Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Akrep' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında akrep burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Akrep' burcunu yorumluyor

TEMMUZ AYI AKREP BURCU YORUMU

Yurtdışı seyahati alanınızda birçok gezegen dolanıyor, yani tatile çıkabilirseniz bu, özellikle de ayın ilk yarısı, bavullarınızı toplayıp gitmek için harika bir zaman. Gelecek ay kariyeriniz canlanacak ve incelemek isteyeceğiniz birçok olanak olacak. Ağustos uzak kalmak için doğru zaman olmayacak, tetikte ve ofiste olmalısınız. 4 Temmuz’daki yeni ay güneş, Venüs ve Merkür’ü dokuzuncu evinizde bir araya getirecek, böylelikle yabancı kıyılar sizi çağırmaya başlayacak. Ek olarak, bu gezegenler yine bu dokuzuncu evin yönettiği başka konulara da enerji verecek. Basın veya yayın alanında bir göreve başlayabilir ya da özel uluslararası reklamlar verebilir ya da yurtdışından bir şirketle kendi ülkenizden yürüteceğiniz işlere yönelik bir sözleşme imzalayabilirsiniz. Muhtemelen bir arkadaşınızla ya da bir arkadaşınızı görmek adına seyahat etmek için bir başka mükemmel gün de 8 Temmuz olacak, bu gün Merkür ve Jüpiter hoş bir uyum içinde olacak. Seyahat etme istediği sürecek, bu yüzden 9-10 Temmuz hafta sonuna dikkat edin, o gün bir arkadaşınızın kır evini ziyaret edebilir ve eğlenceli hatıralar biriktirebilirsiniz. Jüpiter ve güneş Temmuz’un en olağanüstü günlerinden birini oluşturacak – 9-10 Temmuz beş yıldızlı bir hafta sonu olacak.

Mevcut yükümlülükleriniz 4 Temmuz yeni ayından sonra seyahat etmenizi imkansız kılıyorsa, bunun yerine başka konulara odaklanacaksınız. Kısa süre sonra beklemekte olan üniversite girişinizi düşünüyor olabilirsiniz ve derslerinizi, öğretmenlerinizi ve yaşam düzenlemelerinizi seçmeniz gerekecek. Mahkemelerde yasal bir işlem başlatmanız gerekiyorsa bunu yapın, çünkü sizin lehinize olacak. Bir basın veya yayın meselesiyle ilgilenmeniz gerekebilir ve bununla ilgilenmenin birçok hareketli parçası olacak, yaklaşımınızı belirlemeniz gerekecek. Toplamda su burcu yengecin gezegenleri 1 Temmuz’dan 21 Temmuz’a kadar size tatlı ve hoş bir ortam sunarak bu alanların herhangi birinde planlarınızı derinleştirmenizi sağlayacak.

19 Temmuz’da dolunay itibariyle Temmuz başında hiç evden uzaklaşamadıysanız, 19 Temmuz’u izleyen dört gün içinde kısa bir tatile gitmek için ikinci bir şansınız olacak. Ya dağlara (toprak burcu oğlak’taki dolunay bu konumu eğlenceli hale getiriyor) ya da deniz kenarına (su burcu Yengeç’teki gezegenler size deniz kenarında olma isteği verecek) gitmek sizi mutlu edecektir. Ek olarak ofiste önemli bir yazılı belge üzerinde çalışıyorsanız bu belgeyi 19 Temmuz günü ya da izleyen dört gün içinde tamamlayacaksınız. Yine bu dolunayda Uranüs işte işleri canlandıracak – bir asistanın hastalığı ya da işi bırakması gibi beklenmedik bir gelişme dikkatle yaptığınız planları suya düşürebilir. Bu birçok olasılığa yalnızca bir örnek. Bu ay iki sebepten dolayı geçen aydan daha yumuşak geçecek: yönetici gezegeniniz Mars doğrudan 29 Haziran’da harekete geçmiş olacak. Mars Nisan ayından bu yana sürünüyordu, bu da neredeyse her alanda, özellikle de iş alanında gelişme kaydeden sorunlarınız olduğu anlamına geliyordu.

Dikkat çekici bir biçimde Mars yay burcundaydı, ancak 27 Mayıs’ta Akrep’e geriledi, 2 Ağustos’a kadar orada kalacak ve ipleri sizin elinize vermiş olacak. Artık harekete geçmenin zamanı, çünkü üstlerinizin dikkatini çekeceksiniz ve ilerlemeniz için gereken onayı alacaksınız. Şimdi Mars düz gittiği için aylardır maruz kaldığınız mücadeleyi sürdürmenize gerek yok. Mars Akrep burcundayken bu ayı, özellikle de Temmuz’un ikinci yarısını önemli toplantılar gerçekleştirmek için kullanın.

Güneş 22 Temmuz’dan itibaren bir ay boyunca ünü ve gururu temsil eden onuncu evinize ilerleyecek. Venüs ile Mars’ın hoş bir açı oluşturacağı, Venüs’ün ün ve gurur evinizde, Mars’ın ise kendi çabalarınızın tek başına başarı basamaklarını tırmanmanıza yetebileceğini gösteren Akrep burcunda olacağı 6 Temmuz günü kariyeriniz için önemli bir gün olacak. Bu gün cesur olun, bir yöneticinize orijinal bir fikir sunarak risk alın. Onayını almanız ya da yeni bir pozisyon teklifi almanız muhtemel.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş