Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayı 'Oğlak' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında oğlak burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

HAZİRAN AYI OĞLAK BURCU YORUMU

İletişim becerisi yüksek İkizlerdeki bu yeni ay bir dizi telefon konuşması, eposta ve toplantıyı da beraberinde getirecek. Size gelecek işler hoşunuza gidiyor olabilir, ancak müşteri veya patronunuzun sizden tam olarak ne istediğini söylemiyor da olabilir. Kendinizi biraz kaybolmuş hissediyorsanız, hayal görmüyorsunuz. Bu doğru. Neptün kafa karışıklığı ve sis gezegenidir ve yeni ayla ters açı yaptığı zaman, yani şu andaki gibi, yanlış yöne giderek, yanlış yöne gittiğinizi de sonradan fark ederek, bir geri dönüş yapmanız gerekebilir.

Enerji verici Mars halen gerileme ve uyur konumda olduğu için bu ay tüm projelerde ve ilişkilerde ilerlemeler biraz yavaş olacak. Mars sizin haritanızda ev ve aileyle ilgili karar ve edimler alanında bulunduğu için oayların gidişatındaki bu yavaşlamayı en çok da bu alanlarda göreceksiniz. Eğer bir mülk satmak istiyorsanız bu işi daha yüksek teklifler alacağınız Temmuz ayına bırakmakta fayda var. Mülkleriniz uzun süredir emlak satış sitelerinde duruyorsa, hiç teklif veren olmadığı için önerilecek fiyat genellikle düşecektir. Bu ay iyi bir satış yapmanızı zorlaştıracak çok fazla ters akıntı var.

Çok fazla çalışacağınız zorlu günlerden biri Satürn’ün Güneş’le ters açı yaptığı 3 Haziran Pazar. Sıkıntılı bir gün olsa da Cuma akşamına işten sonra bir masaj planlamak isteyebilirsiniz.

Dolunay arka planda kalan şeyleri ışığa çıkartacak. Eğer biri sizden bir bilgi gizlediyse bunu tahminen şimdi, hatta kazara öğreneceksiniz. Ancak siz de dikkatli olun, eğer varsa sizin de sırlarınız açığa çıkacak. Bu burcun başlarında, örneğin 21 Aralık civarında doğduysanız, bu dolunay sizin için kişisel olan bir şeyi bütünlüğe çıkartacak. Kısa sürede unutamayacağınız bir an olacak. Bu sene sizi zorlayan bir konuyu tartışmak için bir terapiste gidiyorsanız, beklediğini atılımı şimdi yapabilir ve kendinizi daha sağlıklı ve sakin hissedebilirsiniz.

Romantik açıdan Venüs 17 Haziran’dan 11 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda olacağı için partnerinizle daha düzgün, sıcak bir ilişki yaşamasını sağlayacak. Belki de ufak bir seyahate çıkarak partnerinizle daha çok zaman geçirmelisiniz. Bu durumda eğer bir ilişkiniz varsa, Venüs size bekarlardan daha büyük avantaj sağlayacak. Önümüzdeki kadar erken bir sürede ilişkinizin kaderini belirleyecek bir karar vermeniz mümkün. Bekar mısınız? Gözünüze iş arkadaşlarınızdan birini kestireceksiniz – pek çok olasılıktan ikisi de tahminen geçimini yazmaktan kazanan veya E.T. departmanında çalışan biri olabilir.

Jüpiter, Plüton ile Oğlak burcunda hizaya dizilerek size şans getirdiği 24 – 27 Haziran tarihleri arasında harika bir gün yaşayabilirsiniz. Yabancı kişiler ve ülkeler sizin için oldukça hayırlı olabilir. Örneğin, işinizin diğer bir dile çevrildiğini görebilir veya mal veya hizmetlerini yabancı ülkelere ihraç etme şansını elde edebilirsiniz. Alternatif olarak, bir dava sizin lehinize sonuçlanabilir ve toplu bir para alabilirsiniz. Bu ayın sonunda mutlu olmak için çok sebebiniz olacak!

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş