Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayı 'Kova' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında kova burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

HAZİRAN AYI KOVA BURCU YORUMU

Aşk hayatınızın hareketlenmesini bekliyordunuz ve bu dileğiniz 4 Haziran'daki yeni aydan sonra gerçekleşebilir. Güneş, İkizlerdeki yeni ay ve Venüs, aşk, eğlence, dinlenme ve tatil evinizi dolduracak. Geçen ya kariyerinize çok odaklanmış, oldukça fazla momentum yaratmıştınız. Artık gerilemede olan Mars, Akrep'e geri geldi ve kariyer evinizi aydınlatıyor. Haziran ve Temmuz'da kariyerinizde ileri gitmeniz olası ve bu kez, daha önce yaptığınız o kadar şey kariyerinizin parlamasını sağlayacak.

Aynı zamanda Venüs, elinizden tutup oyunlarla sizi aşka doğru çekiyor, yani emin olun gözünüzü yoldan ayırıp hayatın daha eğlenceli kısmının keyfini çıkartmanızda sakınca yok. İkizlerdeki yeni ay, eğer bekarsanız İKİ yeni olası romantik partnerle tanışabileceğinizi gösteriyor. Eğer birine bağlıysanız, sevdiğiniz kişiyle vakit ayırmaya, belki de tatile gitmeye vaktiniz olacak. Eğer çocuk yapmayı düşünüyorsanız, hamileliğinizi şimdi planlamak konusunda ciddileşebilirsiniz, zamanlamanız doğru olacaktır. Çocuklarınız varsa, Haziran'daki eğlencenizin büyük kısmını onlar oluşturacak ve bu ay, tüm yılın toplamından daha fazla kıkırdayacaksınız.

4 Haziran'daki yeni ayın kusurları vardır, çünkü antik hükümdarınız Satürn yeni ayın karşısında duracak, bir engelin üstesinden gelmeniz gerekebileceğini gösterecektir. Bu engel, görüştüğünüz kişi hakkında canınızı sıkabilecek bir yorum yapan bir arkadaşınız olabilir. Veya birine bağlıysanız, sorumluluklarınızın sizi boğduğunu, ve size kalan azıcık zamanda rahatlamayı başaramadığınızı hissedebilirsiniz. Ya da belki de Neptün'ün yeni aya meydan okuması yüzünden, bu ay para harcama konusunda endişeli olabilirsiniz.

Ancak işin iyi tarafından bakarsak, yeni ayın burcu İkizler ve İkizlerin hükümdarı Merkür olduğu, Jüpiter ile ideal bir açıda durduğu için, hayatın size sunabileceği tüm engelleri aşabilirsiniz, gidin eğlenin. Bazen becerilerimizi ve kararlılığımızı göstermemiz için önümüze engeller konur, işte bu, o zamanlardan biri olabilir. Eğlenmeyi hak ediyorsunuz; yükümlülüklerinizi nasıl yerine getirebileceğinizi çözerseniz, bunu başarabilirsiniz de. Yardım istemekten çekinmeyin.

Aşk için (size şimdi vereceğim iki tarihe ayrı bir mutluluk katmanı ekleyecek olan ) yeni ayı takip eden en iyi iki gününüz Venüs'ün ve hükümdarınız Uranüs'ün özellikle de yalnız olanlar için pek çok romantik sürpriz hazırlayacağı 12 Haziran olacaktır. Diğer yandan Venüs, ayın başından 16 Haziran'a kadar İkizler burcunda, yani sizin için en iyi yerde olacak. Bu dönem yeni kıyafetler almak ve görünüşünüzü yenilemenin yollarını bulmak için de harika bir zaman.

14 Haziran’ı da işaretleyin. Bu günde kısa bir seyahat, hatta belki de ayak işleriyle koşuştururken gittiğiniz yerler, Güneşin Uranüs’le yaptığı açı sayesinde ani bir romansa yol açabilir. Yalnız da olsanız birlikte de, bugün sizin gününüz. Hem 12 Haziran'da hem de 14 Haziran'da gönlünüz rahat olsun. Ciddi olmaya gerek yok, bu gülmek ve rahatlamak için harika bir zaman.

Bu ayın dolunayının yani 20 Haziran’ın etrafındaki dört günde sosyal faaliyetleriniz ön plana çıkacak. Büyük bir kutlamaya veya bir çok insanı tek bir amaç çevresinde toplayacak bir organizasyona gidiyor olabilirsiniz. Bir arkadaşın nişan partisi, düğünü ya da bebek kutlaması olabilir, veya büyük bir spor olayına (takımınız için bir sürü bağırışla beraber) gidebilir, ya da aksine özel bir sektörel organizasyona (sadece davetle) ya da şık ve çeşitli insanların geldiği bir partiye gidebilirsiniz. Seçiminiz hangisi olursa olsun bir ipucu alabilirsiniz çünkü Jüpiter, Yay burcunun hükümdarı, Plüton’un menzilinde olacaktır ve her iki gezegen de finansal büyüme ile yakından ilişkilidir. Plüton güneşin onuncu evi olan kariyer başarılarına hükmediyor, yani bu ipucu büyük ihtimalle bir iş imkanı ya da yakında satış yapabileceğiniz bir müşteri ile ilgilidir. Jüpiter ve Plüton, 26 Haziran'da doruğa ulaşacak ancak 20-27 Haziran arası tüm hafta haberler açısından özel olacak.

Mars bu ay da, 17 Nisan'dan beri yaptığı gibi gerilemede kalacak ve 29 Haziran’a kadar devam edecek, biraz eğlenmeye zaman ayırmayı da düşünebilirsiniz. Siz yokken dünyayı değiştirecek bir şeyler olması çok olası değil. Mars gerilemedeyken yeni bir hizmet veya ürün sunmak hiçbir zaman iyi bir fikir değildir. Mars enerji ve motivasyon gezegenidir, spor karşılaşması da olsa, kariyer durumu da olsa; hatta kişisel bir ilişki bile olsa, rekabet edebilmenizi sağlayan gezegendir. Eğer şimdi bir eyleme girişirseniz, şansınızın yaver gitmesine güvenemezsiniz ve normalde size Mars'ın sağlayacağı fazladan enerjiyi kendi başınıza sağlamak zorunda kalacaksınız. Antik astrologlar beklemenin daima daha akıllıca olduğunu düşünmüşlerdi, ayın sonuna, 29 Haziran'a kadar beklemeniz yeterli.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş