeliniz olan kişi sizin aklınızı çelmeye hazırlanacak.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş