Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Başak' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında başak burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Başak' burcunu yorumluyor

TEMMUZ AYI BAŞAK BURCU YORUMU

Sizi hafif, esintili, sosyal bir ay bekliyor. 4 Temmuz’daki yeni ay sahneyi hazırlayacak, arkadaşlık, eğlence ve etkinlik evinizi aydınlatacak. Yöneticiniz Merkür ve Venüs güneş ile birlikte yeni aya eşlik ederek masanızın başından kalkıp çantanızı hazırlamanıza sebep olacak mükemmel olanakları fark etmenizi sağlayacak. Tüm bu gezegenler sizinkiyle, Neptün’le (ilham) ve Jüpiter’le (lüks ve mutluluk) ideal bir biçimde birleşen su burcu Yengeç’te olacak ve haritanızın diğer kısımlarından size destek sunacak.

Bir ilişkiniz varsa partneriniz size katılmak isteyecek, çünkü kesinlikle arkadaşlarınızla büyüleyici bir etkinlik planlamış olacaksınız. Siz işinize bağlısınız ve daima projelerinizi tamamlamayı önemsiyorsunuz, ancak bu ay rahatlıkla kariyer dertlerinden uzaklaşıp rahatlayabilir, ivme kaybetmekten korkmadan hareket edebilirsiniz. 9-10 Temmuz hafta sonu dikkat çekici bir tarih olacak, çünkü etkinlik, umut ve dilek alanınızdaki güneş şu an başak burcunda olan güneş’e ulaşacak. Bu hafta sonu aşık bile olabilirsiniz, çünkü Plüton gerçek aşk evinizdeki yerinden Jüpiter’e ışınlar gönderiyor olacak. Yaşam koşullarınızla ilgili planlarınız var gibi görünüyor, öyleyse bu hafta sonu kiralayacağınız, satın alacağınız ideal yeri ya da satış yapmanız gerekiyorsa doğru alıcıyı bulabilirsiniz.

Ayın oğlak burcunda olacağı 19 Temmuz itibariyle gözleriniz yalnızca tek bir kişiyi, sevdiğinizi görecek. Bu birbirinize bir söz vermeniz ya da yakında bir bebek sahibi olup olmama kararı almanız için doğru zaman olabilir. Çocuk planlamak için çok doğru bir zaman. Kısa, hızlı bir seyahate çıkmak istiyorsanız şimdi tam zamanı.

Tatil planınız varsa Temmuz başı, 1-10 Temmuz arası uzak bir yere gitmeniz için en iyi zaman olacaktır. Deniz kenarında bir yerlere gidin. Venüs dokuzuncu seyahat alanınızı yönetiyor ve 1 Temmuz’da Jüpiter’le hoş bir temas içinde olacak. Ardından 5 Temmuz’da tatlı Venüs Neptün’e bir mesaj göndererek birlikte olduğunuz partnerinizle olan ilişkilerinizin güçlenmesini ve derinleşmesini sağlayacak (Neptün Venüs’ün yüksek oktavlısı olarak anılır, bize aşkın yalnızca hafif bir eğlence değil, derinden ve gerçekten sevmek ve hatta karşınızdaki için kendinden ödün vermek demek olduğunu öğretir). Hoş yönler ilerlemeye devam edecek. 6 Temmuz Venüs ve Mars arasında son derece seksi bir oyun başlatarak birçok ışıltı yayacak.

8 Temmuz’da yönetici gezegeniniz Merkür Jüpiter’le buluşarak seyahatlerinizde gezdiğiniz yerlere hayran kalmanızı sağlayacak. Ne hafta ama! İşler ilerlemeye devam ediyor, çünkü 10 Temmuz’da daha önce söylediğimiz gibi güneş Jüpiter’le ideal açıya gelecek ve seyahatiniz lüks, unutulmaz ve muhtemelen romantik bir gezi halini alacak. Vay canına! Kariyeriniz için altın günleriniz olup olmayacağını mı merak ediyorsunuz? Olacak! İlki 8 Temmuz günü gerçekleşecek, bu gün bir e-posta ya da bir telefon görüşmesi sizi öylesine heyecanlandıracak ki yoldan geçen yabancılara bile haberlerinizden bahsetmek isteyeceksiniz. Bir başka gün, 26 Temmuz ise aniden, hiç yoktan karşınıza çıkan heyecan verici bir mesleki yenilik hakkında güzel haberler getirecek. Nefesiniz kesilecek.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş