Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller nisan ayını yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, nisan ayında hangi burcu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller nisan ayını yorumluyor

NİSAN AYI KOÇ BURCU YORUMU

Mars ve Merkür 17 Nisan’da gerilemeye başlayacağı için bu ay önemli girişimlerinizi ilk haftalarda planlamanız gerekecek. Yönetici gezegeniniz Mars'ın gerileyeceği bu dönemde geçmişe bakıp, neyi doğru neyi yanlış yaptığınız analizini yapmaya vaktiniz olacak.

Ayın ilk önemli olayı Koç burcunda 7 Nisan’da doğacak yeniay. Bu yeniay şaşırtıcı bir gelişmeyi beraberinde getirebilir. Pluto bu sıaralarda Uranüs’le sert açı içinde olacak. Kariyerinizde haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz. Eğer doğum gününüz 7 Nisan’ı çevreleyen birkaç güne denk geliyorsa, bu durum sizi daha da kızdırabilir. Ama Uranüs Güneş’le birleşirken, sizi öfkelendiren kişinin üstesinden gelecek cesareti buluyorsunuz. Başarınızın sırrının işleri fazla ileri götürmemek olduğunu unutmayın.

Eğer iş yerinde bir yöneticiyle konuşmanız gerektiğini hissediyorsanız bunu 14 Nisan’da Merkür hala güçlü bir konumdayken yapmayı tercih edin.

Geçen ay, 5 Mart’ta Mars Yay burcuna girmişti ve 27 Eylül’e kadar da burada kalacak. Mars buradan uzak seyahat planlarınızı ya da akademik hayatla ilgili kararlarınızı etkileyecek. Özellikle Nisan sonu, Mayıs başındadokuz gezegenden beşi gerilerken bu planların biraz yavaş geliştiğini göreceksiniz. Bu yavaşlamanın geçmişi analiz etmek için iyi bir fırsat olduğunu hatırlayın ve avantajı dönüştürün.

22 Nisan’da Akrep burcunda doğacak dolunay, bir para meselesini çözüme kavuşturacak. Neptün de bu dolunayla pozitif açı içinde olacak. Yaratıcı fikirlerinizden biri yeşil ışık alabilir ya da sanatsal bir ürünün satışından kar elde edebilirsiniz.

5 Nisan-29 Nisan arası Venüs burcunuza uğrayarak karizmanızı artırıyor. Aşk için en güzel gün Mars ve Venüs’ün buluşacağı 5 Nisan. Aynı zamanda Satürn ve Güneş de bu sırada bir araya geldiğinde ilişkinizdeki pürüzleri giderebilirsiniz. 9 Nisan’da Güneş ve Uranüs bir araya geldiğinde sürprizlere hazır olun. 22 Nisan da aşk için ideal günlerden biri.

NİSAN AYI BOĞA BURCU YORUMU

Nisan, 2016’nın değerlendirmesini yapmaya fırsat bulacağınız, yavaş bir ay olacak. Koç burcundaki gezegenler sizin de yıldız haritanızdaki son evde kümelenerek, yalnız kalma, kafanızı dinleme ihtiyacınızı perçinliyor. Eğer başkalarından sakladığınız bir şey varsa, dikkatli olun; çünkü gezegenler ay sonunda ilk evinize geçerek, açıksözlülüğü tetikliyor. Bir anda her şey ortaya dökülebilir.

Yönetici gezegeniniz Venüs, özel hayat ve mahremiyeti temsil eden 12’nci evinizde. Bu da üzerinde çalıştığınız projeyi sunmak için henüz hazır olmadığınızı gösteriyor. Büyük sunumu gelecek aya ertelemenizde fayda var. Merkür 28 Nisan -22 Mayıs arası gerileyecek. Daha da önemlisi Mars 17 Nisan’dan 29 Haziran’a kadar gerilemede. Bu dönemde tüm gelişmelerin yavaşladığını göreceksiniz. Dahası, iki gezegen de gerilemeden çıksa da birkaç hafta daha tam uyanamayacak. Bu durumda elinizdeki projeler üzerinde Nisan’ın ilk haftası sıkı çalışın ve olabildiğince çok iş halledin. Devamında vites düşürüp mümkün olduğunca çok fikir alarak, temkinli ilerleyin.

7 Nisan’daki yeniay elinizdeki işleri parlatmanız için size güzel bir fırsat sunacak. Fakat bu sırada Pluto ve Uranüs ters açı içinde olacağından seyahat ya da postayla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bir başka ihtimal de akademi ve eğitimle ilgili sorunlar olabilir. Hangisi olursa olsun, bu haber ani bir şekilde gelip sizi hazırlıksız yakalayacak.

Mars geçen ay, 7 ay boyunca kalacağı sekizinci evinize yerleşti. Burası başkalarının parasını temsil eder. Yay burcundaki Mars’ın uzun ziyareti önümüzdeki dönemde, sigorta, tazminat, nafaka, sermaye gibi konularla ilgili olacağınız anlamına geliyor.

22 Nisan’daki dolunay evlilik ve iş ortaklıklarını temsil eden yedinci evinizde doğuyor. Ortağınızla (iş ya da aşk) bir davete katılabilir, Neptün’ün de etkisiyle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Bu tarihte Venüs ve Uranüs de bir araya gelerek aşk kıvılcımları saçıyor. Eğer bekarsanız, aşk kalbinize şimşek gibi çarpabilir, eğer ilişkiniz varsa partneriniz hayal edemeyeceğiniz güzellikte bir sürprizle karşınıza çıkabilir.

NİSAN AYI İKİZLER BURCU YORUMU

Son zamanlarda kariyerinize fazla odaklandınız. Nihayet bu ay biraz rahatlayıp, eğlenceye vakit ayırabileceksiniz. 7 Nisan’daki yeniay arkadaşları ve etkinlikleri temsil eden 11’inci evinizde doğuyor. Bu sıralar meslektaşlarınız ve yakın dostlarınızla her zamankinden fazla vakit geçirebilirsiniz. Uranüs Güneş’le birleşirken arkadaşlarınızın sürprizleriyle mutlu olabilirsiniz. Romantizm de bu aralar doruk noktasında. Evli de olsanız, bekar da, sosyal hayata karışmak aşk hayatınızı olumlu etkileyecek.

Bu ay para meseleleri biraz aklınızı meşgul edecek. Başkalarının parasını temsil eden evinizdeki Pluto, yeniayla ters açıya giriyor. Yüklü kredi kartı borcunu ya da okul taksidini ödemekte zorlanabilirsiniz.

Mars ilişkileri temsil eden yedinci evinizde kalmaya devam ediyor. Bu trend 27 Eylül’e kadar devam edecek. Bu sıralarada sevgilinizle evlilik kararı alabilir ya da birlikte yaşamayı düşünebilirsiniz. Mars’ın konumu aynı zamanda iş ortaklıklarını da etkiliyor. Partnerinizle büyük bir iş bağlayabilirsiniz. Fakat 17 Nisan’da Merkür’ün gerileyeceğini unutmayın; elinizi çabuk tutun.

14 Nisan bu ayın yıldızlı günlerinden biri. Merkür ve Jüpiter müthiş bir uyum içinde olacak. Bu sıralarda evle ilgili konularda şansınız yaver gidiyor.

Uzun süredir çok sıkı çalışıyorsunuz. 22 Nisan’daki dolunayda çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Neptün bu dolunayla olumlu bir açı içinde olacak. Önemli bir medya kuruluşuyla röportaj yapabilir, itibarınızı artırabilirsiniz.

Bu dolunay aynı zamanda sağlıkla ilgili bir meseleyi çözüme kavuşturacak. Son üç senedir, hatta özel olarak Ekim 2012-Eylül 2015 arası kronik hastalıklarla uğraşıyor olabilirsiniz. Ama 22 Nisan’da doktorunuzun önereceği tedavi şikayetlerinize noktayı koyacak.

NİSAN AYI YENGEÇ BURCU YORUMU

Nisan tam anlamıyla bir kariyer ayı olacak sevgili Yengeç. Pek çok beklnemdik gelişmeyle karşılaşacaksınız; bunların bazıları olumlu, bazıları kafa karıştırıcı olabilir. Ayın başında, 7 Nisan’daki yeniayla birlikte Güneş, Uranüs ve Venüs kariyeri temsil eden 10’uncu evinize giriyor. Uranüs Güneş’le zıt açıda olacak. Bu aralar gelirinizde azalma hissedebilirsiniz. Öte yandan, kariyer evinizdeki Venüs, patronlar karşısında popülaritenizi artırıyor. Eğer terfi almak istiyorsanız, elinizi çabuk tutun. Pluto bu yeniayla çok sert bir açı yapıyor, yani sizinle birlikte yükselmek isteyen hırslı rakipleriniz olabilir. En iyi işinizi çıkarıp, performansınızı yükseltmeniz gerekebilir.

Mars’ın altıncı evinizdeki varlığı size enerji vererek çok çalışmanızı sağlıyor. 12 Nisan iş konusunda parlak bir gün. Çok başarılı bir proje sunabilir, bol iltifat alabilirsiniz.

Görev gezegeni Satürn de aynı evde. Bu da her işinizi dişinizi tırnağınıza takarak yapmanız gerekeceğini gösteriyor. Bu trend önümüzdeki 20 ay boyunca devam edecek. Mars iş projelerini temsil eden evinizde Eylül’e kadar kalacak. Uzun ve yoğun bir çalışma dönemine hazırlıklı olun.

Bu sıralar sağlığınıza dikkat etmeniz de çok önemli. Altıncı ev aynı zamanda sağlık konularına da etki eder. Mars’ın buradaki varlığı kendinizi biraz yoracağınız anlamına geliyor.

Mars 17 Nisan-29 Haziran arası geriliyor; bu da kariyerinize etki edecek. Terfi, prestij, iş başarısı gibi konuları temsil eden 10’uncu eviniz de Mars tarafından yönetildiği için ayın ortasından itibaren işlerde bir yavaşlama sezmeniz mümkün.

Bu ay Merkür de 28 Nisan’da gerilemeye başlıyor. Merkür’ün yokluğu projelerin yavaşlamasına, engellerin çıkmasına, rötarlara sebep olacak. Kariyeriniz ay sonundan itibaren dalgalanmalar yaşayabilir. Yöneticilerden net cevaplar alamayabilirsiniz.

İmzalamanız gereken belgeler varsa 5 Nisan’da Güneş ve Satürn ideal açıdayken halletmeye çalışın.

Seyahat için en iyi gün Merkür ve Jüpiter’in buluştuğu 14 Nisan.

22 Nisan’daki dolunay aşk konusunu gündeme getiriyor. Sevgiliniz ya da eşinizle romantik bir tatile çıkabilir, uzun süredir karar veremediğiniz bir konuyu nihayet açıklığa kavuşturabilirsiniz.


NİSAN AYI ASLAN BURCU YORUMU

Nisan ayında çok meşgul olacaksınız. 7 Nisan'da Koç burcunda doğacak yeniay Güneş ve Uranüs'ü iki yanına alarak gösterişli bir giriş yapacak. Yeniayın etkisiyle uzak yerlere seyahat edebilirsiniz. Venüs de seyahati temsil eden dokuzuncu evinizde bu gezegenlere eşlik ediyor. Gideceğiniz yerde çok iyi vakit geçireceğiniz garanti. Yolculuk sebebiniz yaratıcı projelerinizden birini sunmak ya da romantik bir kaçamak olabilir.

Satürn yeniayla olumlu açı içinde. Bu seyahatte elde edeceğiniz tecrübelerden uzun vadede faydalanacağınızın göstergesi. Pluto ise bu aralar rahatsız bir konumda. Dolayısıyla sağlığınızla ilgili şikayetleriniz olabilir. Soğuk algınlığı ya da yorgunluğun negatif etkilerine dikkat edin.

Bu ay özellikle yurtdışı müşterilerine hazırladığınız projelerde bütçe ve zamanlama sıkıntısı yaşayabilirsiniz. İşinize duyduğunuz heyecan problemlerin kolayca üstesinden gelmenize yardımcı oluyor ama bu ay zaman ve para dengesini korumaya özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.

14 Nisan zam görüşmesi yapmak için ideal. Jüpiter geliri temsil eden ikinci evinizde. Performansınızın ödüllendirilmesi için yıldızlı bir gün. Sunum ya da iş mülakatları için parlak bir tarih.

Mars 17 Nisan'dan itibaren gerilemeye başlıyor. 29 Haziran'a kadar da düzelmeyecek. Düzelse bile tam gücüne kavuşması 22 Ağustos'u bulacak. Bu sırada 28 Nisan-22 Mayıs arası Merkür de geriliyor. Bu yüzden önemli girşimlerinizi Nisan'ın başında halletmeye çalışın.

Venüs 6 Nisan -29 Nisan arası uyumlu burcunuz Koç'u ziyaret edecek. Bu sırada sürprizler gezegeni Uranüs'le birleşiyor. 22 Nisan'da aşk hiç beklemediğiniz yerden sizi bulabilir.

Evle ilgili meseleler de 22 Nisan'da sonuca ulaşıyor. Neptün'ün dolunaya gönderdiği olumlu ışık evinizle ilgili uzun zamandır çözmek istediğiniz bir konunun yaratıcı bir şekilde sonuçlanacağını gösteriyor.

NİSAN AYI BAŞAK BURCU YORUMU

Önümüzdeki haftalarda para durumunuza dikkat etmelisiniz. 7 Nisan'daki yeniay başkalarının parasını temsil eden sekizinci evinize denk geliyor. Beklenmedik sonuçların gezegeni Uranüs de yeniay ve güneşle birleşiyor. Bu da alacağınız haberlerin uçlarda gezineceğini gösteriyor. Ya elinize yüklü miktarda para geçecek ya da yüklü miktarda parayı kaybedeceksiniz. Bu durum, geçtiğimiz aylarda parayla ilgili aldığınız kararlara bağlı.

Uranüs ekstrem olayların gezegenidir ve bu ay büyük parayı temsil eden Pluto'yla ters açıda. Bu ay yatırım yapmak için uygun değil. Sekizinci ev, kredi kartlarını, sigorta ödemelerini, okul borçlarını, nafakayı, sermayeyi ve benzerlerini temsil eder. Aynı zamanda sizin elde ettiğiniz parayı da yönetir (vergi iadesi vs gibi). Yani gelen parayla çıkan para buradan sorulur. Bu ay gezegenlerin hassas dengesinden dolayı tüm finansal meselelerle bizzat ilgilenmeniz gerekecek. Hiçbir işi şansa ya da başkalarına bırakmayın. ,

Sekizinci evinizi yöneten Mars, 17 Nisan-29 Haziran arası geriliyor. Bu aralar artık işinizi görmeyen finansal aranjmanları değiştirebilirsiniz. Mars çok uzun süre Yay burcunda kalacak, bu da para konusunun uzun süre gündeminizde olacağını gösteriyor.

Merkür de bu ay 28 Nisan'da gerilemeye girecek. Maddi durumunuzla ilgili yapmaya çallıştığınız her türlü düzenleme 22 Mayıs'a kadar engeller ve gecikmelere uğrayabilir.

14 Nisan’da yönetici gezegeniniz Merkür Jüpiter’le birleştiğinde ayın en şanslı gününü yaşayacaksınız. İmzalamanız gereken bir kontrat ya da önemli belge varsa bu tarihe denk getirmeye çalışın.

22 Nisan’daki dolunayda, size bunaltan para konularından sıyrılıp biraz nefes alacaksınız. Bu günü takip eden dört gün içinde eğelenceli bir seyahate çıkabilirsiniz. Neptün’ün de olumlu etkisiyle bu seyahati romantik bir tatile dönüştürebilirsiniz.

Üçüncü eviniz yazı ve iletişim konularını control eder. Bu ay Neptün’ün buradaki varlığı sebebiyle 22 Nisan’daki dolunayda ortaya çıkaracağınız işler olağanüstü şiirsel hatta sinematik olabilir.


NİSAN AYI TERAZİ BURCU YORUMU

7 Nisan’daki yeniay sırasında iş ya da aşk partnerinizle ilgili şaşırtıcı bir bilgi alabilirsiniz. Uranüs’ün yeniay ve Güneş’le ters açısı, bu haberin size hazırlıksız yakalayacağını gösteriyor. Konu partnerinizin geçmişte yaptığı veya gelecekte yapmayı planladığı bir şey olabilir. Bu meselenin ucu ya size dokunuyor olacak ya da partnerinizin sağlığıyla ilgili endişe verici bir gelişme yaşanacak.

Unutmayın, “beklenmedik” her zaman kötü haber anlamına gelmez. Bu haber pekala müjdeli de olabilir. Fakat hangi yönde olursa olsun, üzerinde tam kontrolünüz olmayacak. Bu sırada neyse ki, Venüs ilişkileri temsil eden evinizi aydınlatıyor. Aranızdaki konuyu, ılımlı bir şekilde çözebileceksiniz.

Eğer sevgiliniz ya da eşinizle spontane bir tatile çıkmak istiyorsanız 8 Nisan-12 Nisan arasını tercih edin. Venüs ve Mars ideal konumda olacak ve baş başa geçireceğiniz zamanı büyülü bir anıya dönüştürecek.

Mars aynı zamanda ilişki evinizi kontrol ediyor ve maalesef 17 Nisan’dan itibaren gerilemeye başlayacak. 29 Haziran’a kadar ilişkinizle ilgili çözümleyemediğiniz meseleler havada kalabilir. Hatta Mars’ın tam gücünü bulması 22 Ağustos’a dek sürebilir. Bu dönemde aksiyondan çok düşünceye öncelik tanıyın. Sizin için en faydalı olacak yolu seçmeye çalışın.

Merkür de 28 Nisan-22 Mayıs arası gerileyecek. Bu sıralar sağlıklı karar vermek için yeterli veriye sahip olmadığınızı düşünebilirsiniz. Çabuk hareket etmekten kaçının, önemli kararları verirken temkinli davranın.

22 Nisan’da Neptün’ün de etkisiyle pahalı bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu bir sanat eseri ya da antika olabilir. Bir ihtimal de bu sanat eserini kendiniz yaratmanız. Bu tarihte ortaya koyacağınız eser hepsinden fazla değer görecek.

Nisan’da para bir gelip, bir gidecek. Ama nihayetinde, sonuçlar size memnun edecek. Genel olarak dengeli bir ay size bekliyor, sevgili Terazi!

NİSAN AYI AKREP BURCU YORUMU

7 Nisan’daki yeniaydan sonra iş hayatınızda beklenmedik gelişmeler olacak. Sürpriz gezegeni Uranüs, yeniay ve Güneş’le çatışıyor. İş yerinde sizi şaşırtacak bir bilgi ortaya çıkıyor ve hazırlıksız yakalıyor. Belki güvendiğiniz bir iş arkadaşınız ayrılacağını açıklıyor ya da elinizdeki projenin yönü aniden değişiyor. Bu durumda üstlerinizle çatışma yaşayabilirsiniz. Eğer bir tartışma olursa, konuyu duygusal değil objektif ele almaya dikkat edin.

Kariyer meselelerinin lehinize gelişeceği iki harika günden bir uzun vadeli planları temsil eden Satürn ile Güneş’in işi simgeleyen evinizde birleşeceği 5 Nisan. Diğer özel gün ise, Venüs ve Mars’ın bir araya geleceği 12 Nisan. Bu tarihte para pazarlıkları istediğiniz gibi sonuçlanacak.

Mars yıldız haritanızdaki iş evinin doğal yöneticisidir ve bu ay 17 Nisan’da gerilemeye başlayıp 29 Haziran’a kadar uykuya çekiliyor. Önemli işlerinizi ve görüşmelerinizi ay başında halletmeye çalışın.

Merkür de 28 Nisan – 22 Mayıs arası geriliyor. Bu da önemli kağıtlar imzalamak için doğru zaman olmadığının altını çiziyor. Karar verirken elinizde yeterli bilgi olmadığını göreceksiniz. Dolayısıyla sonrasında pişman olmaktansa, beklemeyi tercih edin.

Yönetici gezegenleriniz ikisi de Mars ve Pluto bu ay geriliyor. İş görüşmelerinde sahip olmaya alıştığınız pazarlık gücünün zayıfladığını hissedeceksiniz. 26 Eylül’den sonra her şey düzene girecek. Nisan ve Mayıs’I geçmişi analiz etmek ve gelecek planı yapmak için yavaşlayacağınız bir dönem olarak görün.

22 Nisan’daki dolunay Akrep burcunda doğuyor. Takip eden dört gün içinde Neptün’ün de etkisiyle çok romantik anlar yaşayabilirsiniz. Eğer doğumgünün 25 Ekim’e yakınsa bu güzellikten iki kat faydalanmanız mümkün. Bu dönemde yaratıcılığınız da doruk noktasında olacak. Hatta nüfuzlu birinin ilgisini çekecek işler ortaya koymanız mümkün.


NİSAN AYI YAY BURCU YORUMU

7 Nisan’daki dolunayda aşk tüm benliğinizi ele geçirecek sevgili Yay! Bu ay inişli çıkışlı, her şeyin bir anda tersine dönebileceği ve her şeyin hem iyi hem kötü yanıyla önünüze geldiği çılgın bir dönem olacak. Bir süredir ilişkinizle ilgili çözmek istediğiniz konular olabilir. Yeniay tam da gerçek aşkı temsil eden evinizde doğuyor. Ama bu ayı komplike hale getiren Uranüs’ün varlığı. Sürpriz gezegeni 7 Nisan’da alacağınız haberleri beklenmedik olacağını, iyi mi, kötü mü garanti edilemeyeceğini işaret ediyor. Ama kesin olan tek şey, duyguların çok yoğun yaşanacağı. Pluto da bu sırada yeniayla ters açı içinde. Bu da para konularının aklınızı bir süre meşgul edeceğini gösteriyor.

Eğer aşk hayatınız yolundaysa, çocuklarınızla ilgili de bir sıkıntınız yoksa, iş yerinde üzerinde çalıştığınız bir projenin bütçeyi aşmasından endişe duyabilirsiniz. Pluto parayı temsil eden evinizde Uranüs’le zıt olduğundan masrafların gitgide arttığını farketmeniz mümkün.

Mars 17 Nisan – 29 Haziran arası geriliyor. 29 Haziran’dan sonra da tam olarak uyanması Ağustos’un sonunu bulacak. Mars uykudayken aksiyondan çok düşünceye ağırlık verin. Durumu analiz etmeye vakit ayırın.

Pluto 18 Nisan’da, Merkür de 28 Nisan’da gerilemeye başlıyor. Mars olmadan enerjinizin düştüğünü hissedeceksiniz. Eylül’e kadar yeni bir işe girişmek doğru olmaz.

Merkür gerilerken de önemli kağıtları imzalamamaya dikkat edin. Elinizdeki bilginin netliğinden iyice emin olmadan adım atmayın.

12 Nisan’da Mars Venüs’le Koç burcunda buluşuyor. Eğer bekarsanız, bu iki sevgili gezegen yeni bir aşkla çarpılmanız için önünüzde büyülü bir yol açıyor. Venüs 5 Nisan-29 Nisan arası sizin gibi ateş grubu Koç’ta olacak. Bu da harika haber, çünkü Uranüs’ün de etkisiyle aşk hayatınızda muhteşem sürprizlerle ayaklarınız yerden kesilebilir.

Bu ay 22 Nisan’daki dolunayda bazı sırların ortaya çıkmasıyla son buluyor. Alacağınız haberler konusunda çok sağduyulu davranacaksınız. Ne kadar beklenmedik olsa da, nasıl davranacağınızı bileceksiniz. Neptün bu sıralarda aktif olacak. Evinizi yeniden dekore etmek, tadilat yaptırmak isteyebilirsiniz.

NİSAN AYI OĞLAK BURCU YORUMU

Bir süredir evinizi düzene sokmak için uğraşıyorsunuz. 7 Nisan’daki yeniay, Güneş ve Uranüs’le birleştiğinde beklenmedik gelişmeler yaşayacaksınız. Bir iş ya da görev değişikliği nedeniyle taşınmanız gerekebilir ya da ev sahibiniz bir anda çıkmanızı isteyebilir. Bazı şeyler kontrolünüz dışında gelişecek. Önünüzdeki tüm seçenekleri dikkatli değerlendirmelisiniz.

Koç burcundaki yeniay evinizin güvenliğine dikkat etmenizi öğütlüyor. Bu sıralar ail eve evle ilgili ani bir haber tüm ilginizi bu Alana vermenizi gerektirebilir. Pluto’nun varlığı sevgiliniz ya da eşinizle ev konusunda çatışabileceğinizi gösteriyor. Yönetici gezegeniniz Satürn, yeniayla olumlu açıda olacak. Karşınıza çıkan her ikilemde uzun vadeli etkileri düşünün. Satürn uzun yolların rehberidir.

17 Nisan’da ev sektörünüzün yöneticisi Mars gerilemeye başlayacak. Evinizle ilgili değişiklik yaparken sabırlı olur. Ekim’de bu tür işler için çok daha verimli fırsatlarınız olacak.

Eğer seyahate çıkmak istiyorsanız, 14-17 Nisan hafta sonunu tercih edin. Merkür ve Jüpiter ideal açıdayken bavullarınızı toplayıp kısa bir kaçamak yapabilirsiniz.

Merkür 28 Nisan-22 Mayıs gerileyecek. Önemli girişimlerinizi bu tarihten önce yapmaya çalışın. Merkür gerilerken ciddi değişiklikler yapmak hiçbir zaman iyi sonuç getirmez.

22 Nisan’daki dolunay ayın en tatlı dönemini işaret ediyor. Arkadaşlarınızla çok eğlenceli bir partiye katılabilir ya da evinizde bir davet verebilirsiniz.

Venüs ve Uranüs’ün bu günde birleşmesi 10 puanlık bir organizasyonu garantiliyor. Neptün de bu denkleme stil ve şıklık ekliyor.

NİSAN AYI KOVA BURCU YORUMU

Ay başlar başlamaz yoğun bir tempo içine giriyorsunuz. Bazı burçlar 7 Nisan’daki yeniayda sıkıntı çekecek olsa da, bu sizin için geçerli değil. Yeniayla çatışan Uranüs sizin yönetici gezegeniniz. Dolayısıyla onun gelgitlerine alışkınsınız. Hatta getireceği beklenmedik değişiklikleri heyecanverici buluyorsunuz. Ay başında spontane bir şekilde yolculuğa çıkabilir, hayır işleri ya da arkadaş ziyareti için uzak yerlere uçabilirsiniz.

Mars bu yıl, normalden çok daha uzun zamanı arkadaşlık, hayırseverlik, grup ve komüniteleri temsil eden evinizde geçirecek. Ama 17 Nisan-29 Haziran arası gerileyeceği için, birlikte çalıştığınız takımda görüş ayrılıklarına, sürekli fikir değiştiren müşterilere hazırlıklı olun.

Merkür de 28 Nisan – 22 Mayıs arası gerileyecek. Bu dönemde iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar size yavaşlatabilir. Mayıs, sekiz gezegenden beşinin gerileyeceği zor bir ay olacak. Dolayısıyla Nisan başındaki zamanı iyi değerlendirmeye çalışın.

12-13 Nisan’I takip eden hafta sonu kısa bir seyahat için ideal. Güneş ve Uranüs’ün birleşmesi dertsiz, tasasız, spontane bir kaçışın kapısını aralıyor.

12 Nisan aynı zamanda ayın en romantik günlerinden biri. Venüs ve Mars el ele verip aşk hayatınızda heyecanverici kıvılcımlar çakıyor.

Eğer evinizle ilgili bir projeyle uğraşıyorsanız, 14 Nisan’da iyi haberler alabilirsiniz. . Merkür ev sektörünüzden, geliri temsil eden ikinci evinizdeki Jüpiter’e uzanıyor. Bu da ev satışı düşünüyorsanız karlı çıkacağınız ya da yeni bi rev alacaksanız pazarlık avantajının sizde olacağı anlamına geliyor.

NİSAN AYI BALIK BURCU YORUMU

Bu ayın odak noktası güç, para ve başarı. 7 Nisan’daki yeniay maaşı temsil eden evinizde doğuyor. Uranüs de Güneş’le birlikte bu yeniayla birleşiyor. Uranüs’ün varlığı para konusunda beklenmedik haberler alacağınızı gösteriyor. O dakikaya kadar da iyi mi, kötü mü emin olamayacağınız çift yönlü bir yol size bekliyor. Konu kazançla da, beklenmedik bir masrafla da ilgili olabilir.

Ama Satürn’ün varlığı parasal durumunuzla ilgili iyimser olmanızı söylüyor. Satürn uzun vade istikrarı ve güveni temsil eder. Satürn yeniayla olumlu bir açı içinde. Sizin de itibar, ödül ve başarı evinizde turluyor. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir işin nihayet ödüllendirilmesi, çalışmalarınızın meyve vermesi mümkün. Satürn’ün güneş etrafında dönmesi 29 yıl alır, bu dönemin ne kadar değerli ve nadir olduğunu unutmayın. Aralık 2017’den buaradn çıktıktan sonra sizi sektörünüzün önemli bir ismine dönüştürmüş olabilir.

5 Nisan, yöneticilerinizle kariyerinizin gidişatı hakkında konuşmak için ideal tarih. 12 Nisan da zam görüşmeleri için uygun.

Bu ay Mars da kariyer evinizde. 27 Eylül’e kadar da burada kalacak. Ama 17 Nisan – 29 Haziran arası gerileyeceği için etkisini tam olarak hissedemeyeceksiniz. Nisan-Haziran arası kariyerinizi değiştirmek için uygun değil.

14 Nisan resmi kağıtlara imza atmak ya da seyahate çıkmak için en uygun zaman. Merkür ve Jüpiter ideal konumda olacak. Evle ilgili alacağınız kararlar da bu tarihte olumlu sonuçlanacak.

Önemli işlerinizi Nisan başında halletmeye çalışın. Mars 17 Nisan’da, Merkür 28 Nisan’da gerilemeye başladıktan sonra adım atmanız zorlaşacak. Mayıs da beş gezegenin birden gerilemesiyle ağır bir ay olacak.

22 Nisan’da Akrep burcunda doğacak dolunayla birlikte uzak yerlere yolculuk etmek için bavulunuzu toplayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Neptün’ün de varlığıyla su kenarında bir yere gitmeniz mümkün. Eğer böyle bir yere giderseniz, su size ilham vererek yaratıcılığınızı tetikleyecek.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş