Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Aslan' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında aslan burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Aslan' burcunu yorumluyor

TEMMUZ AYI ASLAN BURCU YORUMU

Bu ay işleri ağırdan alın ve çok zorlamayın, çünkü on ikinci evinizdeki gezegenler sizin için en önemli gelişmelerin dışınızda değil, kendi içinizde gerçekleşeceğini söylüyor. Önünüzdeki yılları derinlemesine düşünün, çünkü doğum gününüz yaklaşıyor. Gelecek yılda hangi unsurları değiştirmek istediğinizi ve hangi işleri ya da sorumlulukları sonlandırmak istediğinizi (muhtemelen onları aştığınız için) belirleyin. Hem uzun hem de kısa vadede gerçekleştirmek istediğiniz birkaç yeni hayal kurun. On ikinci evinizde bu kadar dost gezegenle birlikte iç ihtiyaçlarınızla yakından temas kurarak etrafınızdaki insanlar ve olaylar hakkında öngörülü olabilirsiniz. Özel bir korkunuza, kaybınıza ya da diğer endişe verici hislerinize dair bir terapistle görüşmenin faydası olacağını hissediyorsanız bu randevu almak için harika bir ay. 4 Temmuz’daki yeni aydan hemen sonra bunu yapın.

Tüm Temmuz ayı zihniniz, vücudunuz ve ruhunuzla ilgilenmekle geçecek, çünkü 19 Temmuz’da dolunay bir süredir başa çıkmaya çalıştığınız bir sağlık sorununuza yönelik bir dizi tedavinin sonunu getirecek. Ya da, bir antrenör ya da koçla çalışıyorsanız en iyi performansınıza ulaşabilirsiniz. Dolunayla aynı zamanda önemli bir proje hazırlıyor olacaksınız. Dolunay dost canlısı Jüpiter’in yörüngesinde olacak, bu yüzden bu işten iyi bir kâr ya da gelir elde edeceksiniz gibi görünüyor, ve ürününüz memnuniyetle karşılanacak. Ancak görevlerinizi yerine getirebilmek için seyahatlerinizi bir süre ertelemeniz gerekebilir, bu yüzden partnerinizin şikayetlerine hazırlıklı olun. Bunun yerine sorun çıkaran Uranüs’ün 19 Temmuz’da dolunayı parlatmasını beklemeden Temmuz başlarında seyahat edin. 12 Temmuz’da harika bir gelişme yaşanacak, Venüs aslan burcuna kayacak ve bu 5 Ağustos’a kadar sürecek. Bu gelecek sezonki yeni görünüşünüzü belirlemek için moda dergilerini ve mağazaları karıştırmaya başlama zamanı. Aslan burcundaki Venüs en iyi seçimleri yapmanızı ve iltifatlar toplamanızı sağlayacak.

Eviniz konusunda, yavaş ilerlemeden rahatsız olduysanız tüm bunlar artık Mars’ın gerilemeden çıkmasıyla ve kısa süre sonra tam hızla ev alanınıza doğru ilerlemesiyle sona erecek. Taşınmak, evinizi yenilemek ya da dekore etmek istiyorsanız seçenekleri araştırın ve dikkatli notlar alın. Evinizle ya da ailenizle ilgili planlarınıza dair harekete geçmeniz için en uygun zaman bundan birkaç ay sonra 30 Ekim’deki yeni ayda ya da hemen sonrasında olacak. Bu ay kariyeriniz olağanüstü biçimde iyi gidecek. Bir vizyoner ve yaratıcı olarak itibarınız Neptün ve yöneticiniz güneşin ışıltılı bir işbirliğine girdiği 3 Temmuz günü yükselişe geçecek. 10 Temmuz bu ayki en iyi gününüz olacak ve sizi oldukça toparlayabilecek bir para kazanma fikri yakalayabileceksiniz.

Fikrinizi 8 Temmuz günü sunun, çünkü bu yönünüz güçleniyor olacak. 8 Temmuz Merkür’ün faydalarını da içeriyor (kazanılmış gelir alanının yöneticisi, hediyeler ve şans sağlayan Jüpiter’le mükemmel bir uyum içinde). O gün sizi reddetmek zor olacak! Hamlenizi hazırlayın. Aşıksanız ya da nişanlanmayı düşünüyorsanız, 29 Temmuz’da Uranüs gerilemeye başlamadan önce harekete geçin. 29 Aralık 2017’ye kadar faz dışı kalacak olan Uranüs evlilik alanınızı yöneten gezegen. Aynı tavsiye bir iş ortağı edinmek ya da bir uzmanı işe almak istiyorsanız da geçerli. Belgeleri bu ay ne kadar hızlı imzalarsanız o kadar iyi. Merkür (zıtlıklar) ve Jüpiter’in ideal uyum içinde olacağı 8 Temmuz günü bunu yapın.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş