Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayı 'Yengeç' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında yengeç burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

HAZİRAN AYI YENGEÇ BURCU YORUMU

Geçen aylara kıyasla Haziran sakin geçecek. Dengenizi bozup size hedeflerinizden uzaklaştıracak çok az şey olacak. Haziran’daki bu yavaş tempo sizi oldukça rahatlatabilir.

Mars cesaret, azim ve kararlılık veren enerji gezegenidir ancak geri hareket ettiğinde uyur ve biz eşsiz armağanlarına dünya üzerinden erişemeyiz. Mars ayrıca rekabette kazanmayı da yönettiği için güçsüz konumdayken genelde Mars’ın vereceğini düşündüğünüz enerjiyi kendi kendinize sağlamanız gerekir. Burada tüm yük sizin omuzlarınıza düşecek ve bu yük oldukça ağır olacak. Bu nedenle, başarıyı yakalamak ve rakiplerinizi geride bırakmak için tüm yeni girişimlerinizi, Mars 29 Haziran’da ileri gitmeye başladıktan SONRAYA bırakmanızda büyük fayda var.

Mars aynı zamanda, cerrahların neşterleri gibi keskin aletlerin de yöneticisidir. Bu yüzden de astrologlar Mars’ın geri hareketi sırasında, ACİL OLMAYAN ameliyatlara da kalkışılmamasını tavsiye ederler. Tabii müdahale acilde yapılıyorsa veya çok aceleyse o zaman derhal ameliyat tarihinizi belirleyin.

Mart ve Nisan’da iş hayatınız çok yoğun geçti, fakat Mars şu anda Akrep burcuna gerilediği için Mars’ın daha uzlaşmacı olan bu açısı sizin avantajınıza olacak. İş yükünüz kolaylaşacak ve yapmanız gerekenleri daha kolay halledeceksiniz; Mars Haziran başından Temmuz’a kadar aşk hayatınızı ön plana çıkartacak. Venüs de 17 Haziran’dan 12 Temmuz’a kadar Yengeç burcuna geçtiği için işbirlikçi davranacak. Bu dönemi yeni kıyafetler almaya, yeni bir saç kesimine ve size yakışan yeni makyaj renklerini denemeye ayırın. Kendinize para harcamak da özgüveninizi yerine getirecektir. Görünüşünüze zaman ayırmanız Venüs’ü mutlu edecektir – ne de olsa Venüs güzelliğin yöneticisi. Bu dönem oldukça romantik bir dönem fakat siz de üstünüze düşeni yapıp dışarı çıkmalısınız.

Eğer bekarsanız, flört etmek için çok fazla kişi “başarılı” olamayacak. Bir ilişkiniz varsa, partnerinizle ve varsa çocuklarınızla evde daha çok zaman geçireceksiniz. Hamile kalmak içinse Temmuz iyi bir ay gibi duruyor. En romantik hafta sonunuz 26 Pazartesi de dahil, 25-27 Haziran arasında; Venüs Neptün’den parıltılı sinyaller alarak bu üç günü büyüleyici bir döneme dönüştürüyor.

İş yoğunluğunuz azalacağı içi iş ve özel hayatınızda hem çalışma saatleriniz hem de diğer zamanlarınızda daha yaratıcı hale geleceksiniz. Projelerle uğraşmak sizi hem yatıştıracak hem de rahatlatacak. 14 Haziran’da, Güneş ve Uranüs el ele verip size özel bir itibar getireceği için profesyonel hayatınızla ilgili hiç beklenmedik ve mutlu edici bir haber alabilirsiniz.

4 Haziran’da İkizler burcunda gerçekleşecek yeni ay, özel hayatınız ve mahremiyetinizle ilgili bir dönemin habercisi olacak. Yine romantik partnerinizi ve arkadaşlarınızı göreceksiniz ancak daha fazla bire bir görüşme ve karşılaşma; bunun yanında kendinize daha fazla zaman ayırmayı isteyeceksiniz. Şu anda sizi neyin mutlu ettiğini ve günlük hayatınızdan neleri çıkartmanız veya azaltmanız gerektiğini düşünmek için harika bir zaman. Düşünmeye vakit ayırmak ruhunuzu zenginleştirerek kendinizi bir bütün gibi ve dengede hissetmenizi sağlayacak. Bir Yengeç burcu olarak genelde çevrenizdekilerin ihtiyaçlarına yetişmeye çalışıp kendi ihtiyaçlarınızı hep sona bırakıyordunuz. Haziran kendinize biraz zaman ayırmak için harika bir ay olacak.

20 Haziran’daki dolunayda sağlığınıza ayrıca özen gösterin. Eğer çok çalışıyorsanız, biraz daha uyumak için çaba sarf edin. Spor salonuna gidiyorsanız, formunuzda özel bir yenilik yaşayabilirsiniz. Bu dolunaydan sonraki dört gün içerisinde, uluslararası bir boyutu olan bir projeyi tamamlayabilirsiniz ve bu dolunay, bilginin evrensel burcu olan Yayda olacağı için, bitirmek üzere olduğunuz bir basın veya yayıncılık projesi içerisinde olabilirsiniz. Jüpiter ve Plüton 26 Haziran’da bir araya geldiğinde, yazma, düzeltme, araştırma veya sağlama yapmanız gerekebilir ve bunun sonunda oldukça kârlı başka kapılar da açılabilir.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş