Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayını yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında hangi burcu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayını yorumluyor


Haziran ayı koç burcu yorumu: Bu ay belki de seyahat etmeyi düşünüyordunuz ama 4 Haziran’da gerçekleşecek yeni ay üzerine eğilmeniz gereken pek çok işiniz olduğunu gösterecek ve de tatil planlarınızı zorlaştıracak.
Devamı için tıklayın...

Haziran ayı boğa burcu yorumu: Sevgili Boğa, zam istemenin zamanı gelmiş olabilir. İkizler burcundaki yeni ay sesinizi duyurmanız için ideal, ayrıca 4 Haziran’dan sonraki iki haftalık süre harekete geçmeniz için çok uygun. Siz yine de ne kadar erken hareket ederseniz, o kadar iyi.
Devamı için tıklayın...

Haziran ayı ikizler burcu yorumu: Genellikle yeni ay İkizlerde olduğunda bu sizin için önemli bir girişimi başlatmak için harika bir zamandır, ancak bu sefer zamanlama çok doğru değil; sabırlı olmanız gerekecek.
Devamı için tıklayın...


Haziran ayı yengeç burcu yorumu: Geçen aylara kıyasla Haziran sakin geçecek. Dengenizi bozup size hedeflerinizden uzaklaştıracak çok az şey olacak. Haziran’daki bu yavaş tempo sizi oldukça rahatlatabilir.
Devamı için tıklayın...


Haziran ayı aslan burcu yorumu: Haziran ayı, iş dışındaki hayatınıza odaklanmak için ideal görünüyor. Şu anda arkadaşlık alanında biriken gezegenler, son dönemlerde yaptığınız gibi kariyerinize odaklanmaya biraz ara vermeniz gerektiğini gösteriyor.
Devamı için tıklayın...


Haziran ayı başak burcu yorumu: Kariyerinizle ilgili 4 Haziran’daki yeni ay döneminde bir haber alabilirsiniz, bu nedenle de Haziran ayının ilk yarısında yeni bir unvan veya yeni bir pozisyon teklifi almanız mümkün.
Devamı için tıklayın...


Haziran ayı terazi burcu yorumu: Yeni deneyimlere ve öğrenmeye açsınız, o yüzden çantanızı toplayın ve sihirli halıya binin; oldukça uzaklara ve de geniş vadede seyahat şansınız var! Venüs Güneş ve yeni ayla kucaklaştığı için, gideceğiniz yeri de oldukça seveceksiniz.
Devamı için tıklayın...


Haziran ayı akrep burcu yorumu: Aklınız paraya takılmış durumda; ya maaşınıza zam; ya da serbest çalışıyorsanız ücretlerinizin ve kâr oranınızın artmasını istiyorsunuz ve 4 Haziran’da gerçekleşecek yeni ay size bu noktada bir fırsat penceresi açacak.
Devamı için tıklayın...


Haziran ayı yay burcu yorumu: Haziran’ın sonunda “kışınıza” varacaksınız. Bu da Güneş’in sizin burcunuzdan en uzağa gittiği anda ortaya çıkan bir durumdur ve Güneş şu anda sizin doğum gününüzden altı ay uzağa gitti. Güneş yolculuğuna geri devam ettikçe bir U dönüşü yaparak tekrardan Yaya yaklaşmaya başlayacak.
Devamı için tıklayın...

Haziran ayı oğlak burcu yorumu: İletişim becerisi yüksek İkizlerdeki bu yeni ay bir dizi telefon konuşması, eposta ve toplantıyı da beraberinde getirecek. Size gelecek işler hoşunuza gidiyor olabilir, ancak müşteri veya patronunuzun sizden tam olarak ne istediğini söylemiyor da olabilir.
Devamı için tıklayın...

Haziran ayı kova burcu yorumu: Aşk hayatınızın hareketlenmesini bekliyordunuz ve bu dileğiniz 4 Haziran'daki yeni aydan sonra gerçekleşebilir. Güneş, İkizlerdeki yeni ay ve Venüs, aşk, eğlence, dinlenme ve tatil evinizi dolduracak.
Devamı için tıklayın...

Haziran ayı balık burcu yorumu: Şimdilik kariyerinizde daha yüksek başarı seviyelerine ulaşmak istediğiniz baskı, Haziran'ın ilk haftasında biraz azalarak, kariyer fırsatlarını kaçırma hissi olmaksızın özel hayatınıza vakit ayırabilmenize izin verecek.
Devamı için tıklayın...

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş