Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Balık' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında balık burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Balık' burcunu yorumluyor

TEMMUZ AYI BALIK BURCU YORUMU

Bu yıl kariyer ilerlemesinde büyüleyici adımlar attınız ve bunlar devam edecek, ancak Temmuz’un ilk üç haftası her biri gerçek aşk alanınızda parlayan bir dizi gezegenle masanızdan uzaklaşıp kendinizi aşka ve eğlenceye adamak için harika bir şans yakalayacaksınız. Temmuz ayı mükemmel bir biçimde başlıyor: 1 Temmuz günü Venüs parlak ışınlar alacak ve Venüs’ün yer aldığı gerçek aşk alanıyla Jüpiter’in bulunduğu evlilik alanını birbirine bağlayacak.

Jüpiter iyi şans gezegenidir ve büyük aşk gezegeni Venüs’ün Jüpiter’le yakın işbirliği içinde çalışmasıyla sizin için harika bir gün olacak. Özel bir şeyler yapın! 1 Temmuz nefesinizi kesecek! Bu büyüleyici enerjiyi sürdürmek için 4 Temmuz günü güzel bir yeni ay gelecek ve büyüleyici yeni ayın etrafındaki, aralarında güneş (gündemi belirlemek), Venüs (aşk) ve Merkür’ün de yer aldığı bu olağanüstü gezegenlerle, aşk hayatınız bu yeni ayı izleyen günlerde güzel bir biçimde canlanabilir. Gerçekten aşk için güzel bir haritanız var, bu yıl daha iyisiyle karşılaşmamıştınız.

Jüpiter bu yeni ayla ideal açıda durarak büyüleyici bir romantizm şansını artıracak. Kabul etmek gerekir ki, Plüton diğer yandan 4 Temmuz günü yeni ayla zıt düşecek, bu da bir arkadaşınızın sevgili tercihinizden hoşlanmadığı ve bunu fazlasıyla dillendireceği anlamına gelebilir. Söylediklerinde doğruluk payı olup olmadığını ya da bunları söyleyen kişinin yalnızca sizin yakın ilişkinizi kıskanıp kıskanmadığını kontrol edin. Tüm ay boyunca Mars bir burcu olan Akrep’in etrafında dönecek (sizin için son derece uyumlu bir burç) ve uzak seyahat alanınızı aydınlatacak. 6 Temmuz günü ya da öncesinde bir tatile çıkabilirsiniz. Bu tatile gitmek için keyifli bir zaman olacak, çünkü Venüs ve sevgilisi Mars mükemmel bir uyum içinde olacak.

Özellikle yine iki gün sonra, 8 Temmuz günü yine seyahat görünüyor. Bu gün hoş bir mesaj, heyecan verici bir e-posta ya da eski moda bir aşk mektubu alabilirsiniz (hoş olmaz mı?). Bu cuma akşamı sevdiğiniz kişiyle seyahate çıkmaya karar verebilirsiniz ve eğlenceyi artırmak için birlikte çalışan Merkür ve Jüpiter sayesinde lüks bir konaklama geçirebilirsiniz. Aşk unsurları iyiye gitmeye devam edecek ve güneş’in hala gerçek aşk alanınızı ısıttığı ve iyi şans gezegeni Jüpiter’in evlilik evinize ulaşacağı 9-10 Temmuz günleri ayın en iyi hafta sonu olacak. Bu evlenmek ya da nişanlanmak için muhtemelen yılın en iyi hafta sonlarından biri olacak. Bu kadar ileri gitmeye hazır değilseniz sevgilinize bir söz verebilir ve bu sözü tutacağınız konusunda rahat olabilirsiniz. 19 Temmuz’daki dolunay arkadaşlık evinizi aydınlatacak.

Bir arkadaşınızla sorun yaşadıysanız bu arayı kapatacağınız ve yeniden yakınlaşmanın yollarını bulacağınız bir zaman olacak. Ya da tüm arkadaşlıklarınız düzenli ve iyi gidiyorsa, sorun yaşamayacaksınız. Bunun yerine, ya da ek olarak, 19 Temmuz’dan önceki ya da sonraki dört gün içinde sosyal bir etkinliğe, muhtemelen bir düğüne katılabilirsiniz. Mars bu dolunaya güzel bir biçimde yönelmiş olacak, bu yüzden bu düğüne gitmek için seyahat edebilirsiniz. Jüpiter bunu eğlenceli ve oldukça büyülü kılmak için yakınlarda olacak.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş