Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller mayıs ayını yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, mayıs ayında hangi burcu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller mayıs ayını yorumluyor

MAYIS AYI KOÇ BURCU YORUMU

Bu ay, yönetici gezegeniniz Mars; Merkür, Jüpiter, Satürn ve Plüton ile birlikte geri gitmeye devam edecek. Bu da sabırlı olmanız gerektiği anlamına geliyor çünkü hiçbir şey hızlı ilerlemeyecek. Neyse ki, Jüpiter’in gerilemesi 9 Mayıs’ta sona erecek ve bu da bu dönemde yaşadığınız tıkanıkların bir kısmının çözülmesini sağlayacak. Ne yazık ki, bu beş gezegenden en önemlisi olan Mars, Haziran sonuna kadar gerilemeye devam edecek ve o zaman bile tam gücünü, 22 Ağustos’a kadar ancak adım adım geri kazanacak. Mayıs yeni girişimlere başlamak için iyi bir ay olarak gözükmüyor. Merkür ayın büyük bir çoğunluğunu gerileyerek geçirecek ve sözleşmeler ile anlaşmaların yönetici gezegeni olduğu için, bu durum, imzaladığınız bir belgenin ileriki bir tarihte tekrardan gündeme gelebileceği anlamına geliyor. Atmanız gereken tüm imzaları, Temmuza hatta Ağustosa erteleseniz iyi edersiniz. Merkür 22 Mayıs’ta yörüngesini tamamlayacak; geri gidişini durduracak ama hemen adım atmak yerine araya birkaç gün koymanızda fayda var. Birkaç gün beklemek daha iyi bir sözleşme veya anlaşma yapmanızı sağlayabilir.

Sağlık ve zindelik açısından, sizi kapasitenizi makul ölçüler içerisinde sınırlarını zorlamaya iten o antrenöre geri dönmeniz güzel sonuçlar doğurabilir. Mars ve Merkür geri hareketlerini yaparken geçmişi ziyaret etmek elinizdeki seçeneklerden en iyi sonuçları elde etmenizi sağlar.

6 Mayıs’ta Boğa burcundaki yeni ay, özellikle de size geçmişte bir zam sözü verildiyse, bu ay maaş hesabınızda beklediğinizden daha yüksek bir tutar görmenizi sağlayabilir. Yeni ayı, takip eden iki hafta içinde yeni kapıları açacak olan ana giriş kapısı gibi düşünün. Bu yeni ay, 2016 senesinde bugüne kadar para kazanmak için en iyi fırsatlardan birini sunarak, kazanılmış geliri temsil eden ikinci evinizi aydınlatacak. Jüpiter ve Plüton da, sadece sağlam bir nakit akışı değil aynı zamanda sektördeki yerinizi geliştirmenizi sağlayacak ve Satürn’ün de yardımıyla, size tasarruf etme fırsatı sunacak. Eğer kendi işiniz varsa, daha fazla iş ve nakit elde etmek için eski müşterilerle temasa geçmek en akıllıca hareket olacaktır. Gelirinizi nasıl artırmaya çabalarsanız çabalayın, o haftanın ilerleyen günleri, 9 Mayıs ve 13 Mayıs tarihleri de önemli fırsatlar sunan günler olacaktır

Mars, 27 Mayıs’a kadar haritanızın bu alanını harekete geçirdiği için, uzun mesafeli seyahatlere çıkma ihtimaliz var. Ancak Mars geri gittiği için, gidebilecek doğru zamanı bulana kadar bir kaç kere plan değiştirmeniz gerekebilir. 20 Mayıs’ta yaşanacak dolunay acil bir seyahate çıkmanızı gerektirebilir veya bu dolunaylı hafta sonunda kendinizi bir seyahatten dönüyor bulabilirsiniz.

Para ve kariyerinizde başarıyı vurgulayan bu ay içinde romantik fırsatların normalden daha zayıf olduklarını fark edebilirsiniz. Ancak, 3 Mayıs’ta, Güneş aşkı bulmanız için Jüpiter’le işbirliği yaparak heyecan verici bir fırsat yaratıyor. Güneş Koç burcunun gerçek aşkı temsil eden beşinci evini yönettiği için o gün sağlam bir espri anlayışına sahip başarılı biriyle tanışmanız mümkün. İş yerinde, spor salonu (veya egzersiz yaptığınız başka bir yer) veya seyirci olarak katıldığınız bir spor müsabakasında yeni biriyle tanışmanız olası görünüyor. Göz kamaştırıcı olmaya çalış sevgili Koç çünkü Mayıs’ın ilk haftası çok önemli bir karşılaşmanın habercisi olabilir. Ayrıca, 24 Mayıs’tan sonra Mars İkizler burcuna geçiyor ve 17 Haziran’a kadar da bu burçta kalıyor. Bu da yakın bir kasabayı, belki de bir oteli veya şehri ziyaret ettiğinizde, hatta kendi mahallenizde gezinirken bile romantizmi yakalayabileceğiniz anlamına geliyor. Heyecan verici!

MAYIS AYI BOĞA BURCU YORUMU

Bu ay ışıldamanız için harika bir ay! Tam da doğum gününüz yaklaşırken sizi oldukça keyifli zamanlar bekliyor. Yönetici gezegeniniz Venüs şu anda Boğa burcunda ve cazibenize cazibe katıyor. Doğum gününüzde gelecek paraların bir kısmını yeni kıyafetlere harcamaktan hiç çekinmeyin. Venüs dış görünüşünüzle ilgili pek çok iltifat almanızı sağlayacağı için 1 ila 24 Mayıs arası dilediğiniz gibi alışverişe çıkın. Ne şanslısınız ki 6 Mayıs’ta Jüpiter (hediyeler ve şans), Plüton (başarı) ve Boğa burcundaki yeni aydan oluşan oldukça ender ve özel, altın bir üçgen, size sadece bu ay değil önümüzdeki aylarda da iyi şans getirecek.

Bu kadarla da kalmıyor: aşk ve romantizmi yakalamak için harika bir konumdasınız. Jüpiter Eylüle kadar gerçek aşkı temsil eden beşinci evinizde olacağı için şansla ilgili gezegenler arasında ender görülen bir geçişiniz var. Dünyanın size sunduklarını keşfetmeye çekinmeyin. Diğerleri de her gün aşkı bulabiliyorsa, neden bu sefer siz olmayasınız? Eğer bir ilişkiniz varsa, bu ayın mutlu tablosu içerisinde bir bebek de belirebilir. İlişki durumunuz ne olursa olsun tüm Boğalar bu ay fazla fazla eğlenecek ve eğer işten izin alabiliyorsanız, özel bir yerde tatile gitmeyi planlayabilirsiniz. Daha zengin ve çeşitli bir duygusal hayat inşa etmek üzeresiniz; Jüpiter’in özel hayatınıza odaklanmanız için sunduğu desteği kabul edin.

Bu ay haritanızda sizi endişelendirecek tek bir alan var o da para. Ancak, aklınızı kurcalayan tutarlar maaşınızdan çok eşiniz veya banka, sigorta şirketi, hükümet veya kredi kartı şirketi gibi, diğer bir kurumda tuttuğunuz tutarlar. Konu bir banka kredisi, risk sermayesi, yatırımcı/sponsor, öğrenci kredisi, dava, sigorta şirketi ödemesi, vergi durumu veya borç verdiğiniz paralarla ilgili olabilir. Bu ay uğraşmak zorunda kalacağınız kişi, süregelen maddi bir konu üzerinde çekişme yaratarak sizi zorlayacak. Arada bir hissedeceğiniz gerginlikler ve yaşayabileceğiniz sıkıntıların suçunu Mars’a atabilirsiniz. Satürn de Mars’la aynı evde; bu da, bunu duymak her ne kadar zor olsa da, konunun çözümünün aşırı yavaş gelişeceğini gösteriyor.

Bu maddi konuyla ilgili durum 21 Mayıs’taki dolunayda kritik noktaya ulaşacak. Eğer bir çatışmanın eli kulağında olduğunu hissediyorsanız bu tarihte alevlenmesi mümkün. Aksi takdirde, eğer karmaşık bir konuysa, en azından konunun bir aşamasında işleri halledebilirsiniz. Mars’ın konumu bu konunun en azından Eylül’ün orasına kadar devam edeceğini gösteriyor ancak bu dolunay size önemli bir düzlüğe çıkartabilir.

Hayatınızda emlak ile ilgili bir konu varsa, Güneş Jüpiter ile harika bir açıda bulunacağı için, seçeneklerinize bakmak veya bir ev için teklif vermek ve almak için 3 Mayıs’tan daha iyi bir gün bulamazsınız. Merkür 22 Mayıs’a kadar geri gittiği ve Mars da 28 Haziran’a kadar gerilemeye devam edeceği için, adımlarınızı yavaş atın ve bu ayın sonuna kadar hiçbir şeye imza atmayın. 30 Mayıs imza atmak için iyi bir gün olacak.

MAYIS AYI İKİZLER BURCU YORUMU

Hediyeler ve şans gezegeni Jüpiter sizin ev hayatınıza neşe kattığı için bu aralar aileniz sizi aşırı mutlu ediyor. Evinizde yeni bir odaya taşınabilir, şu andaki yaşam alanınızı düzenleyebilir, elinizdekileri satmak ve biraz kazanç elde etmek için yeni yollar bulabilir veya yeni bir bebek veya ailenizle ilgili diğer bir haberden dolayı aşırı sevinebilirsiniz. Şansınızın açık olduğu günlerden biri 3 Mayıs; bugün tartışmalar sizin lehinize sonuçlanabilir.

Mars, Martın başından beri sizi partneriniz üzerine yoğunlaşmaya zorluyor ve bu kişi de hayatınızda önemli bir rol oynamaya devam edecek. Birlikte önemli bir girişime veya taahhüte gireceksiniz. Bu partner romantik veya ticari ilişkiniz olan bir kişi olabilir. Eğer hayatınızda böyle bir kişi varsa, ortak planınız 21 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek dolunay sırasında sonuçlanacak. Merkür geri giderken herhangi bir şey imzalamayın veya bir planı kabul sözlü olarak etmeyin. 22 Mayıs’tan sonrasını bekleyin, bu tarihten sonra da bir kaç gün verin(Astrolojide hem yazılı hem de sözlü olarak verilen sözler aynı şeydir). Hayatınızda böyle bir partner yoksa, rakibiniz sizin elde etmek istediğiniz ödülün peşinden iddialı bir biçimde koşmaya başlayacağı için kendinizi oldukça önemli bir rekabet içerisinde bulmanız mümkün.

Aşkta veya işte bir partneriniz varsa bu kişi zaman zaman oldukça nazik ve destekleyici olabilecektir ancak zaman zaman da ani kızgın çıkışlara maruz kalabilirsiniz. Bunun nedeni (büyük ihtimalle) partnerinizin çok fazla stres altında olması olabilir. Eğer bu ilişki sizin için önemliyse, konunun birkaç hafta içerisinde düzelip düzelmeyeceğini görmek için durun ve partnerinizin üzerine gitmeyin. Eğer partnerinizin içinde gizli bir dargınlık varsa veya bir konuya alınmışsa, bu konu bu ay, 21 Mayıs’taki dolunay sırasında açığa çıkacaktır. Bu durumda, bunu duymak ne kadar zor olsa da, bu konuyu öğrenmek daha temiz ve açık bir ilişkiye doğru ilerlemeniz için iyi olacaktır. Ayrıca, ortada herhangi bir sorun olmaması ve 21 Mayıs’taki dolunay birlikte yaptığınız bir planın sonunda ürünlerini verecek olması da muhtemel.

Banka hesabınıza, özellikle de maaşınız dışında, para yağıyor gibi görünüyor. Bu maddi kaynak birinci dereceden akrabalarınız veya bir miras veya davanın kazanılması, sigorta ödemesi, prim, komisyon, telif hakkı ücreti, lisans ücreti, mülk satışı, mahkemede uzlaşma veya bir kişinin size bir süredir borcu olan para olabilir. Bu, 6 Mayıs’taki yeni aydan hemen sonra, Mayısın başlarında gerçekleşecektir.

İster evli ister bekar olun, bu ayın sonundaki doğum gününüz yaklaştıkça sosyal hayatınız gözle görülür biçimde iyileşecek. İşleriniz bir süredir sizi zorluyordu ancak kısa bir süre sonra dikkatinizi daha tatmin edici bir duygusal hayat yaratmaya yönlendirebileceksiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür Mayıs 22’ye kadar geri gideceğinden takviminizde iptaller ve ertelemeler görülebilir; bu boşlukları nefes almak ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek için kullanabilirsiniz.

Neyse ki, Venüs 24 Mayıs’tan itibaren İkizler burcuna geçeceği için oldukça rağbet görecesiniz. Venüs 24 Mayıs’tan 17 Haziran’a kadar İkizler burcundayken alış veriş yapın; üzerinize çok yakışan pek çok seçenek bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. İkizler aksesuarları da sever o yüzden dış görünüşünüze kendi imzanızı atmak için, paranızın bir kısmını da yeni ayakkabılar ve diğer benzer aksesuarlara ayırın. Tüm bakışlar üzerinize dönecek ve bu olduğunda da zaten aşk çok da uzakta olamaz. Eğer bir ilişkiniz varsa, partneriniz size daha fazla ilgili gösterecek ki bu da zaten oldukça keyif verici bir gelişme.

MAYIS AYI YENGEÇ BURCU YORUMU

Mayıs ayı sizin için pek çok keyfi de içinde barındırıyor. Geçmişte mutlu olduğunuz dönemlere dönüp bakacağınız ve tahminen o zamanları tekrardan yaratabilmek için yollar bulacağınız – iyi fikir – duygusal bir ay olacak. 3 Mayıs’ta mahallenizde veya yakınlarda bir yerlerde eski bir arkadaşınıza rastlayabilir ve “o zamanlar” ne kadar çok eğlendiğinizi yad edebilirsiniz. Geçmişin üzerinizdeki etkisinin bu kadar güçlü olmasının nedeni Mayısta beş gezegenin (Mars, Merkür, Jüpiter, Satürn ve Plüton) geri gidiyor olması olabilir.

6 Mayıs’taki muhteşem dolunaya vardığımızda arkadaşlarınız hayatınızda daha büyük, daha belirgin bir rol oynamaya başlayacak. Jüpiter (şans) ve Plüton (başarı) da bu dolunayı destekleyecek bu da araba, otobüs veya trenle ulaşılacak çok güzel bir kutlamaya katılacağınızı göstermekte. Bu şık bir organizasyon ve davet sahibi en ince ayrıntıyı bile düşüneceği için, unutulmaz olacaktır. Bu kesinlikle katılmak isteyeceğiniz türden bir organizasyon. Eğer partiyi veren sizseniz, bu parti de fevkalade iyi gidecektir. Hayatınızda çabalarınıza destek olacak bir partneriniz var gibi görünüyor. Sevgili Yengeç, Venüs, sizin su elementiniz ile harika uyum sağlayacak toprak burcu Boğada ve Boğada kalmaya da 24 Mayıs’a kadar devam edecek. Bu süre içerisinde arkadaşlarınızdan pek çok telefon alabilir ve boş zamanlarınızın daha neşeli ve hafif geçtiğini hissedebilirsiniz.

Aynı zamanda, Mars Martın başlarından beri iş projeleriyle ilgili altıncı evinize geçiş yaptığı için iş yerinde, projeler oldukça yorucu ve zorlayıcı hale gelmişti. Size verilen görevleri oldukça ciddiye alıyor ve bu görevleri dikkatle ve özenle yerine getiriyorsunuz. Satürn proje evinizde ve elinizdeki tüm işlere konsantre olmanızı gerektiriyor. Uluslararası çapta dikkat çekme ihtimali olan sıkı çalışmalarınız Eylül sonuna kadar devam edecek gibi gözüküyor bu nedenle dinlenmek için ara vermeyi unutmayın, hatta masaja gidin. 21 Mayıs’taki dolunaya yaklaştıkça, bir projeyi bitirecek veya çok büyük bir projeyi çok önemli bir aşamaya getireceksiniz. 3 Mayıs’ta, Güneş ve Jüpiter arasındaki işbirliği nedeniyle gelirinizle ilgili iyi bir haber alabilirsiniz.

Alternatif olarak, faaliyetlerinizi içeren altıncı eviniz aynı zamanda sağlığınızı da yönetmektedir, o yüzden bir tedavi sürecinden geçiyorsanız bu süreç de 21 Mayıs’ta sonlanacak. Mars Eylül sonuna kadar haritanızda bu noktada kalacağı için, aniden kötüleşme gibi durumları önlemek adına doktorunuzu tavsiyelerine harfiyen uymanız gerekiyor. Durumunuzun üzerinde duracağınız düşünülürse, haritanız Ekim sonu itibariyle kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacağınızı gösteriyor.

MAYIS AYI ASLAN BURCU YORUMU

Bu ay kariyerinizin tam gaz ilerleyeceğine dair pek çok işaret var. Mayıs ayına girdiğinizde gezegenlerin şöhreti temsil eden evinize girecek ve 6 Mayıs’taki yeni ay, takip eden on gün içinde bu evdeki işleri harekete geçirmek için enerji yayacaktır. Mayısta sekiz gezegenden beşi geri gittiği için, çok hızlı ilerleyemeyeceksiniz, o yüzden sabırlı olun. Geri hareketlerini yapmakta olan gezegenler, haritanızın çok çeşitli bölümlerinde bulunan Merkür, Mars, Jüpiter, Satürn ve Plüton. Neyse ki, prestijli kariyer ilerleyişinizi yöneten gezegen, Venüs güçlü, pozitif bir yörüngede ilerliyor. Bunun sonucu da bir terfi veya yeni bir pozisyon teklifi almanız olacaktır ve bu teklif şu anda her ne yapıyorsanız buna kıyasla terfi sayılacaktır. Eğer serbest çalışıyorsanız, çok önemli yeni bir müşteri yakalamanız mümkün ve bu zaferinizle ilgili duyum kısa süre içerisinde içinde bulunduğunuz sektörde yayılacaktır.

Ortaya çıkması oldukça muhtemel kariyer fırsatı eski bir patronunuz, müşteriniz veya daha önce olumlu bir iş ilişkisi içine girdiğiniz bir kişiyle bağlantılı olacak gibi gözüküyor. Bu kadar çok gezegen geri giderken geçmişten gelen durumları yeniden canlandırmak başarıya ulaşmak için en şanslı yol olacaktır. Haritanızda ücret bölgesini yöneten Merkür 22 Mayıs’a kadar geri hareketini sürdürecek. Buna rağmen Güneş ve Jüpiter arasında 3 Mayıs’taki gerçekten de fevkalade bir açıda olduğu için, kabul etmek isteyeceğiniz harika bir finansal teklif almanızla sonuçlanabilir – eğer ayın sonuna kadar erteleme şansınız yoksa kabul edin gitsin. Merkür’ün geri gidiyor olması teklifi kabul ederseniz sizden neler bekleneceği konusunda bazı şeyleri yanlış anlayabileceğinizi göstermekte. Bu yüzden detayların üzerinden yavaşça geçin ve toplantıdan sonra anladıklarınızı gösteren bir eposta gönderin. İletişimi netleştirmek için göstereceğiniz çabanın sonuçlarını kesinlikle alacaksınız.

Kariyerinizde yaratıcı fikirleriniz sayesinde para kazanıyorsanız pek çok hareketli parçası olan çok önemli bir proje üzerinde çalışıyor olmanız muhtemeldir. Bu projenin önemli aşamalarından biri, Merkür’ün ileri gitmeye başlayacağı, Mayıs ayının üçüncü haftası itibariyle tamamlanacaktır. Bu fikrin dünya çapında ilgi görmesi muhtemel o yüzden, “Yerel değil global düşün,” ifadesini aklınızdan çıkartmayın.

Bir aşk ilişkisinin de hayatınızda önemli bir rol almaya başladığı görülüyor. Mars, 2016’da gerçek aşkı temsil eden beşinci evinizde aşırı uzun bir süre geçirdi. Genellikle Mars her burcun belirli bir evinde altı hafta geçirir ancak bu sene Mars neredeyse yedi ay, Eylülün sonuna kadar bu evinizde kalacak. Mars romantizmi temsil eden evinize ilk kez Mart başında girdi.

Bir ilişkiniz varsa, bu ilişkiniz hakkında kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Bu kişi hakkında ciddi düşünüp düşünmediğiniz hakkında bocalayabilirsiniz ve bu kararsızlık haliniz bu ayın sonunda ve sonraki ayda, Mars 29 Haziran’a kadar geri gideceği için devam edebilir. Mars ileri gitmeye başlasa bile, kızıl gezegen Eylül sonuna kadar oldukça uyuşuk hareket edecek. Gerçek duygularınızı anlayabilmek için kendinize zaman tanıyın. Eğer bir ilişkiniz var ve de çocuk yapmayı düşünüyor ancak henüz başarılı olamadıysanız bir kadın doğum uzmanına görünmeyi düşünün. Bunun gerçekten de gerekli olduğunu düşünüyorsanız da doktora gitmeyi ertelemeyin çünkü karışılacağınız süreç uzun sürebilir.

MAYIS AYI BAŞAK BURCU YORUMU

Bu ay yurtdışına seyahate çıkmayı düşünüyorsanız, bu seyahati oldukça dikkatli bir biçimde planlayın. Her detayın doğru ve istediğiniz gibi olduğundan emin olun. Yönetici gezegeniniz Merkür, 24 Mayıs’a kadar geri gideceği için yolculukla ilgili detaylarda son anda değişiklikler meydana gelebilir. Uçak biletinizi ertelemeniz gerekebileceği için erteleme ücretleriyle ilgili havayolunuzdan bilgi almanız mantıklı olabilir. Buna rağmen bu ay o uçak yolculuğunu istiyorsunuz ve yapmanız gerekiyor o yüzden de son anda ortaya çıkacak değişikliklere karşı mümkün olduğunca esnek olun. Görünüşe göre ya eğlence ya da iş için yurtdışına çıkıyorsunuz ve gideceğiniz şehir ya da ülkeye ilk kez gideceksiniz.

Bu ay en şanslı günlerinizden biri, şans ve mutluluk gezegeni Jüpiter’in Güneşle temas edeceği 3 Mayıs. Uzak diyarlara seyahat sadece iyi haber getirmekle kalmayacak aynı zamanda hayatınızın diğer alanları da ışıldamaya başlayacak. Bu şanslı alanlar akademi, mahkemeler ve yasal işlemler (ticari marka ve telif hakları başvuruları da dahil), vatandaşlık, yeşil kart ve vize, uluslararası ticaret ve son olarak da ruhani, dini ve felsefi çalışma ile meditasyon. Gördüğünüz gibi, hayatınızda birden fazla alanda güzel haber alacaksınız.

Son iki aydır, mülk veya aileyle ilgili bir konuya yoğunlaşmış görünüyorsunuz. Mars, mülk, ikamet ve anne baba veya diğer aile üyelerinin dahil oldukları diğer konuları temsil eden haritanızın dördüncü bölgesine* oldukça önem yükleyecektir. Ayrıca bu sadece şu an için değil gelecek aylar için de geçerli ve bu konu şu andan itibaren Eylüle dek önemini koruyacak.

Satürn ender rastlanan bir biçimde aile ve aile evi konuları belirdiği için yeni sorumluluklar almaya hazır görünüyorsunuz ve bu, 1985-1988’den beri Satürn Yay burcunda bulunmadığı için, yeni bir döneme girdiğinizin habercisi. Ebeveynlerinizden birinin bakımını üstlenebilir veya ilk eviniz veya apartman dairenizi alacak olabilirsiniz. Yapmanız gerekenlerle ilgili bir listeniz olacak ve 21 Mayıs’taki dolunaya kadar çok önemli bir aşama kaydedecekseniz. Uzun bir tamirat döneminden geçiyorsanız şimdi sona erecek veya doğru müteahhidi arıyorsanız, sonunda kararınızı vereceksiniz. Neptün finansal konuları yöneten Jüpiter’e karşıt açı yapacağı için konuyla alakalı tüm soruları sormaktan çekinmeyin. İlerleyen tarihlerde beklenmedik işler çıkması da muhtemel görünüyor. Merkür 22 Mayıs’ta ileri gitmeye başlayacak, bu yüzden son kararınızı bildirmeden önce birkaç gün beklemenizde fayda var.

Özellikle, bu sene ilk defa, kudretli Güneş 20 Mayıs’tan başlayarak rütbe, ödül ve başarıyı temsil eden onuncu evinize geçeceği için kariyeriniz de hareketlenecek. İlerleme kaydetmek için en önemli ayınız olan, Haziran’da daha da önemli profesyonel hareketler görmeniz mümkün. Buna da CV’nizi yeniden yazarak ve biyografinizi süsleyerek hazırlanabilirsiniz. Haziranda telefonlar çalmaya başladığında hazır olmanız gerekecek.

Romantik açıdan, Venüs ciddi ilişkileri temsil eden yedinci evininize 24 Mayıs’ta geçeceği için bi’ tanenize vaatlerde bulunabilir veya partnerinizle aranızdaki ilişkinin 24 Mayıs ile 17 Haziran arasında harika ilerlediğini fark edebilirsiniz. Burada harika bir etki söz konusu; birlikte seyahat edebilir veya edemiyorsanız daha fazla zaman geçirmenin yolunu bulabilirsiniz.

MAYIS AYI TERAZİ BURCU YORUMU

Mayıs maddi konularla ilgili konuşmalar ve kararlar için önemli bir ay olacak. Büyüteci elinize alın ve yatırımlarınızın umduğu gibi gidip gitmediğini tespit etmek için mali durumunuzu bir inceleyin. Güneş ve 6 Mayıs’taki yeni ay diğer kişilerin paralarını temsil eden evinizi aydınlattığı için ve de Merkür ve Venüs’ün de etkisiyle ikramiye veya komisyonla ilgili bir habere odaklanmanız gerekebilir veya üniversite ücreti için kredi veya ev kredisi veya sigorta ödemesi için başvuru yapacak olabilirsiniz.

Mayısta sekiz gezegenden beşi geri gittiği için hemen yanıt gelmesini beklemeyin. Başvurunuzda hatalar olursa işleme alınması daha da uzayacağı için seçtiğiniz kelimelerin doğruluğundan emin olun. İletişim gezegeni Merkür 22 Mayıs’ta ileri hareket etmeye başlayacak ancak Merkür’ün gücünü tamamen toplaması birkaç hafta sürecek.

Yönetici gezegeniniz Venüs, kâr odaklı Jüpiter’le harika bir açı yapacağı için, 10 Mayıs mal varlığınızla ilgili olarak bir mali danışmanla görüşme yapmak için en ideal gün.

Venüs 24 Mayıs’tan 17 Haziran’a kadar İkizler burcuna geçtiğinde aynı zamanda sizin gelirinizi artırma yeteneğinizin de parlamasını sağlayacaktır. Venüs size başka açılardan da yardımcı olacak; Mayıs sonu ve Haziranın ilk haftası önümüzdeki veya bu sezon için yeni kıyafet alışverişine çıkmak için çok uygun bir dönem çünkü Venüs üstünüze oldukça yakışan kıyafetler bulmanızı sağlayacak.

Merkür ve Mars da geri giden beş gezegen arasında ve her iki gezegenin de yörüngesi dünyaya çok yakın olduğu için bu iki gezegenin gerileme hareketi oldukça sıkıntı yaratacak. Merkür 22, Mars ise 29 Mayıs’ta ileri gitmeye başlayacak. Ancak her iki gezegen de birkaç hafta boyunca eski gücüne kavuşamayacağı için atacağınız adımları iyice düşünüp planlamakta fayda var. Diğer bir deyişle, bu gezegenlerin desteği olmadığında ağır yükü omuzlamak size düşecektir. Geri gidiş aşamasındaki diğer gezegenler de Jüpiter, Satürn ve Plüton. (Neyse ki, mali gezegen Jüpiter beş aylık geri gidişinden sonra 9 Mayıs’ta tekrardan yörüngesine dönecek.)

21 Mayıs’taki dolunayda, kız veya erkek kardeşinizle ilgili alacağınız bir haber sizi şaşırtabilir veya aklınızı karıştırabilir. Daha fazla bilgi edinmeye çalışın. Mars Ay’a çok yakın olduğu için ortaya çıkabilecek bir öfke patlamasına karşı önleminizi alın ve kardeşlerinizle konuşurken kelimelerinizi dikkatlice seçin. Bu dolunay aynı zamanda su kenarında ilham verici, görkemli bir yere kısa bir seyahat yapmanızı da sağlayabilir. GPS’inizin düzgün çalışmama ihtimali olduğu için tarifi doğru alın. Doğru adres ve kağıt bir haritanız olduğu sürece gitmek istediğiniz yere ulaşacaksınız.

Bir arkadaşınızla sohbet amaçlı akşam yemeğine çıkmak için ideal gün 3 Mayıs. Bugün, Jüpiter ve Güneş’in de doğrudan desteği olduğundan bu yemek çok tatmin edici ve eğlenceli olacağı için, arkadaşınızla bunu neden daha önce yapmadığınıza hayret edeceksiniz.

MAYIS AYI AKREP BURCU YORUMU

İyi haber! Yönetici gezegeniniz Mars 5 Mart’tan beri Yay burcundaydı ancak 27 Mayıs’ta geri gitmeye başlayacağı için tekrardan Akrep burcuna dönecek ve 2 Ağustos’a kadar da Akrep burcunda kalacak. Bu da son aylara kıyasla, hayatınızda olup biten üzerinde çok daha fazla söz sahibi olacağınız ve Haziran ve Temmuz aylarının tamamen size ait olacağı anlamına geliyor. Önemli tüm konuların merkezinde yer alacaksınız, kararlarınızı dile getirecek ve işlerin sizin açınızdan ne kadar yolunda gittiğini fark ederek şaşıracaksınız. Mars hâlâ geri gidiyor, bu da kızıl gezegenin daha düşük bir enerjiyle hareket edeceği anlamına geliyor. Bu yüzden Mayıs ve Haziran yeni girişimler ve ilişkilere başlamak için ideal aylar değil. Ancak, önceki kararlarınıza bakarak nelerin iyi sonuçlandığını ve nelerin düzeltilmesi gerektiğini incelemek için İDEAL bir zaman olacak. Bu inceleme sonucunda verdiğiniz kararları Ekime kadar uygulamaya geçiremeyebilirsiniz ancak asıl önemli olan Mars’ın sizi tatlı sözle ikna etmeye çalıştığı gibi geçmiş olayları ve projeleri incelemek.

Yönetici gezegeniniz Mars’ın kendi burcunuza geçmesi hayatınızdaki pek çok unsuru – dış görünüşünüz, kendi karakterinize bakışınız, sosyal hayatınız, mesleğini, mali durumunuz ve en önemlisi de gündelik hayatınızdan ne kadar memnun olduğunuz gibi - gözden geçirmeye başlayacağınız bir sürece girdiğiniz anlamına geliyor. Dış görünüşünüzü değiştirmeniz, hayatınızın nasıl gittiği üzerine yaptığınız yoğun düşünme seansında gerçekten de oldukça derine indiğiniz anlamına gelecektir. Etrafınızdaki insanlar cesaretinize ve gayretinize hayran kalacak ve bu enerjik tavrınız, etrafınızdakilerin sizi desteklemesine neden olacaktır.

6 Mayıs’taki yeni aydan sonra şu anda devam eden ciddi ilişkiniz daha da önem kazanacaktır. Hediye ve şans dağıtan Jüpiter ve ikinci yönetici gezegeniniz Plüton bu yeni aya altın gibi parıldayan ışınlar saçtıkları için bu çok olumu bir yeni ay olacaktır. Bu durum, belki de partnerinize artık geleceğe yönelik bir vaatte bulunma zamanınız geldiğini gösteriyordur. Satürn istikrar yaratmak için size yardım edecek bir açıda. Venüs, haritanızdaki ilişki bölgesinden geçiyor, güçlü ve de geri gitmiyor. O yüzden romantik bir ilişkiniz olan kişiyle aranızda sıcak duygular ortaya çıkması olası görünüyor. Yetenekli kişileri temsil ediyorsanız veya (birkaç örnek olarak) bir avukat, ajans veya halkla ilişkiler uzmanı gibi kişilerce temsil ediliyorsanız, bu ilişkilerinden birinin şu anda harika gitmesi muhtemel. Birlikte bazı belgelere imza atacak olabilirsiniz.

Bu senenin sonu itibariyle nişanlanabilir veya evlenebilir veya şirketinize bir ortak almaya karar verebilirsiniz. Söylenildiği gibi, Mars’ın geri gitme döneminde bu gibi vaatleri mümkün olduğunca kesinleştirmeyin. 29 Haziran’ı hatta mümkünse 22 Eylül’ün sonrasını bekleyin.

(Kazanılan geliri temsil eden ikinci evinizin yöneticisi) Jüpiter ve kariyer başarısını temsil eden onuncu güneş evinizin yöneticisi Güneşin açıları nedeniyle kariyeriniz için en şanslı gün 3 Mayıstır.

MAYIS AYI YAY BURCU YORUMU

Hayatınızın en önemli dönemlerinden, kendinize kariyerinizde bir isim yapmak için harika bir fırsata sahip bir dönemden geçtiğinizin farkında olmayabilirsiniz. Satürn Yay’da, ki bu 1985-1988’den beri ilk defa gerçekleşiyor. Satürn size meydana okumak, sizi desteklemek, teşvik etmek ve olgunlaştırmak için bu ender buluşmayı yaşıyor. Bu süreçte aslında tahmin ettiğinizden çok daha güçlü ve becerikli olduğunuzu fark edeceksiniz.

Hareket gezegeni Mars, size cesaret ve enerji veriyor ve ayrıca seksilik katıyor. Mars Yay burcunda ancak 27 Mayıs’tan 2 Ağustosa kadar Akrep Burcuna geri gitmek için kısa bir süre Yay burcundan çıkacak. 27 Mayıs’ta başlayacak bu dönemde üzerinizdeki baskı hafifleyecek. Gerçekten de geçen Eylülden beri dizginler sizin elinizde olduğu ve diğerlerine öncülük ettiğiniz için omzunuza çok yük binmekteydi. Büyük ihtimalle kendinizi başarılması zor bir işe soktunuz ve bu yüzden de bu projeye çok yoğunlaşıp çok enerji sarf ettiniz. Mars ve Satürn odaklanmanıza yardım ediyor ve Mars fikirlerinizi VIP’lere göstermek ve önünüze ne gibi zorluklar çıkarsa çıksın planınıza sadık kaldığınızı göstermeniz için cesaret veriyor.

Zaman zaman hayatınızdaki en büyük hatalardan birini yaptığınız ve sonuçta başarısız olacağınız gibi duygulara kapılmış olabilirsiniz ancak arada sırada bu gibi gerginlikler normaldir. Satürn’ün konumu, üzerinde çalıştığınız şeyin sürekliliği olacağı için bu konuda zafer kazanacağınızı gösteriyor. Satürn’ün taleplerini yerine getirmeniz kaydıyla, Aralık 2017’de Satürn burcunuzu terk edene kadar hayatınızda seçtiğiniz o alanda hiç de hafife alınmaması gereken bir kişi haline geleceksiniz.

6 Mayıs’taki yeni Aydan sonra yeni bir iş kapısı açılacak ve Jüpiter bu yeni ayla olumlu bir açı yaptığı için, bu iş tahminen size iyi bir kazanç sağlayacak. Bu, özellikle de serbest çalışıyorsanız iyi haber demek. Projeniz duyulara hitap eden bir şeyle ilgili olabilir. Belki de yeni bir spa ile çalışacak, piyasaya yeni bir parfüm sürecek veya değişik bir yapısı olan yumuşak kumaşlarla çalışacaksınız. Belki de leziz gurme yemekler sunan bir restoranın da dahil olacağı bir projede çalışacak veya önemli bir çikolata fabrikasını, şaraphaneyi, kuyumcuyu temsil edecek veya müzik, sinematografi veya illüstrasyon veya tablolarla çalışacaksınız. Veya, bu iş emlak/tarımla da ilgili olabilir. Boğa burcu aynı zamanda tarla, ev veya apartman dairesi alım satımı veya sigorta gibi mali konularla da yakından ilişkilidir.

Ocakta verdiğiniz spora gitme kararını tam olarak uygulayamadıysanız bunu 6 Mayıs’taki yeni ayda hayata geçirebilirsiniz. Dönüşüm gezegeni Plüton’un da etkisiyle, hedeflerinize ulaşmak için, belki de bir antrenörle birlikte çalışırsanız bu dönem bu çalışmalardan sonuç almak için 2016’daki en iyi dönemdir.

21 Mayıs’taki dolunay kendi burcunuzda, Yay burcunda ışıldayacak. Bu da sizin için çok önemli bir konunun bu tarihten sonraki dört gün içerisinde zirve yapacağını gösteriyor. Neptün’ün de bu dolunayın – çok yakınında olmasa bile yeterince – yakınında olması bir masraf çıkabileceği veya eviniz/dairenizle ilgili (büyük ihtimalle suyla ilgili) ortaya çıkan bir durumla uğraşmanız gerekeceği veya aile üyelerinizden biriyle ilgilenmeniz gerektiğine dair haber alacağınızı göstermektedir. Alternatif olarak işte veya romantizmde sinirli, sözünü esirgemeyen bir partnerle uğraşmak zorunda olabilirsiniz; aranızdaki tartışmanın odak noktası para olacaktır. Partnerinizin olayları yorumlama biçimi sizi üzebilir. Dolunaylar genellikle sıkıntıları arıtır, açığa çıkartıp temizler ancak şans eseri ortada açığa çıkacak bir durum yoksa da, bu dönemi kolaylıkla atlatacaksınız. Venüs 24 Mayıs ile 17 Haziran arasında haritanızdaki ortaklık bölgesinden geçerek, aranızda daha iyi ve daha sıcak bir iletişim kurulması için fırsat yaratacaktır.

MAYIS AYI OĞLAK BURCU YORUMU

Sonunda – aşk! Ev, emlak ve ailevi meselelerle fazla uğraşmanız gerekti ve birkaç ay veya haftadır da kariyerinizde daha iyi bir konum elde etmek için çabalıyorsunuz. Şimdi, 6 Mayıs’taki yeni ayla birlikte, rahatlayıp hayatın tadını çıkartma zamanı! Bekarsanız bu yeni ay gerçek aşkınızı bulmanız için size bir kapı açabilir. Bir ilişkiniz varsa, partnerinizle daha çok eğlenmek için planlar yapabilirsiniz. Venüs, Merkür, Güneş ve yeni ayın dördü de romantizmi temsil eden beşinci evinizde ki bu da olayları harekete geçirmek için yeterince gezegen enerjisi demek!

Merkür geri gidiyor, bu yüzden bekarsanız eski bir romantik partnere geri dönmeyi veya barışmayı düşünüyor olabilirsiniz. Durum buysa, barışıp barışamayacağınızı gözden geçirmek için doğru bir zaman. Mayıs ayında görülen güçlü sosyal temaya bir de şu anda geri gitmekte olan Mars’ın Ağustos 2’ye kadar eğlence, arkadaşlık, organizasyonlar ve derin istek ile umutlarınızı temsil eden on üçüncü evinize hareket etmesi ekleniyor. Bu, bu dönemden oldukça keyif alacağınız için harika bir haber o yüzden Mayıs’tan Temmuza kadar daha fazla sosyalleşmek için çaba gösterin.

Sadece Mars ve Merkür değil, Jüpiter, Satürn ve Plüton’da bu ayın en azından bir bölümünde fazlarının dışına kayacaklar. Bu beş gezegen sizin geçmişe odaklanmanızı ve 2015’te veya bu senenin başında hayatınızda iyi gitmediğini düşündüğünüz alanları iyileştirmek için neler yapabileceğinizi düşünmeye sevk edecek. Düşünme ve algı gezegeni Merkür 22 Mayıs’ta ileri gitmeye başlayacak bu nedenle bu tarihten önce

Bağlayıcı herhangi bir vaatte bulunmayın. Seçeneklerinizi açık tutun. Muhakeme gücünüz normalde Merkür’ün geri gittiği dönemlerde olduğu kadar yüksek değil, bu nedenle daha sonra daha iyi kararlar alacaksınız. (Bu sırf sizin için değil, herkes için geçerli.)

Mars’ın Mayıs ile Hazirandaki geri gidişi, Mars cesaretle ve zorla bizi sürekli yeni bölgeler keşfetmeye, yeni ilişkiler kurmamıza yardım etmeye iteklediği için, daha sorunludur. Mars’ın enerjisi zayıf olduğu için bu yeni ay herhangi bir şeyi şekillendirmek için iyi bir dönem değil. Yine, arkadaşlıklar, romantik bağlantılar ve hatta tanıdıklarla etkileşim bazında, ki bu dönemde yeniler yerine eski arkadaşlıklarınızı yeniden canlandırmak için teşvik edileceksiniz, bu bağlantılarınızdan en azından biri bir altın değerinde.

Mars 29 Haziran’a kadar geri gidiş hareketini sürdürecek ancak bu günden sonra da geride kalmaya devam edecek. Bu 22 Ağustos’a kadar sürecek ve o anda da Merkür, 30 Ağustos ve 22 Eylül arasında, tekrardan geri gitmeye başlayacak. Mars, ev ve aile yaşamınızı temsil eden dördüncü evin doğal yöneticisidir ve en çok yavaşlamayı da bu alanlarda göreceksiniz. Eylülün sonlarından itibarense hayat normale dönecek. Şimdi değiştirmek istediğiniz şeyleri düşünme ve temmuzda hayata geçireceğiniz stratejileri tespit etme zamanıdır. Şimdi, vaktinizi düşünerek geçirmek sizi doğru yanıta ulaştıracaktır.

MAYIS AYI KOVA BURCU YORUMU

Evinizle ilgili değişlikler yapmak istiyor ancak başlamak için doğru zamanı bulamıyorsanız 6 Mayıs’ta gerçekleşecek yeni ay size işe girişmek için gerekli enerjiyi verecek. Gökyüzünde üç gezegenden oluşan muazzam güzel bir üçgen belirerek size o başlangıçları yapmak ve sonunda da aklınızdan geçen sonuçlara erişmek için ihtiyacınız olan şansı sunacak. Bu iyilik meleği gezegenlere Jüpiter ve Plüton da dahil. Jüpiter şu anda dışarıdan gelecek finansmanı temsil eden sekizinci evinizde; ev kredisi, yeniden finansman planı veya ev dekorasyonu kredisi gibi bir krediye ihtiyacınız varsa, ihtiyacınız olan tutarı bu ay içerisinde elde edebileceğinizi gösteriyor. Jüpiter, büyük paraların elde edilmesi ve ikna edici bir biçimde pazarlık yapmanızda etkili olan Plüton’a sinyal verecek. Böylece de bir mülk, ev veya daire almakla ilgili hayalleriniz çok yakında gerçekleşecek. Plüton ve Jüpiter de geri gitmekte olduklarından normalden daha zayıf bir konumdalar neyse ki Jüpiter 9 Mayıs itibariyle yörüngesinde ilerlemeye başlayacak.

Satürn’ün yanında Merkür ve Mars da geri gittiği için Mayıs ayı oldukça sabır gerektiren bir ay. Bu kadar çok gezegenin aynı anda dinlenme konumunda olduğunu görmek oldukça olağandışı bir durumdur. Bu yüzden örneğin bir ev için fiyat teklifi verecekseniz, bu teklifi ilerideki bir dönemde değiştirmeye hazır olun. En azından 22 Mayıs’ta Merkür geri dönene kadar evle ilgili anlaşmaya varmayın. Burada unutulmaması gereken esnek olmak ve koşulları adapte olmaya hazırlıklı olmak gerektiğidir. Mars girişim ve cesaret gezegenidir ve de özellikle oldukça rekabet içeren bir duruma girmek üzereyseniz arkanızda olmasını isteyeceğiniz bir gezegendir. Yöneticiler, bunu bir kenara not alın. Mars’ın yardımı olmadan şu andan Eylüle kadar ağır yük sizlerin omuzlarına binecek – hepimiz aynı durumdayız.

27 Mayıs’tan 2 Ağustos’a kadar Mars arkadaşlık / eğlence / organizasyonlar / yeni inşaatlar bölgenizde tur atacağı ve de Haziran ile Temmuzu aşırı kaygısız ve sosyal aylara dönüştüreceği için sosyal organizasyonlar da bu ay sizin ayrıca önemli görünüyor. Aşk gezegeni Venüs, hava burcu olan İkizleri ve 20 Mayıs’tan 17 Haziran’a kadar gerçek aşkı temsil eden beşinci evinizi turlayacağı için, tüm bakışları üzerinizde toplayacaksınız. Göz kamaştırmaya çalışın – Venüs de aşkta yanınızda olacak ve alışverişe çıktığınızda da gardırobunuza mükemmel ilaveler yapmanızı sağlayacaktır.

Bekarsanız, romantik ilişki potansiyeliniz olan biriyle tanışmak oldukça kolay olacak. Bir ilişkiniz varsa biricik partnerinizle daha fazla zaman geçireceksin. 21 Mayıs’ta Yay burcundaki dolunay da bu ay görülen sosyalleşme temasını daha da arttırarak, duyguların hoş bir biçimde yükselmesini sağlayacak.

Arkadaşlarınızla normalden daha sık bir araya gelirseniz ve bu işe Mars karışırsa arada anlaşmazlıkların çıkabileceğini unutmayın. Bu normaldir. Eğer bir arkadaşınız sizi eleştirirse, bunun 21 Mayıs’taki dolunay döneminde olması olasıdır. Dolunay ve Mars her zaman gizili durumları ortaya çıkartmak için işbirliği yapar. Eğer bir şey açığa çıkarsa evren gerçekleri görmenize ve bu konuda ne yapmanıza karar vermenize yardımcı olacaktır. Eğer yüzeye çıkacak bir durum yoksa, bu dolunay dönemini mutlu ve pozitif bir biçimde atlatabilirsiniz.

İkizler burcundaki Venüs, ilişki sizin için önemliyse yolunda gitmesini sağlamanız için size yardımcı olacaktır. İletişimin yönetici gezegeni ve 28 Nisan’dan 22 Mayıs’a kadar geri giden Merkür ileri gitmeye başlayacak. Merkür geri gidiş fazının başında ve sonunda en çılgın biçimde davranmaktadır bu nedenle dedikleriniz ve duyduklarınızın doğru olduğundan emin olmak için elinizden geleni yapın. Geçmişte bir arkadaşınızla yaşadığınız bir durumu çözmeye çalışıyorsanız, birkaç gezegene geri gittiği için şimdi havayı yumuşatmanın tam zamanı.

MAYIS AYI BALIK BURCU YORUMU

Hayatınızı ister yazar, köşe yazarı, gazeteci veya editör, metin kontrol editörü olarak yazı yazmaktan kazanıyorsanız veya basın veya yayıncılık sektöründe diğer bir görevde yer alıyorsanız, Mayıs ayında çok başarılı olacaksınız. Güneşin Jüpiter’den ışın alacağı 3 Mayıs günü bu yaklaşmakta olan şanslı dönemin ilk işaretlerini görebilirsiniz. Bu işaret 6 Mayıs’taki yeni ayda veya hemen sonrasında daha büyük ve daha sağlam bir fırsata dönüşecek. Jüpiter ve Plüton da yeni ayla ilişkide olduğu için bu yeni ay kucak dolusu mutlu haber getirmekte; belki de bir arkadaşınızın üst düzey bir görev için sizi önereceğini göstermektedir. Bir temsilci, avukat veya diğer bir aracınız varsa, Satürn’ün dost canlısı açısı sayesinde bu kişi sizin işin oldukça önemli hale gelecektir. Bu yeni ay aynı zamanda şimdi değil ama önümüzdeki aylarda normalden daha fazla seyahat etmenize de neden olacak gibi görünüyor.

Bu ayın başlangıcında sekiz gezegenden beşi geri gidiyor: Merkür, Mars, Jüpiter, Satürn ve Plüton. Özellikle Merkür ve Mars’ın yörüngeleri dünyaya daha yakın olduğu için bu iki gezegen sizi daha çok etkileyeceği için bunların iyi gözlemlenmesi gerekmektedir. Merkür iletişim, pazarlık, düşünce ve algıyı yönettiği için Merkür’ün geri gidiş dönemlerinde büyük kararlar almamak gerekmektir. Bütün olgulara sahip olmayabilirsiniz ve bunları sonradan öğrendiğinizde de eğer bir belge imzaladıysanız bundan pişman olabilirsiniz. Mars tüm rekabetçi çabaları yönetir. Mars geriye gittiğinde Mars’tan alamayacaklarınızın yerini doldurmak için iki katı çalışmanız gerekecektir. Bu nedenle rekabet avantajınız olmasını gerektiren işlere girişmek mantıklı değildir. Merkür 22 Mayıs’ta, Mars ise 29 Mayıs’ta ilerlemeye başlayacaktır. Bu gezegenler ilerlemeye başladıktan sonra bile eski güçlerine dönmeleri için zaman geçmesi gerekmektedir. Sabırlı olun ve kusurları tamamen ortadan kaldırmak için planlarınızın üzerinden geçin.

Kariyeriniz de olumlu anlamıyla canlanıyor. Rütbe, ödül ve başarıyı temsil eden onucu evinizde iki adet gezegen var: yeni dersler öğrenme gezegeni Satürn ve enerji ve motivasyon gezegeni Mars. Her ikisi de becerilerinizi güçlendirmeniz ve de motivasyonunuzu hareket geçirmeniz için sizi ileri itip ve teşvik ediyor. Bu ayın ilerleyen günlerinde, 21 Mayıs’ta Yay burcundaki dolunay haritanızın en üst noktasını aydınlatarak, yüzünüzü dünyaya tanıtacak ve adınızın ağızlardan düşmemesini sağlayacak. Televizyona çıkabilirsiniz veya sizinle röportaj yapılabilir. Neptün şu anda Balık burcunda ve Güneş ve ayla sert bir açı yaparak, profesyonel bir konuyu açığa çıkartacak. Bir kişinin kariyerinizde ilerleyişinizle ilgili sahip olduğu amaçlar hakkında kafanız karışıksa, sis kalkacak ve bu kişinin gerçek yüzünü göreceksiniz.

Romantik açıdan, yeni ay dönemi yakınlara ufak bir seyahati de beraberinde getirebilir. Toprak grubundan Boğa burcundaki Venüs ayın başından 24 Mayıs’a kadar su grubundan doğanızla oldukça güzel bir uyum içerisinde olacak. 10 Mayıs Salı günü Venüs, mutluluk gezegeni Jüpiter’e ulaşacağı için, aşk için bu ay içindeki en şanslı gününüz. Bu gün, Ay da Yengeç burcunda transitte olduğu için pastanın üzerine bir de krema eklemektedir.

İlişkileri olan Balıklar, Jüpiter on senedir ilk defa, 9 Eylül’e kadar evlilik evinizde kalmaya devam edeceği için oldukça şanslılar. Nişanlanmak veya evlenmek için harika bir zaman. Evli misiniz? Partnerinizin işleri oldukça yolunda gidecek ve iyimser davranacak ve büyük ihtimalle birlikte keyifli ve büyüleyici bir tatil için uzak diyarlara seyahate çıkacaksınız.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş